Vermin-EX - prášek proti blechám a parazitům pro psy a kočky (50 g)

Kód: A10000247
Mnoho pozitivních referencí
Značka: AniForte
519 Kč / ks 1 038 Kč / 100 g
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

AniForte® Floh-EX Powder je insekticid, který je vhodný pro biocidní použití v prostředí psů a koček. Je účinný proti ektoparazitům, zejména proti blechám, ale i dalším škůdcům, mezi které patří vši nebo brouci. Prášek se aplikuje na preferované cesty a úkryty parazitů, čímž je zajištěna účinná dlouhodobá ochrana, a to bez nutnosti ošetřovat zvířata na přímo. kupte si prášek proti blechám AniForte® a osvoboďte svého miláčka od otravných škůdců.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

AniForte® Floh-EX Powder pro psy a kočky - dlouhodobá ochrana proti parazitům, zejména pak proti blechám

Škůdci (ektoparazité), jako jsou například blechy, se při ošetřování popráší nebo se naneseným práškem popráší sami - vlastní činností (například přechodem po poprášeném povrchu). Aktivní složka vede k uvolňování kutikulových tuků a následně k dehydrataci hmyzu. Škůdci umírají po několika hodinách. Účinek prášku AniForte® Floh-EX lze při nízkých teplotách a vysoké vlhkosti zpozdit o 1 - 2 dny.

Zde jsou důvody, proč byste si měli koupit AniForte® Floh-EX prášek:

  • Dlouhodobá ochrana proti ektoparazitům, jako jsou blechy (ale i vši a jiní brouci).
  • Bez přímého ošetření zvířat (nánosu prášku na zvíře). Škůdci jsou chyceni na cestě k hostitelskému zvířeti a zpět.
  • Aplikace v přímém prostředí zvířete, kde nejčastěji pobývá.
  • Vyrobeno z přírodní křemeliny

Vzhledem k tomu, že prášek proti blechám AniForte® nepodléhá žádné degradaci účinné látky, lze jej používat i nad rámec minimální trvanlivosti garantované výrobcem.

AniForte® Flea-EX prášek tvoří účinnou kombinaci s AniForte® Flea-EX Sprejem (viz související produkty), pokud je již u psů či koček zjištěno napadení blechami. Zatímco prášek aplikujete na místa, kde se pes či kočka nejčastěji zdržuje, sprej aplikujete zvířeti přímo do srsti. Ve spojení obou nemají parazité nejmenší šanci vyhrát.

 

Použití
Oblast použití proti ektoparazitům: 
Používá se pro environmentální ošetření domácích zvířat bez ošetření zvířat samotných. Škůdci jsou chyceni na cestě k hostitelskému zvířeti a zpět.
Oblast použití konkrétně proti blechám: 
Blechy se vyvíjejí v blízkosti kočičích a psích oblíbených místech na spaní. Poprašte úkryty havěti nebo položte prachové zábrany. Vrstva prachu musí být nanesena na velké ploše a musí být jasně viditelná. Můžete poprášit také napřímo místo, kde zvíře přespává (např. pelíšek). 
Aplikované množství: 
30 - 50 g/m- zaprašte úkryty škůdců nebo okolí míst, kde pes či kočka přespávají (cca 5 - 10 g/bm).
Nepoužívejte nikde jinde v domácnosti - přípravek je určen pouze pro obydlí psů a koček.
Aplikační techniky:
Odřízněte špičku dávkovacího otvoru. Otvor naměřujte směrem dolů a posypte úkryty škůdců a jejich cestičky (v podstatě položte prachovou bariéru s cílem postavit prášek škůdcům do jejich cesty za zvířetem).  
 
 
Složení
AniForte® Flea-EX prášek proti blechám a parazitům se skládá ze 100% křemeliny, přírodní amorfní křemeliny z fosilních ložisek rozsivek.
Při dodržení návodu k použití nejsou známy žádné negativní účinky.
Účinná látka: 1000 g/kg oxid křemičitý/křemelina
 

Skladování
Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem.

Objem
50 g
 

Trvanlivost
24 měsíců po otevření.

 

Bezpečnostní informace o produktu

Bezpečnostní pokyny:
Prášek nevdechujte. Držte mimo dosah dětí. Zabraňte vniknutí do očí, na kůži nebo na oděv. Vyhněte se zbytečnému kontaktu s výrobkem. Nesprávné použití může vést k poškození zdraví. Používejte biocidní přípravky opatrně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o produktu.

Poznámka:
Doporučuje se monitorování zamoření ohrožených oblastí pro včasné zjištění zamoření. Po úspěšné kontrole lze vrstvu prachu ponechat a dlouhodobě tak zabránit opětovnému zamoření. Pokud se infekce opakuje, je možné aplikaci opakovat.

Likvidace:
Zbytky produktu zlikvidujte s domovním odpadem. Vyčištěný obal standardně předejte k jeho recyklaci do příslušného druhu odpadu. Po aplikaci lze výkaly a stelivo smíchané s tímto přípravkem přidat do hnojení nebo kompostovat.

Skladovatelnost:
Tento AniForte® prášek má při skladování na suchém místě trvanlivost minimálně 2 roky od data výroby. Nepodléhá žádné degradaci účinné látky a lze jej tedy používat i nad rámec minimální trvanlivosti garantované výrobcem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Boj s parazity a odčervení u psů
Hmotnost: 0.15 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 13.5.2023
Zpočátku to chce trochu si zvyknout, ale pak super - jsme velmi spokojeni. Jakmile se s ním naučíte zacházet, funguje velmi dobře a blechy opravdu mizí! Od této chvíle jej máme vždy doma - když dojde, objednáme další.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AniForte® pro přirozeně zdravá zvířata!
AniForte® se skládá z různorodého, motivovaného a především zvířat milujícího týmu, který je oddaný vyvíjet přírodní produkty ve prospěch zvířat. 

Příroda, a především zdraví zvířat je pro nás důležité. Zvířecí naturopati, veterináři a odborníci na výživu přinášejí do vývoje mnoho odborných znalostí. Díky těmto znalostem a skvělé spolupráci je u nás možné vyrábět produkty z čistě přírodních surovin.