AniForte® STOP prášek proti roztočům a jiným parazitům (50 g)

Kód: A10000332
458 Kč / ks 916 Kč / 100 g
Skladem - ihned k odeslání (1 ks)
Možnosti doručení

Dlouhodobá ochrana psů a koček proti ektoparazitům, jako jsou blechy, roztoči a další škůdci, včetně živočišných vší a brouků. Prášek se aplikuje na preferované cesty a úkryty parazitů, čímž je zajištěna účinná dlouhodobá ochrana bez nutnosti ošetřovat zvířata samotné. Vyrobeno z přírodní křemeliny, bez umělých přísad.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

AniForte® Mite STOP Powder - dlouhodobá ochrana psů a koček proti ektoparazitům

AniForte® STOP prášek proti roztočům a jiným parazitům je insekticid, který je vhodný pro biocidní použití v prostředí psů a koček. Je účinný proti ektoparazitům, jako jsou roztoči a další lezoucí škůdci, včetně mravenců, živočišných vší a brouků. Prášek se aplikuje na preferované cesty a úkryty parazitů, čímž je zajištěna účinná dlouhodobá ochrana bez nutnosti ošetřovat zvířata samotné. Jaké že jsou tedy nejzásadnější pozitiva tohoto přípravku?:

  • Dlouhodobá ochrana proti ektoparazitům, jako jsou roztoči a blechy.
  • Škůdci jsou chyceni na cestě k hostitelskému zvířeti a zpět.
  • Aplikace v přímém prostředí zvířete, bez ošetření zvířete samotného.

Jak funguje u psů a koček režim akce proti ektoparazitům? 
Škůdci, jako jsou např. roztoči nebo blechy, se během aplikace napřímo zapráší, nebo se s naneseným práškem dostanou do kontaktu vlastní činností (když přes něj například přejdou). Aktivní složka vede k uvolňování kožních tuků a následně k dehydrataci hmyzu - škůdci umírají po několika hodinách. Účinek AniForte® Mite STOP Powder se zpomalí o 1 - 2 dny při nízkých teplotách a vysoké vlhkosti. 

Bez roztočů díky prostředku proti roztočům pro naše pejsky a kočičky
Zajistěte svému zvířeti prostředí bez roztočů. Vzhledem k tomu, že prášek AniForte® proti roztočům a blechám nepodléhá žádné degradaci účinné látky, lze jej používat i po uplynutí minimální trvanlivosti garantované výrobcem. Pokud vaše zvířata již roztoče mají, použijte k jejich ošetření Sprej AniForte® proti roztočům.

AniForte® STOP prášek proti roztočům a jiným parazitům - Pes
Proč by se napadení roztoči mělo co nejrychleji a nejúčinněji ošetřit přípravkem na roztoče pro psy? Mezi běžné příznaky aktivního napadení patří vypadávání chlupů, silné svědění a závažné kožní příznaky, jako je šupinatění a strupy. V ČR existuje řada druhů roztočů, které mohou zamořit vašeho psa a způsobit vám onemocnění. Proto má smysl okamžitě použít prášek AniForte® proti roztočům, pokud máte podezření na napadení roztoči. Vysoce účinný prostředek proti roztočům pro psy rychle a šikovně likviduje drobné parazity. Váš pes tak může opět vést spokojený a bezstarostný život. 

AniForte® STOP prášek proti roztočům a jiným parazitům - Kočka
Pro majitele koček také dává smysl mít připravený tento přípravek na roztoče. Kočky totiž mohou na svých výpravách přírodou přitahovat různé parazity. Mohou se také nakazit různými druhy roztočů při kontaktu s jinými druhy. Ty mohou spouštět kožní onemocnění a projevují se příznaky jako svědění, strupy a pustuly na kůži, vypadávání chlupů a lupy. Pokud máte podezření na zamoření, měli byste jednat rychle, abyste rychle obnovili zdraví pokožky svého chráněnce. Prášek na roztoče pro psy a kočky od AniForte je k tomu ideální!
 
 

Použití
Oblast použití proti ektoparazitům: 
Používá se pro environmentální ošetření domácích zvířat bez ošetření zvířat samotných. Škůdci jsou chyceni na cestě k hostitelskému zvířeti a zpět.
Aplikované množství: 
30 - 50 g/m- zaprašte úkryty škůdců nebo okolí míst, kde psi a kočky přespávají (cca 5 - 10 g/bm).
Nepoužívejte nikde jinde v domácnosti - přípravek je určen pouze pro obydlí, kde se Váš čtyřnohý miláček zdržuje.
Aplikační techniky:
Odřízněte špičku dávkovacího otvoru. Otvor naměřujte směrem dolů a posypte úkryty škůdců a jejich cestičky (v podstatě položte prachovou bariéru s cílem postavit prášek škůdcům do jejich cesty za zvířetem).  
 
 
Složení
AniForte® prášek proti parazitům se skládá ze 100% křemeliny, přírodní amorfní křemeliny z fosilních ložisek rozsivek.
Při dodržení návodu k použití nejsou známy žádné negativní účinky.
Účinná látka: 1000 g/kg oxid křemičitý/křemelina
 

Skladování
Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem.

Objem
50 g
 

 

Bezpečnostní informace o produktu

Bezpečnostní pokyny:
Prášek nevdechujte. Držte mimo dosah dětí. Zabraňte vniknutí do očí, na kůži nebo na oděv. Vyhněte se zbytečnému kontaktu s výrobkem. Nesprávné použití může vést k poškození zdraví. Používejte biocidní přípravky opatrně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o produktu.

Poznámka:
Doporučuje se monitorování zamoření ohrožených oblastí pro včasné zjištění zamoření. Po úspěšné kontrole lze vrstvu prachu ponechat a dlouhodobě tak zabránit opětovnému zamoření. Pokud se infekce opakuje, je možné aplikaci opakovat.

Likvidace:
Zbytky produktu zlikvidujte s domovním odpadem. Vyčištěný obal standardně předejte k jeho recyklaci do příslušného druhu odpadu. Po aplikaci lze výkaly a stelivo smíchané s tímto přípravkem přidat do hnojení nebo kompostovat.

Skladovatelnost:
Tento AniForte® prášek má při skladování na suchém místě trvanlivost minimálně 2 roky od data výroby. Nepodléhá žádné degradaci účinné látky a lze jej tedy používat i nad rámec minimální trvanlivosti garantované výrobcem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pes
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AniForte® pro přirozeně zdravá zvířata!
AniForte® se skládá z různorodého, motivovaného a především zvířat milujícího týmu, který je oddaný vyvíjet přírodní produkty ve prospěch zvířat. 

Příroda, a především zdraví zvířat je pro nás důležité. Zvířecí naturopati, veterináři a odborníci na výživu přinášejí do vývoje mnoho odborných znalostí. Díky těmto znalostem a skvělé spolupráci je u nás možné vyrábět produkty z čistě přírodních surovin.