Sprej proti blechám (250 ml)

Kód: A10000299
Mnoho pozitivních referencí
Značka: AniForte
595 Kč / ks 2,38 Kč / 1 ml
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

AniForte® Flea-EX Spray se používá v případě napadení blechami nebo k jejich prevenci. Nabízí především účinnou podporu proti blechám, ale lze jej použít i proti klíšťatům a roztočům.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

AniForte® Flea-EX pro psy a kočky - náš účinný sprej proti blechám

Základem spreje AniForte® Flea-EX je účinná receptura vyrobená z vysoce kvalitních esenciálních olejů v kombinaci s geraniolem. To je přizpůsobeno speciálním potřebám psů a koček, aby vaši miláčci nebyli aplikací namáháni.

Hlavní přednosti našeho spreje proti klíšťatům:

  • Účinný sprej primárně proti blechám (ale pomáhá i proti klíšťatům a roztočům).
  • Účinné složení na bázi esenciálních olejů a geraniolu.
  • Přizpůsobeno potřebám vašeho čtyřnohého přítele.
  • Jednoduchá aplikace bez stresování zvířete.

Základem spreje AniForte® Flea-EX je účinná receptura vyrobená z vysoce kvalitních esenciálních olejů v kombinaci s geraniolem. To je přizpůsobeno speciálním potřebám psů a koček, aby vaši miláčci nebyli aplikací nikterak zatížení.

Sprej AniForte® Flea-EX tvoří účinnou kombinaci s práškem AniForte® Flea-EX, pokud je už napadení blechami na psech či kočkách viditelné. Pro dlouhotrvající obranu proti ektoparazitům je ideální náš spot-on pro psy nebo spot-on pro kočky. 

 

Použití
Jako prevence v rámci postřiku prostředí, v němž pejsek pobývá: nastříkejte bezprostřední okolí zvířete (kde spí, odpočívá atd.). Aplikaci opakujte 1x až 2x týdně.
Jako kontaktní sprej na srst: 
Pes => Nastříkejte proti srsti do srsti vašeho psa tak, že jednou rukou projdete srst zezadu dopředu a poté uvolníte několik tahů/střiků z lahvičky. Pokud je již pejsek zablešený, dobře postříkejte všechny oblasti, včetně břicha, nohou a horní části hlavy. Vyhněte se prosím oblasti očí. Aplikaci opakujte každé tři dny a před každou novou aplikací důkladně pročesejte srst vašeho psa. Sprej lze používat preventivně každých 14 dní.
Kočka => Kočku důkladně pročešte a aplikujte 1-2 střiky mezi lopatky denně, aby kočka nemohla sprej slíznout. Sprej lze používat preventivně každých 14 dní.
 
Poznámka
Před použitím sprej proti blechám pro psy dobře protřepejte! Esenciální oleje mohou způsobit podráždění pokožky. Éterické oleje kočky netolerují při orálním požití. Přípravek používejte pouze v uvedeném dávkování a typu aplikace.
 
Složení
Voda (dem.), levandulový olej, citronový eukalyptový olej, geraniol, solubilizátor
Účinná látka: geraniol 20 ml/l
 

Skladování
Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. Doba použitelnosti 12 měsíců po otevření.

Objem
250 ml
 
 
 
Bezpečnostní informace o produktu
 

Bezpečnostní pokyny:
Používejte biocidní přípravky opatrně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o produktu. Pouze pro vnější použití na neporušenou pokožku! Uchovávejte mimo dosah dětí! Vyhněte se očnímu kontaktu!

Pokyny pro první pomoc:
Všeobecné pokyny: V případě nehody nebo necítíte-li se dobře, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc (je-li to možné, ukažte návod k obsluze nebo bezpečnostní list).
Při nadýchání: V případě nehody při nadýchání: Vyveďte postiženého na čerstvý vzduch a udržujte jej v klidu. V případě podráždění dýchacích cest vyhledejte lékaře.
Při styku s kůží: Opatrně omyjte velkým množstvím vody a mýdlem. V případě podráždění pokožky vyhledejte lékaře.
Po kontaktu s očima: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. V případě potíží vyhledejte oftalmologa.
Po požití: Ústa důkladně vypláchněte vodou. Nechte pacienta vypít velké množství vody po malých doušcích (efekt ředění). Nevyvolávejte zvracení. V případě pochybností vyhledejte lékařskou pomoc.
 
Likvidace:
Řádná likvidace probíhá v souladu s platnými zákony a předpisy regionálních likvidačních společností.
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Boj s parazity a odčervení u psů
Hmotnost: 0.3 kg
Objem: 250ml
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 13.5.2023
Mimořádně účinný přírodní prostředek! Rychle jsme se těch potvor zbavili, aniž bychom psíkovi nějak ublížili. Je odblešený, pelechy jsou v pračce a hotovo ;-)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AniForte® pro přirozeně zdravá zvířata!
AniForte® se skládá z různorodého, motivovaného a především zvířat milujícího týmu, který je oddaný vyvíjet přírodní produkty ve prospěch zvířat. 

Příroda, a především zdraví zvířat je pro nás důležité. Zvířecí naturopati, veterináři a odborníci na výživu přinášejí do vývoje mnoho odborných znalostí. Díky těmto znalostem a skvělé spolupráci je u nás možné vyrábět produkty z čistě přírodních surovin.