EctoStop Spot na obranu koček proti parazitům (50 ml)

Kód: 230020-0050
Mnoho pozitivních referencí
Značka: REAVET
364 Kč / ks 7,28 Kč / 1 ml
Skladem - ihned k odeslání (8 ks)
Možnosti doručení

Proti klíšťatům, blechám a roztočům. Přizpůsobeno speciálním potřebám koček. Účinné složení na bázi esenciálních olejů a kokosového oleje. Účinná obrana a prevence.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

EctoStop Spot na obranu koček proti parazitům

Zvláštní. Vaše kočka se neustále olizuje? To, že jsou čtyřnozí kamarádi čistotní, není žádnou novinkou. Ale co když se líže víc a víc? Co když dojde také k okusování a škrábání? To pak svědčí o napadení ektoparazity. Je nejvyšší čas pro náš REAVET EctoStop SpotOn .

Klíšťata, roztoči a blechy jsou ektoparaziti a pro svůj vývoj se musí živit krví. Příznaky napadení jsou podobné, ale ne vždy stejné. Pokud máte napadení blechami a roztoči, můžete u své kočky zaznamenat silné svědění. Kočka se snaží toto nepříjemné svědění zastavit intenzivním škrábáním a olizováním – většinou marně. Klíšťata na druhou stranu obvykle nezpůsobují u vašeho zvířete aktivní svědění. Zakousnou se do kůže, nasají se a pak odpadnou. Stále se může stát, že se vaše kočka pokusí parazita zbavit olizováním, kousáním a okusováním na přístupných místech. Právě proto, že se napadení klíšťaty většinou neprojevuje svěděním, měli byste kočku pravidelně kontrolovat, zda nemá klíšťata a odstraňovat je.

Co můžete udělat pro boj s parazity při akutním zamoření? A co pomáhá preventivně?

REAVET EctoStop Spot On pro kočky je účinný prostředek proti napadení klíšťaty, roztoči a blechami. Lze jej použít při akutním zamoření, ale i preventivně. Díky složení speciálně vyvinutému pro kočky s esenciálními oleji, jako je levandulový olej, má náš Spot On odpuzující účinek. Geraniol je osvědčenou složkou, která nabízí účinnou obranu proti vnějším parazitům. Sladěná kombinace jemných esenciálních olejů a kokosového oleje je speciálně přizpůsobena citlivému metabolismu kočky.

Díky praktické a recyklovatelné láhvi SpotOn je použití doplňku proti parazitům obzvláště snadné. Zmáčknutím lahvičky lze jednotlivé kapky nakapat dle potřeby na srst Vaší kočky. To je obzvlášť praktické pro zvířata, která odmítají užívat tablety.

  • Ochrana proti klíšťatům, roztočům a blechám.
  • Působí i preventivně v případě akutního napadení.
  • Není třeba užívat tablety.
  • Dlouhotrvající ochrana.

Přestože je REAVET EctoStop SpotOn účinným antiparazitárním prostředkem pro kočky napadené klíšťaty, roztoči a blechami, je vhodné věnovat zvláštní pozornost prostředí kočky. Koše, škrabadla a také čalouněný nábytek, na kterém kočka tráví čas, je třeba znovu a znovu zkontrolovat, zda neobsahuje parazity a postříkat je vhodným hygienickým sprejem, který byl speciálně vyvinut pro boj s ektoparazity.

Naše  produkty REAVET jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s odborníky na zdraví zvířat, odborníky na výživu a biology, aby podpořily zdravý vývoj zvířat.

S REAVET Vám rádi poradíme, pokud máte nějaké dotazy k našim produktům. Těšíme se, že vám budeme moci pomoci pro blaho vašeho domácího mazlíčka.

 

Použití
Před použití dobře protřepejte! V případě potřeby aplikujte 1 kapku denně mezi lopatky, kam vaše kočka nedosáhne. Pro optimální účinek lze odpuzovač klíšťat a parazitů používat celoročně.
Nepodávejte orálně!
 
 
Složení
Speciální léčivý olej, kokosový olej, mandlový olej, levandulový olej, geraniol
Účinná látka: 
Geraniol 3ml/L | bAuA reg. č.: N-103571 | Číslo CAS: 106-24-1
 
Trvanlivost + skladování 
Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. 
 
Objem
50 ml
 
 

 

Bezpečnostní informace o produktu

Používejte prosím biocidní přípravky opatrně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o produktu. Uchovávejte mimo dosah dětí! Vyhněte se kontaktu s očima a kůží! Nevdechujte sprej! Při kontaktu s kyselinou uvolňuje toxické plyny! Je-li nutná lékařská pomoc, mějte k dispozici obal nebo identifikační štítek. Pokud je větrání nedostatečné, používejte ochranu dýchacích cest.

Pokyny pro první pomoc:
Všeobecné pokyny: Odstraňte znečištěný oděv a před opětovným použitím vyperte.
Při nadýchání: Přeneste postiženého na čerstvý vzduch a zajistěte volné dýchání.
Při styku s kůží: Ihned omyjte mýdlem a vodou a dobře opláchněte.
Po kontaktu s očima: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem.
Po požití: Při přetrvávajících potížích vyhledejte lékaře.

Likvidace:
Správná likvidace probíhá v souladu s platnými zákony a předpisy regionálních společností pro likvidaci odpadu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kočka
Hmotnost: 0.1 kg
Objem: 50ml
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 28.10.2023
Letos jsem tímto přípravkem ošetřoval naše dva kocoury a zdá se, že funguje velmi dobře. Kocouři nepřinesli žádná nová klíšťata. Normálně s sebou každý den přinášeli nové násosky, protože jsou dost aktivní a oba dva se celý den potulují po polích a lesích. S aplikací Ectostopu to skončilo. Podávání kapek je velmi snadné. Nikomu to nevadí - ani nám, ani kočkám. Krásná věc a bez chemie. Doporučuji.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

REAVET po vzoru přírody nabízí jednu z největších řad přírodních produktů pro domácí mazlíčky.

Po vzoru přírody - motivem k našemu přehodnocení byl rozvoj vzrůstajícího počtu nemocí souvisejících se stravou a alergií u našich mazlíčků. Zjistili jsme, že umělé přísady, příchutě a barviva v krmivech přispívají k většině každodenních onemocnění. Proto se obracíme zpět k síle přírody! Ať už jde o ochranu proti parazitům bez chemických přísad, doplňky krmiva vyrobené z čistě přírodních surovin nebo 100% přírodní krmivo, příroda má naši plnou a maximální důvěru!