EctoStop čistič - účinný sprej k odvrácení parazitů (500 ml)

Kód: 230100-0500
Novinka Tip
Značka: REAVET
600 Kč / ks 1,20 Kč / 1 ml
Skladem - ihned k odeslání (1 ks)
Možnosti doručení

Účinná obrana proti VŠEM ektoparazitům nacházejících se v blízkosti Vašich mazlíčků. Sprej na bázi esenciálních složek a geraniolu, vhodný jako akutní i preventivní ochránce okolí, kde Váš čtyřnohý kamarád tráví nejvíce času. Ideální na všechny textilie, místa na spaní, koberce, podložky, pelíšky apod.  

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

EctoStop čistič - ekologický sprej k odvrácení parazitů z okolí a míst, kde se vaši mazlíčci nejvíce zdržují

REAVET EctoStop čistič  je účinný ekologický sprej k odhánění roztočů a jiného hmyzu. Sprej je založen na esenciálních olejích a lze jej bez problémů používat i v lidském prostředí. Účinný sprej lze použít na koše, matrace, koberce a další textilie kolem psů, koček a jiných zvířat .
Čistič životního prostředí je proto vhodný jako sprej na hygienu postele k boji proti roztočům, blechám a jinému hmyzu a také k dlouhodobé ochraně před otravnými parazity. Náš čisticí sprej REAVET EctoStop vám nabízí prostředek pro boj s roztoči a lepší hygienu ve vaší domácnosti. Ektoparazité, jako jsou roztoči a blechy, mohou být nepříjemní nejen pro zvířata, ale mohou také způsobit alergie, podráždění kůže a svědění u lidí.
  • Účinný sprej proti blechám, roztočům a jiné havěti.
  • Ambientní postřik - preventivní (ředěný) i akutní (neředěný v případě zamoření).
  • Vhodné i pro lidské prostředí.

Naše  produkty REAVET jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s odborníky na zdraví zvířat, odborníky na výživu a biology, aby podpořily zdravý vývoj zvířat.

S REAVET Vám rádi poradíme, pokud máte nějaké dotazy k našim produktům. Těšíme se, že vám budeme moci pomoci pro blaho vašeho miláčka.

 

Použití
Akutní obrana a ošetření okolí vašeho mazlíčka: Nastříkejte 1-2x týdně nejbližší okolí zvířete - například spací prostor, místo pro odpočinek, matrace, látky, koberce atd. Prostředek neřeďte - použijte v dodaném stavu.
Preventivní obrana a ošetření okolí vašeho mazlíčka: Zřeďte 100 ml látky s 900 ml vody (1:9) a postříkejte jednou týdně všechny povrchy k ošetření či obraně.

 

Složení
Voda (dem.), geraniol, solubilizátor
Účinná látka: Geraniol 15ml/L | bAuA reg. č.: N-103578 | Číslo CAS: 106-24-1

 

Trvanlivost + skladování 
Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. 
 
Objem
500 ml
 
 
 
Bezpečnostní informace o produktu
 
Bezpečnostní pokyny:
Biocidní přípravky používejte opatrně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o produktu. Může vyvolat alergické kožní reakce. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobým účinkem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pečlivě si přečtěte všechny pokyny a dodržujte je. Vyvarujte se vdechování mlhy. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Likvidujte obsah/nádobu v souladu s místními/regionálními/národními/mezinárodními předpisy. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pes
Hmotnost: 0.55 kg
Objem: 500ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

REAVET po vzoru přírody nabízí jednu z největších řad přírodních produktů pro domácí mazlíčky.

Po vzoru přírody - motivem k našemu přehodnocení byl rozvoj vzrůstajícího počtu nemocí souvisejících se stravou a alergií u našich mazlíčků. Zjistili jsme, že umělé přísady, příchutě a barviva v krmivech přispívají k většině každodenních onemocnění. Proto se obracíme zpět k síle přírody! Ať už jde o ochranu proti parazitům bez chemických přísad, doplňky krmiva vyrobené z čistě přírodních surovin nebo 100% přírodní krmivo, příroda má naši plnou a maximální důvěru!