Sprej proti travním roztočům (500 ml)

Kód: 230080-0500
648 Kč / ks 1,30 Kč / 1 ml
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Sprej proti travním roztočům a parazitům. Ochranná péče 2v1 - chrání a zároveň vyživuje podrážděné oblasti pokožky mandlovým olejem. Účinné složení na bázi esenciálních olejů a geraniolu. Ideální na obranu a prevenci. 

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Sprej proti travním roztočům (500 ml) - ochranná péče 2v1 s mandlovým olejem.

Náš REAVET sprej na roztoče je vysoce účinný repelent pro boj s travními roztoči a jejich prevenci u vašeho čtyřnohého přítele. Skládá se z koordinované kombinace esenciálních olejů a geraniolu a nabízí účinnou podporu proti těmto otravným parazitům. Svilušky jsou známé tím, že jejich kousnutí může zanechat kopřivku na kůži a způsobit silné svědění. Esenciální oleje, které sprej obsahuje, mohou zklidnit postižené oblasti pokožky a zmírnit svědění. Pupalkový olej a levandulový olej zklidňují podrážděnou pokožku způsobenou kousnutím roztočů.

  • Aktivní ochrana a zklidňující péče.
  • Nouzová pomoc vyvinutá odborníky.
  • Účinné složení na bázi rostlinných esenciálních olejů.
  • Výživná podpora při svědění a zarudnutí pokožky.

Naše  produkty REAVET jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s odborníky na zdraví zvířat, odborníky na výživu a biology, aby podpořily zdravý vývoj zvířat.

S REAVET Vám rádi poradíme, pokud máte nějaké dotazy k našim produktům. Těšíme se, že vám budeme moci pomoci pro blaho vašeho čtyřnohého mazlíčka.

 

Použití
Před použití dobře protřepejte! Pro optimální ochranu nastříkejte svého psa před procházkou na tlapky, břicho, hrudník, třísla a podpaží. Oblasti kůže, které jsou již postiženy, lze ošetřit 1-2krát denně proti linii srsti postřikem nebo třením houbičkou.
 
 
Složení
Voda (dem.), citronový eukalyptový olej, geraniol, mandlový olej, solubilizátor
Účinná látka: Geraniol 30ml/L | bAuA reg. č.: N-103576 | Číslo CAS: 106-24-1

 

Trvanlivost + skladování 
Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. 
 
Objem
500 ml
 
 
 
Bezpečnostní pokyny:
Používejte biocidní přípravky opatrně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o produktu. Může vyvolat alergické kožní reakce. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobým účinkem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pečlivě si přečtěte všechny pokyny a dodržujte je. Vyvarujte se vdechování mlhy. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Likvidujte obsah/nádobu v souladu s místními/regionálními/národními/mezinárodními předpisy. Při styku s kůží omyjte velkým množstvím vody.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pes
Hmotnost: 0.6 kg
Objem: 500ml
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 24.12.2023
Tento sprej proti roztočům jsme testovali na našem bišonkovi. Na zádech a zadních nohách má několik míst, která jsou pravděpodobně napadena roztoči. Jsou tmavé a dost ho svědí. Po několikanásobném použití spreje na postižené místa se barva kůže zlepšila a svědění zmizelo. Sprej voní velmi příjemně po mátě a mandlích, což našemu miláčkovi nevadí a nám už vůbec ne :-). Vůně vydrží po mnoho hodin. U nás spokojenost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

REAVET po vzoru přírody nabízí jednu z největších řad přírodních produktů pro domácí mazlíčky.

Po vzoru přírody - motivem k našemu přehodnocení byl rozvoj vzrůstajícího počtu nemocí souvisejících se stravou a alergií u našich mazlíčků. Zjistili jsme, že umělé přísady, příchutě a barviva v krmivech přispívají k většině každodenních onemocnění. Proto se obracíme zpět k síle přírody! Ať už jde o ochranu proti parazitům bez chemických přísad, doplňky krmiva vyrobené z čistě přírodních surovin nebo 100% přírodní krmivo, příroda má naši plnou a maximální důvěru!