Stop AKUT parazit - rychlý, silný a spolehlivý proti VŠEM parazitům (500 ml)

Kód: 230050-0500
Novinka TOP
Značka: REAVET
598 Kč / ks 1,20 Kč / 1 ml
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Účinná obrana proti VŠEM ektoparazitům s okamžitým účinkem. Sprej na bázi esenciálních složek rostlinného původu a geraniolu s přidaným bonusem cenného neemového oleje. Jako kontaktní i okolní sprej, vhodný pro každodenní použití. 

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Stop AKUT parazit - rychlý, silný a spolehlivý proti VŠEM parazitům (500 ml) - NEDEJTE PARAZITŮM ŽÁDNOU ŠANCI! AKUTNÍ A ÚČINNÁ OBRANA.

Náš REAVET Parasite Stop Acute je repelent pro spolehlivou obranu proti klíšťatům, blechám, roztočům, vlasovým vším a dalším ektoparazitům. Náš sprej proti parazitům se skládá ze směsi esenciálních složek rostlinného původu a geraniolu s přídavkem cenného neemového oleje, jehož vůně odpuzuje klíšťata, blechy a další škůdce. Náš parazit stop lze použít nejen jako přímý sprej na kůži, ale také jako ekologický/okolní sprej na místa, kde váš mazlíček nejčastěji spí, odpočívá nebo tráví svůj volný čas. Zbavte jej nechtěných návštěvníků jednou pro vždy! Vybrané složky ve spreji proti parazitům působí jako ochranný štít před všemi malými otravami, které znepříjemňují vašim chlupáčům život.

  • Účinná obrana proti ektoparazitům.
  • Jako kontaktní i okolní sprej.
  • Na základě esenciálních složek rostlinného původu a geraniolu s přidaným bonusem cenného neemového oleje.
  • Vhodné pro každodenní použití.

Naše  produkty REAVET jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s odborníky na zdraví zvířat, odborníky na výživu a biology, aby podpořily zdravý vývoj zvířat.

S REAVET Vám rádi poradíme, pokud máte nějaké dotazy k našim produktům. Těšíme se, že vám budeme moci pomoci pro blaho vašeho miláčka.

 

Použití
Kontaktní sprej s aplikací na srst: V případě potřeby stříkejte denně mezi lopatky a na kořen ocasu psa. Pozor – rozhodně se vyhněte očím a dýchacím cestám!
Ekologický postřik na okolí a místa, kde mazlíčci nejčastěji pobývají: Preventivně postřikujte nejbližší okolí zvířete 1-2x týdně.

 

Složení
Voda (dem.), citronový eukalyptový olej, geraniol, neemový olej, solubilizátor
Účinná látka: Geraniol 10ml/L | bAuA reg. č.: N-103572 | Číslo CAS: 106-24-1

 

Trvanlivost + skladování 
Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. 
 
Objem
500 ml
 
 
 
Bezpečnostní informace o produktu
 
Bezpečnostní pokyny:
Biocidní přípravky používejte opatrně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o produktu. Může vyvolat alergické kožní reakce. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobým účinkem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pečlivě si přečtěte všechny pokyny a dodržujte je. Vyvarujte se vdechování mlhy. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Likvidujte obsah/nádobu v souladu s místními/regionálními/národními/mezinárodními předpisy. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pes
Hmotnost: 0.55 kg
Objem: 500ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

REAVET po vzoru přírody nabízí jednu z největších řad přírodních produktů pro domácí mazlíčky.

Po vzoru přírody - motivem k našemu přehodnocení byl rozvoj vzrůstajícího počtu nemocí souvisejících se stravou a alergií u našich mazlíčků. Zjistili jsme, že umělé přísady, příchutě a barviva v krmivech přispívají k většině každodenních onemocnění. Proto se obracíme zpět k síle přírody! Ať už jde o ochranu proti parazitům bez chemických přísad, doplňky krmiva vyrobené z čistě přírodních surovin nebo 100% přírodní krmivo, příroda má naši plnou a maximální důvěru!