Hira - pro správné střevní prostředí u koček (12 g)

Kód: WK10061
479 Kč / ks 3 991,67 Kč / 100 g
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Sofistikovaná rostlinná směs, která podporuje střevní flóru u psů a koček (např. po antibiotikách, lécích, při zažívacích problémech). Složitý a promyšlený recept, přirozeně účinný. 100% přírodní produkt bez žádných známých vedlejších účinků. 

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Hira: Podpora střevní flóry Vašeho čtyřnohého mazlíčka

Ať už venkovního nebo domácího typu kočičky, profesionální odčervení je doporučováno minimálně každé tři měsíce. Hira může toto odčervení doprovodit bylinkami. Hira je totiž založena na výběru bylin, které volně žijící kočky běžně okusují, aby uspokojily speciální nutriční potřeby této doby. Divoké kočky totiž vědí o síle těchto bylin, je jim to přirozeně dané. A právě tohoto instinktivního chování Hira využívá. V podstatě se jedná o sofistikovanou rostlinnou směs, která se jednoduše přidává do krmiva, čímž může podpořit střevní prostředí kočičky a naopak tím značně znepříjemnit místo nebo prostor pro červy. 

Kdy má Hira smysl?
Hiru lze podávat např. po antibiotikách/na regeneraci - nebo jen občas na posílení střevní flóry jako doplněk krmiva. Nevyžaduje žádné dlouhodobé používání. Naprosto postačuje aplikace v intervalech (preventivně), nebo nárazově při zažívacích obtížích. Složky Hira jsou přírodního původu a jsou dobře snášeny. Takříkajíc dobrovolně „testováno“ a oceňováno samotnými zvířaty.

 

Doporučené dávkování
Jednorázově dejte své kočce 2 odměrky prášku. Po 10-14 dnech dávku zopakujte. Pokud je to možné, dávkujte vždy ráno.1 zarovnaná odměrka odpovídá 0,7 g. Po použití nádobu pevně uzavřete.
TIP: Zhruba každé tři měsíce nechte v laboratoři otestovat výkaly své kočky. Pokud je výsledek po 3 měsících opět pozitivní, lze výše uvedenou léčbu opakovat. 
 
Složení
Rašelina, kamala, kapradina samčí, dýňová semínka, bobule jalovce, listy medvědího česneku
 
Skladování
Skladujte uzavřené, v suchu, chráněné před světlem a mimo dosah dětí. Po použití plechovku pevně uzavřete.
 
Objem
12 g prášku v 30 ml mironovém skle
 
Trvanlivost
12 měsíců
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kočka
Hmotnost: 0.02 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 22.3.2023
Odčervila jsem tím své dvě kočky a pejska taky (u něj Hírou pro psy). Musím říct, že jsem ráda, že lze používat přírodní prostředky. Myslím, že je to velmi dobrý výrobek, protože vytváří dobré střevní prostředí a může tak zabránit napadení červy. Minimálně tisíckrát lepší než jakákoli chemie. Hiru budu používat pravidelně - nic lepšího přírodního stejně asi neexistuje. Děkuji.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Waldkraft = síla z přírody.

Podporovat zdraví zvířat je náš velký úkol a také to nejkrásnější, co si dokážeme představit. Hodně pro nás znamená, když mohou zvířata vesele a bezstarostně poskakovat. A že Vy, jako majitel zvířete můžete zase dýchat, protože víte, že je Vaše zvíře v pořádku.

Proto jsme v roce 2018 založili Waldkraft. V našich produktech jsou nejlepší přírodní účinné látky kombinovány tak, aby mohly optimálně rozvinout svůj potenciál. K tomu využíváme vědecké poznatky a zpětné vazby z terénu. Výsledkem jsou produkty, jenž dodáváme těm, které máme nejraději - našim vlastním zvířatům.