Hlezenní dlaha

Kód: JP-HSFD-1/XS JP-HSFD-1/S JP-HSFD-1/M JP-HSFD-1/L JP-HSFD-1/XL Zvolte variantu
Mnoho pozitivních referencí
Značka: Ortocanis
2 127 Kč / ks 2 254 Kč / ks 2 254 Kč / ks 2 753 Kč / ks 2 753 Kč / ks od 2 127 Kč / ks 2 127 Kč / 1 ks 2 254 Kč / 1 ks 2 254 Kč / 1 ks 2 753 Kč / 1 ks 2 753 Kč / 1 ks
Do 1 - 2 týdnů u Vás Do 1 - 2 týdnů u Vás Do 1 - 2 týdnů u Vás Momentálně nedostupné Do 1 - 2 týdnů u Vás Zvolte variantu
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

Tato hlezenní dlaha zcela znehybní hlezenní kloub pejska, aniž by bránila kontaktu mezi tlapkami a podlahou (zemí). Tím je pro Vašeho mazlíčka pohodlnější. Doporučuje se při poranění šlach, vazů a také pro pooperační stabilizaci zadní packy. Přejděte k podrobnému popisu, abyste viděli, jak vybrat svou velikost.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Hlezenní dlaha pro psy
 
Poskytuje úplné znehybnění hlezenní části nohy. Doporučuje se při poranění šlach, vazů a také pro pooperační stabilizaci. Poskytuje podporu zadní nohy a zároveň prevenci proti problémům typicky spojených s používáním obvazů (dermatitida a tržné ranky). Umožňuje také snadnější a nepřetržitou kontrolu nohy, protože ji lze oproti obvazům snadno nasadit a sundat.

 

Tabulka velikosti a způsob měření pro jejich zjištění:
1. Vezměte si nejlépe krejčovský metr.
2. Měření provádějte dle obrázku níže ve stoje. Obrázek najdete i ve větším formátu v naší galerii obrázků u tohoto produktu. 
3. Podívejte se do tabulky velikostí a vyberte velikost, která odpovídá provedenému měření.
 

hlezdlah vel hlezdlah sketch

Upozornění: Zavádění/podávání/aplikace dlahy musí být postupné. V případě potřeby shlédněte video v sekci/záložce "Video". První dny kontrolujte, že se kůže psa nikde neodírá. Postupně interval nošení prodlužujte. 

V případě, že potřebujete znehybnit celou packu (včetně polštářků s drápky), měli byste se rozhodnout pro dlahu na zadní nohu psa včetně podpatku. 

Nasazení hlezenní dlahy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Chcete zlepšit pohyblivost svého psa?
Nová řešení v ortopedii a rehabilitaci pro psy s artrózou, dysplazií kyčle, luxace pately, výhřezem ploténky nebo poraněním zkřížených vazů.