Mouka z vaječných skořápek - přírodní zdroj vápníku pro psy a kočky (600g)

Kód: WL12012
479 Kč / ks 79,83 Kč / 100 g
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Přírodní, jemně mletý zdroj vápníků vhodný i pro starší psy a kočky. Ideální doplněk při stravě bez kostí. Bez jakýchkoliv přísad.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Mouka z vaječných skořápek - přírodní zdroj vápníku pro psy a kočky

Pokud krmíte svého mazlíčka čerstvým masem, potřebujete kvalitní BARF přísady. To proto, že bez rozumné náhrady se u psů a koček mohou dříve nebo později objevit příznaky jejich nedostatku. Náš prášek z vaječných skořápek nabízí přírodní zdroj vápníku a je vhodný zejména pro čtyřnohé kamarády, kteří nedostávají kosti ani kostní moučku, pro alergická, ledvinová nebo starší zvířata a také pro psy a kočky se zvýšenou potřebou vápníku.

Naše čistá mouka ze skořápek je:
-  přírodní zdroj vápníku pro psy a kočky,
-  jemně mletá,
-  ideální pro psy, jež nedostávají ve stravě kosti ani jinou kostní moučku,
-  bez jakýchkoliv přísad.
Vhodné i pro alergiky, psy a kočky s onemocněním ledvin a starší zvířata.

Vysoce kvalitní zdroj vápníku pro každodenní potřebu
Naše moučka ze skořápek nabízí snadno stravitelný zdroj živočišného vápníku pro každodenní krmení. Jemný prášek zajišťuje nejen splnění potřeby vápníku, ale také vyrovnává vysoký obsah fosforu v mase. Tajemství zdravého raw/syrového krmení spočívá v optimálním poměru vápníku a fosforu.

Potřeba vápníku u psů a koček
Denní potřeba vápníku pro domácí zvířata je kolem 50-90 mg vápníku/kg tělesné hmotnosti. Pes o hmotnosti 20 kg potřebuje v průměru kolem 1400 mg vápníku denně, dospělá kočka kolem 400 mg (80 mg vápníku/kg tělesné hmotnosti). Březí a kojící feny vyžadují dvojnásobnou dávku základního minerálu: kolem 180 mg Ca/kg tělesné hmotnosti. Rostoucí štěňata jsou skutečnými jedlíky vápníku: pro vývoj jejich kostry v prvních měsících života je třeba jim dodávat až šestinásobné množství vápníku.

1 gram čisté mouky ze skořápek obsahuje cca 370 mg vápníku.

Pro zvířata:
-  s problémy s výživou: Vaječná skořápka nabízí skvělou alternativu pro nutričně citlivé a nemocné psy.
-  s alergiemi: Alergičtí psi a kočky, u kterých se vyvinou nejrůznější potravinové intolerance, se s vaječnou skořápkou snášejí dobře.
- s onemocněním ledvin slinivky břišní: U zvířat, která již nesmějí jíst kosti kvůli selhání ledvin nebo onemocnění slinivky břišní, jsou jejich nároky na vápník snadno pokryty moučkou ze skořápek.
- senioři: Vzhledem ke zvýšené náchylnosti k problémům s ledvinami u starších a velmi starých psů a koček se doporučuje - v závislosti na hodnotách ledvin - preventivně snížit obsah fosforu v krmivu.

Proč je vaječná skořápka tak jemně mletá?
Naše čistá moučka z vaječných skořápek není namleta tak jemně pro nic za nic. Ultra jemné mletí zajišťuje vysokou biologickou dostupnost. Protože čím snáze se vápník dokáže vstřebat, tím vyšší je jeho účinnost. Větší částice vaječné skořápky se vyloučí celé, aniž by se mohl vstřebat obsažený vápník.

Závěr:
Naše vaječná skořápka v prášku pokrývá denní potřebu vápníku psů a koček a na druhé straně vyrovnává zvýšený obsah fosforu v mase. Může být snadno podávána alergickým, nemocným nebo starším zvířatům. Ultra jemné mletí zvyšuje biologickou dostupnost a zajišťuje téměř úplné využití obsaženého vápníku.

 

Doporučené dávkování
Denně přimíchejte do krmiva:
-  Psi 1,5 g na 10 kg
-  Kočky 0,3 g na 4 kg
1 odměrka odpovídá 2g.
1 lžička se rovná. 52 g 
POZOR
Pokud krmíte i kostmi, doporučujeme snížit množství.

Složení
100% mouka z vaječných skořápek. Samozřejmě bez jakýchkoliv přísad.
Analytické složky a obsah:
surový popel 95,9 %;  vápník 37,1 %,

Obsah
600 gramů prášku v nádobě z jantarového skla

Skladování
Skladujte uzavřené, v suchu, chráněné před světlem a mimo dosah dětí.

Trvanlivost
24 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: Pes
Hmotnost: 0.8 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 10.1.2023
Všechno OK. Vzhledem k tomu, že svou fenu barfuji, používám moučku z vaječných skořápek proti překyselení. S tímto produktem jsem maximálně spokojen a nemám co vytknout. Vydrží na vcelku dlouho, kupuji jej opakovaně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Waldkraft = síla z přírody.

Podporovat zdraví zvířat je náš velký úkol a také to nejkrásnější, co si dokážeme představit. Hodně pro nás znamená, když mohou zvířata vesele a bezstarostně poskakovat. A že Vy, jako majitel zvířete můžete zase dýchat, protože víte, že je Vaše zvíře v pořádku.

Proto jsme v roce 2018 založili Waldkraft. V našich produktech jsou nejlepší přírodní účinné látky kombinovány tak, aby mohly optimálně rozvinout svůj potenciál. K tomu využíváme vědecké poznatky a zpětné vazby z terénu. Výsledkem jsou produkty, jenž dodáváme těm, které máme nejraději - našim vlastním zvířatům.