Adventní kalendáře pro pejsky a kočičky

Adventní kalendář pro Vašeho mazlíčka je tady!

A rovnou v AKCI!

 

Kalendář je naplněný pamlsky s 5 různými druhy mas (pro pejsky) a se 3 různými druhy masíčka (pro kočičky). Obsahuje jemně sušené pamlsky, čistě přírodní a jako vždy - bez obilovin a umělých přísad.

   

AniForte® adventní kalendář pro vaše hafany, kočičky a kocourky je 100%ně přírodní a chutná pochoutka na každý předvánoční den.

Náš jedinečný psí a kočičí adventní kalendář AniForte® obsahuje 24 malých nejen chutných, ale i zdravých překvapení pro vašeho čtyřnohého mazlíčka. 

    

VŠECHNY pamlsky uvnitř jsou čistě přírodní a vyrobené pouze z vysoce kvalitních surovin.

Psí kalendář obsahuje: pamlsky ze zdravé zeleniny, jemného hovězího masa, koňského masa, kuřecího masa a pamlsků z hmyzu

Kočičí kalendář obsahuje: pamlsky z jemného lososa, kuřete a kachny

Pamlsky jsou opravdovou pochoutkou pro vašeho mazlíčka každý předvánoční den. 

   

Plátíčko uvnitř je vyrobeno z kompostovatelného materiálu.

Vyzkoušejte naše chutné psí a kočičí pamlsky na 24 dní. 

AniForte® Adventní kalendáře obsahují různé druhy našich pamlsků v malých porcích - ideální na vyzkoušení, abyste věděli, které si příště vyberete v celém balení. 

Udělejte radost i ostatním - kalendář je milým dárkem pro milovníky psů a koček v období adventu. A na aromatických pamlscích si pochutnají i čtyřnožci;-).

 Pamlsky jsou velmi akceptovány i hodně vybíravými mazlíčky.

Nalaďte své čtyřnohé kamarády na vánoční atmosféru s naším limitovaným adventním kalendářem!

   

foto: Zuzana Lasáková

Naše produkty AniForte® jsou vyráběny v úzké spolupráci s odborníky na zdraví zvířat, odborníky na výživu zvířat a veterináři, abychom podpořili zdravý vývoj vašeho zvířete.