Probiotikum AniForte® plus (90 kapslí)

Kód: A10002262
945 Kč / ks 10,50 Kč / 1 ks
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Aktivní probiotika + přírodní prebiotika pro podporu zdravého imunitního systému a ke stabilizaci fyziologického trávení. Podporují vstřebávání živin a zlepšují kvalitu stolice.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Probiotikum AniForte® plus - aktivní probiotika + přírodní prebiotika pro podporu zdravého imunitního systému a ke stabilizaci fyziologického trávení

AniForte® plus Probiotic Tabs je inovativní doplněk stravy pro psy z naší řady AniForte® plus. Dietní krmivo je doplňkové krmivo pro pokrytí speciálních potřeb zvířat v případě zdravotních problémů, podvýživy nebo přechodných nutričních nedostatků.

Ve střevech se toho děje hodně! S AniForte® plus Probiotic Tabs AniForte vyvinulo synbiotikum, které poskytuje optimální kombinaci probiotik a prebiotik a je speciálně přizpůsobeno citlivému trávicímu traktu vašeho čtyřnohého přítele. S kurkumou a beta-glukanem z cenných kvasinek byly speciálně použity přírodní látky za účelem využití jejich imunitu posilujících vlastností k podpoře přirozeného obranného systému ve psích střevech. Receptura je obohacena o jablečné výlisky bohaté na pektin a frukto-oligosacharidy z kořene čekanky, které rovněž podporují prospěšnou mikroflóru v gastrointestinálním traktu.

Pro harmonii v bříšku a větší pohodu pro vašeho psa!

  • Cenné a aktivní střevní bakterie – Bacillus velezensis pro stabilizaci střevní flóry.
  • Sladěná přírodní prebiotika – pro podporu zdraví v gastrointestinálním traktu.
  • Vysoká biologická dostupnost díky unikátní kombinaci surovin.

Probiotické tablety AniForte® plus obsahují úspěšné složení vysoce kvalitních živin, které jsou ideálním doplňkem pro regulaci přirozené střevní flóry a stabilizaci střevního prostředí a zdraví vašeho čtyřnohého kamaráda.

AniForte standardy jsou vysoké. Přesně přizpůsobená receptura probiotických tablet AniForte® plus je jedinečná, bez přidaného cukru, barviv nebo konzervačních látek a bez syntetických vitamínů. Doplněk je vyroben dle nejvyšších standardů kvality.

Imunitní systém vašeho psa je silný díky zdravé střevní flóře
Střeva vašeho čtyřnohého kamaráda jsou jednou z nejpracovitějších části organismu v jeho těle a jsou považována za ústřední orgán zdraví. Mezi jeho úkoly patří kromě rozkládání potravy také vstřebávání živin a tekutin a vylučování zbytků potravy. Na co se ale často zapomíná je, že drtivá většina imunitního systému je právě ve střevech - střeva jsou domovinou imunity. Pokud zde dojde k poruchám, střevní flóra se stává nevyváženou a imunitní systém trpí. Nesprávná strava, alergie, intolerance, léky a psychický stres - to mohou být mimo jiné faktory, které oslabují střeva vašeho psa.
 
Změnou střevního prostředí se narušují ideální životní podmínky pro prospěšné bakterie a dochází k nerovnováze střevní flóry – vzniká dysbióza.
Dybióza ve střevech může způsobovat nejrůznější problémy, jako je plynatost, průjem, zácpa, potravinové intolerance, bolesti břicha, alergické reakce, svědění, matnou srst a také chronické střevní potíže s důsledky ovlivňující pohodu vašeho psa.
 
Probiotikum s bioaktivními složkami pro vašeho psa
Pokud je střevní flóra vašeho čtyřnohého přítele vážně nevyvážená, samotná změna jídelníčku již často nestačí. Proto se doporučuje dodatečný příjem probiotických krmných doplňků.
 

AniForte® plus Probiotic Tabs je synbiotická prémiová směs pro nutriční podporu přirozené střevní flóry. Naše tablety pro psy poskytují optimalizované složení se střevními bakteriemi z probiotického kmene Bacillus velezensis, důležitou vlákninou a prospěšnými bylinami. To vše pro dobrý pocit v psím žaludku a střevech. 

Biologicky aktivní bakteriální kultury
Probiotika jsou definována jako živé mikroorganismy, které se po užití usadí ve střevech a mohou mít pozitivní vliv na trávení a imunitní systém. Především by měly obsahovat bakteriální kmeny, které přežijí kontakt se žaludkem a žlučovými kyselinami, aby pozitivně působily ve střevech. Bakteriální kmen Bacillus velezensis přežije nízkou hodnotu pH v žaludku psa a dostane se tam, kde má působit blahodárně – to je ve střevech. Uvolňují se tam určité enzymy, které vytvářejí optimální prostředí pro prospěšné bakterie. Mohou pomoci podpořit trávení a zlepšit stravitelnost živin.
 

Probiotické tablety AniForte® plus s kmenem bakterií Bacillus velezensis, který obsahuje, přinášejí pozitivní rovnováhu střevního mikrobiomu a podporují imunitní systém vašeho psa. 

Výživná vláknina pro střevní flóru
Díky četným přírodním složkám v probiotických tabletách AniForte® plus tento doplněk stravy přispívá k životně důležité výživě vašeho čtyřnohého přítele. Účinnou výživu střevní flóry tvoří užitečná prebiotika jako frukto-oligosacharidy (FOS) , které se získávají z kořene čekanky, a mannan-oligosacharidy (MOS) z přírodních kvasinek.
Beta-glukan je další živina bohatá na vlákninu pro střeva a přirozeně se vyskytuje v kvasnicích. Tato vláknina prochází trávicím traktem, rozpustí se a získá rosolovitou konzistenci, která slouží jako potrava pro dobré bakterie ve střevech. Zabraňují také množení nežádoucích mikroorganismů v tlustém střevě a pomáhají obnovit a udržovat rovnováhu střevní flóry, která následně přímo ovlivňuje imunitní systém.
Jablečné výlisky jsou často podceňovány. Jsou však obzvláště bohaté na pektin, který jako rozpustná vláknina příznivě ovlivňuje pohyb střev, podporuje vylučování stolice a dokáže regulovat trávení vašeho psa.
 

Probiotické tablety AniForte® plus mohou podporovat činnost trávicího traktu a vytvářet ochranný štít pro střevní sliznici díky svému složení bohatému na vlákninu a pektin. Kvalitní krmný doplněk může navíc přispět ke zlepšení trávení vlákniny a podpořit poruchy vstřebávání.

Tímto způsobem lze pozitivně ovlivnit zdraví střev vašeho čtyřnohého parťáka.

Pro AniForte® je blaho vašeho zvířete nejvyšší prioritou, a proto jsou všechny produkty AniForte® vyráběny s velkým nasazením a pouze z těch nejlepších ingrediencí.

Aby v AniForte® udrželi vysoké standardy kvality jejich produktů, neustále spolupracují s týmem veterinářů, odborníků na výživu a veterinárních lékařů. 100%ní inspirace přírodou! 

 

Použití

Psi na 10 kg: 1 tableta denně (tj. 1,5 gramu)

Doporučená doba krmení při riziku vzniku poruchy trávení, během nebo po poruchách trávení je zpočátku 4 týdny. Udržujte pravidelný přísun tekutin. Před použitím nebo prodloužením doby krmení se doporučuje poradit se s veterinárním lékařem. Dbejte prosím na vyvážené složení denní krmné dávky.
 
 
Složení
Droždí (neaktivní Saccharomyces Cerevisiae);  10,0% mletých ​​jablečných výlisků;  fosforečnan vápenatý;  2,0% mletý kořen kurkumy;  1,6% frukto-oligosacharidy čekanka;  1,0% mletý kmín;  1,0% mletá mrkev;  chlorid sodný
Analytické složky:
Hrubý protein 13,8%;  hrubá vláknina 17,2%;  hrubý tuk 2,7%;  hrubý popel 21,2%;  popel nerozpustný v kyselině chlorovodíkové 4,9%
Obsah aditiv na 1 kg:
Zootechnické doplňkové látky: Bacillus velezensis DSM 15544 (4b1820) 670 * 10^9 CFU (1)
Senzorické doplňkové látky: hovězí příchuť 1 000 mg
Technologické doplňkové látky: Křemelina - křemelina, čištěná (E551c) 50 000 mg
Obsah přírodních prebiotik (na kg):
(1,3)-(1,6)-ß-D-glukan 18 500 mg, mannan-oligosacharidy (MOS) 14 400 mg, frukto-oligosacharidy 16 000 mg
 
 
 
Skladování
Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem.
 
Objem
90 tablet

Doplňkové parametry

Kategorie: Pes
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AniForte® pro přirozeně zdravá zvířata!
AniForte® se skládá z různorodého, motivovaného a především zvířat milujícího týmu, který je oddaný vyvíjet přírodní produkty ve prospěch zvířat. 

Příroda, a především zdraví zvířat je pro nás důležité. Zvířecí naturopati, veterináři a odborníci na výživu přinášejí do vývoje mnoho odborných znalostí. Díky těmto znalostem a skvělé spolupráci je u nás možné vyrábět produkty z čistě přírodních surovin.