Síla ledvin - bylinná směs na ledviny psů a koček (240 g)

Kód: WK10114
826 Kč / ks 344,17 Kč / 100 g
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Ledviny patří mezi nejdůležitější orgány v těle Vašeho chlupatého kamaráda. Příroda poskytuje mnoho dobrých bylin na podporu ledvin Vašeho mazlíčka. Do naší směsi na posílení ledvin jsme vybrali pět cenných bylin, které se z naturopatického hlediska skvěle doplňují.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Ledviny - strážci zdraví Vašeho zvířete
Ledviny patří mezi nejdůležitější pracanty v těle Vašeho chlupatého kamaráda. Jako skuteční detoxikační specialisté se starají o odstranění škodlivin z krve a jejich vyloučení v moči. Léky, environmentální toxiny a další škodlivé látky jsou filtrovány a vyplavovány z těla. To ale není zdaleka jediná funkce ledvin.

Neúnavně v akci, aniž bychom to sami viděli ...
Ledviny se podílejí na regulaci krevního tlaku. Jsou nezbytné pro tvorbu hormonů, které jsou například zodpovědné za tvorbu červených krvinek. Regulují acidobazickou rovnováhu a minerální rovnováhu krve. Ledviny ovlivňují i energetický metabolismus našich zvířat. Často si jejich důležitost bohužel uvědomíme, až když je jejich funkce omezena a veterinář bije na poplach. K tomu ale nemusí dojít.

Síla ledvin – Ocenění důležitého orgánu
Příroda poskytuje mnoho dobrých bylin na podporu ledvin Vašeho mazlíčka. Do naší směsi na posílení ledvin jsme vybrali pět cenných bylin, které se z naturopatického hlediska skvěle doplňují.

A které to jsou?:

Ortosifon
Květ této vzrušující rostliny trochu připomíná vousky, proto se jí také říká "Kočičí vousy". Tradičně se používá k proplachovací terapii, protože působí močopudně. Obsahuje sapofonin, silice a flavonoidy.

Přeslička rolní
Přeslička rolní může působit i močopudně a podporovat vylučování zplodin látkové výměny. Je známá vysokým obsahem oxidu křemičitého (až 10%). Kromě cenných flavonoidů obsahuje také fenolové kyseliny, fytosteroly a kyselinu triterpenovou.

Oddenky trav
Mnoho psů instinktivně rádo žere trávu na okraji silnice. Jako by věděli, co v ní je: sacharidy, sliz, saponiny, minerální soli, kyselina křemičitá a také železo, vitamíny A a B.

Březové listy
Březové listy jsou močopudné a stimulují funkci ledvin. To zajišťují mimo jiné flavonoidy, fenolové kyseliny, triterpenové estery a taniny.

Petrželový prášek
Petržel má vliv na hodnotu pH moči. To ale není zdaleka její jediná pozitivní vlastnost související s ledvinami. Obsahuje vitamín C, silice, flavonoidy, furokumarin, kyselinu tříslovou, glykosidy, salicyláty, thymol, zinek a mnoho dalších zdravotně nezávadných účinných látek.

 

Doporučené dávkování (denní dávka dle hmotnosti zvířete)
do 5 kg: 1 zarovnaná lžička
od 5 kg: 1 vrchovatá lžička
od 10 kg: 2 vrchovaté lžičky
od 30 kg: 3 vrchovaté lžičky
od 60 kg: 4 vrchovaté lžičky
1 vrchovatá čajová lžička = cca 3,5 g

Dodatečné informace k doporučenému dávkování:
Síla ledvin je určena k dlouhodobému užívání pro podporu fyziologické funkce ledvin. Měli byste ji používat po dobu 4-6 týdnů.

Denní dávku je nejlepší rozdělit na dva díly (dvě poloviny, podané jako denní celek). Pokud krmíte suchým krmivem, doporučujeme prášek v misce navlhčit, aby se přilepil na krmivo a nevytvářel prach. Můžete jej také smíchat s tvarohem nebo paštikou, abyste usnadnili jeho snězení Vaším chlupáčem a aby si i on sám rychleji zvykl na chuť doplňku. I když Síla ledvin nechutná nijak špatně a většinou se sní bez problémů.

Upozornění
Uvedený denní příjem nesmí být překročen. Pokud váš pes trpí renální insuficiencí (chronické onemocnění ledvin), nepřidávejte Sílu ledvin bez veterinárního dohledu!

 

Složení
Petržel, březové listí, Orthosiphonis, travní kořen, Přeslička rolní
Analytické složky a obsah:
Hrubé oleje a tuky 2,9%;  hrubý protein 14,0%;  hrubá vláknina 23,4%;  hrubý popel 13,5%

Obsah
240 gramů prášku v nádobě z jantarového skla

Skladování
Skladujte uzavřené, v chladu, suchu, chraňte před světlem a mimo dosah malých dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pes
Hmotnost: 0.35 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 23.1.2023
Od té doby, co dáváme tento prášek naší fence, je na tom určitě lépe. Mohu jen doporučit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Waldkraft = síla z přírody.

Podporovat zdraví zvířat je náš velký úkol a také to nejkrásnější, co si dokážeme představit. Hodně pro nás znamená, když mohou zvířata vesele a bezstarostně poskakovat. A že Vy, jako majitel zvířete můžete zase dýchat, protože víte, že je Vaše zvíře v pořádku.

Proto jsme v roce 2018 založili Waldkraft. V našich produktech jsou nejlepší přírodní účinné látky kombinovány tak, aby mohly optimálně rozvinout svůj potenciál. K tomu využíváme vědecké poznatky a zpětné vazby z terénu. Výsledkem jsou produkty, jenž dodáváme těm, které máme nejraději - našim vlastním zvířatům.