Sušení mouční červi - nutričně bohaté speciální krmivo (800 g = 5 l)

Kód: 810580-0800
721 Kč / ks 90,13 Kč / 100 g
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Sušení mouční červi prémiové kvality pro celoroční přísun základních živin. Šetrně sušeno pro zachování živin. Bez umělých přísad.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Sušení mouční červi - nutričně bohaté speciální krmivo
 

Naši vysoce kvalitní sušení mouční červi jsou ideálním zdrojem potravy pro ptáky na vaší zahradě. Červi bohatí na bílkoviny, vitamíny a minerály, nabízejí zdravý a lahodný doplněk stravy vašich opeřených návštěvníků. Tato přírodní pochoutka je ideální pro různé zahradní ptactvo včetně sýkorek, červenek, vrabců a mnoha dalších druhů. Sušení mouční červi jsou snadno stravitelní a poskytují kvalitní zdroj bílkovin, které jsou důležité pro vývoj a energii ptáků.

  • 100% přírodní produkt vyrobený ze sušených moučných červů.
  • Zdroj potravy bohatý na bílkoviny pro krmení ptáků a ježků.
  • Mouční červi bez zápachu ve vakuovaném sáčku.
  • Červi s nízkým podílem úlomků.
  • Celoroční krmivo pro volně žijící ptáky na zahradě.

Ať už používáte ptačí krmítko nebo ptačí budku, tyto sušené moučné červy lze snadno rozmístit a nabídnout. Jsou skvělým způsobem, jak podpořit ptactvo po celý rok, zejména v období rozmnožování a v chladných zimních měsících.

Zajistěte, aby vaši zahradní ptáci dostávali vyvážené a chutné krmivo s našimi sušenými moučnými červy v prémiové kvalitě. Sledujte, jak tato přírodní pochoutka přitahuje návštěvníky vaší zahrady v podobě různých druhů ptáků, jež vytvářejí nádhernou přírodní podívanou.

 
 
Dávkování

Doplňkové krmení volně žijících ptáků je důležitým krokem v podpoře původních druhů s cílem zachovat náš rozmanitý život ptactva. Při krmení ptáků po celý rok je důležité postupovat tak, aby byl ptákům poskytnut spolehlivý zdroj potravy. Při krmení je třeba přísně dbát na čistotu.

Naše krmivo pro ptáky poskytuje našim opeřeným přátelům cennou podporu po celý rok. V jarním období slouží k doplnění energetických zásob ptáků a dodání potřebné hybnosti. Během léta hraje klíčovou roli při výchově silných mladých ptáčat. Na podzim pomáhá připravit ptáky na nadcházející chladné měsíce tím, že jim poskytuje základní živiny. V zimních měsících naše krmivo pro ptáky zajišťuje dostatečný přísun nezbytných tuků, bílkovin, vitamínů a minerálních látek, které ptákům dodají energii, kterou potřebují pro chladné období.

Tip
Na krmení ptáků stačí hrst denně.
 
 
Složení
Sušení mouční červi
 
 
Obsah
800 g (odpovídá cca 5 litrům)

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní návštěvníci
Hmotnost: 0.85 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

REAVET po vzoru přírody nabízí jednu z největších řad přírodních produktů pro domácí mazlíčky.

Po vzoru přírody - motivem k našemu přehodnocení byl rozvoj vzrůstajícího počtu nemocí souvisejících se stravou a alergií u našich mazlíčků. Zjistili jsme, že umělé přísady, příchutě a barviva v krmivech přispívají k většině každodenních onemocnění. Proto se obracíme zpět k síle přírody! Ať už jde o ochranu proti parazitům bez chemických přísad, doplňky krmiva vyrobené z čistě přírodních surovin nebo 100% přírodní krmivo, příroda má naši plnou a maximální důvěru!