Krmný sen - prémiová směs hmyzu (500 g)

Kód: 810570-0500
TOP
Značka: REAVET
592 Kč / ks 118,40 Kč / 100 g
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Prémiová směs hmyzu se zvláště vysokou nutriční hodnotou a obsahem oleje. Vyvážená směs 3 zdrojů bílkovin: mouční červi, blešivci a larvy hmyzu, šetrně vyrobené a samozřejmě neošetřené. Pro krmné stanice nebo misky na krmení.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Speciální výživná pochoutka pro volně žijící ptactvo
 

Naše vysoce kvalitní směs hmyzu nabízí rozmanitý výběr komponent s vysokým obsahem bílkovin a živin pro různé volně žijící ptáky ve vaší zahradě. Tato směs se skládá z pečlivě vybraných ingrediencí, včetně blešivců, moučných červů a larev hmyzu, jež jsou bohaté na cenné živiny a jsou lahodnou pochoutkou pro ptáky.

Blešivci jako malí korýši bohatí na bílkoviny doplňují nutriční potřeby ptáků a poskytují zdravý zdroj bílkovin, které jsou důležité pro jejich vývoj a zásobování energií. Mouční červi, bohatí na bílkoviny a tuky, stejně jako larvy hmyzu, nabité důležitými živinami, podporují ptáky ve výchově mláďat a přispívají k upevnění jejich zdraví. Hmyz se šetrně suší a vakuově balí, aby si zachoval všechny své cenné živiny.

  • 100% přírodní produkt v sušené prémiové kvalitě.
  • Vyrobeno ze sušených moučných červů, larev hmyzu a blešivců.
  • Speciální hmyzí směs s obzvláště vysokou nutriční hodnotou a obsahem oleje.
  • Druhově specifický zdroj potravy bohatý na bílkoviny, vhodný pro celoroční krmení.

Naše prémiová směs hmyzu bohatá na živiny je skvělým doplňkem potravy na vaší zahradě. Přitahuje různé druhy ptáků včetně sýkorek, červenek, střízlíků a mnoha dalších druhů. Vysoce kvalitní ingredience zajistí, že vaši opeření přátelé dostanou vyváženou a pestrou stravu.

Ať už máte krmítko pro ptáky nebo krmnou stanici, tato hmyzí směs se snadno distribuuje a rychle se stane preferovanou volbou vašich opeřených návštěvníků. Podpořte přirozenou výživu vašich zahradních ptáčků pomocí naší vysoce kvalitní směsi hmyzu a sledujte, jak se vaše zahrada stane lákadlem pro různé druhy ptáků.

 
 
 
Dávkování

Doplňkové krmení volně žijících ptáků je důležitým krokem v podpoře původních druhů s cílem zachovat náš rozmanitý život ptactva. Při krmení ptáků po celý rok je důležité postupovat tak, aby byl ptákům poskytnut spolehlivý zdroj potravy. Při krmení je třeba přísně dbát na čistotu.

Naše krmivo pro ptáky poskytuje našim opeřeným přátelům cennou podporu po celý rok. V jarním období slouží k doplnění energetických zásob ptáků a dodání potřebné hybnosti. Během léta hraje klíčovou roli při výchově silných mladých ptáčat. Na podzim pomáhá připravit ptáky na nadcházející chladné měsíce tím, že jim poskytuje základní živiny. V zimních měsících naše krmivo pro ptáky zajišťuje dostatečný přísun nezbytných tuků, bílkovin, vitamínů a minerálních látek, které ptákům dodají energii, kterou potřebují pro chladné období. 

 
Složení
Blešivci, mouční červi, larvy hmyzu
 
 
Obsah
500 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní návštěvníci
Hmotnost: 0.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

REAVET po vzoru přírody nabízí jednu z největších řad přírodních produktů pro domácí mazlíčky.

Po vzoru přírody - motivem k našemu přehodnocení byl rozvoj vzrůstajícího počtu nemocí souvisejících se stravou a alergií u našich mazlíčků. Zjistili jsme, že umělé přísady, příchutě a barviva v krmivech přispívají k většině každodenních onemocnění. Proto se obracíme zpět k síle přírody! Ať už jde o ochranu proti parazitům bez chemických přísad, doplňky krmiva vyrobené z čistě přírodních surovin nebo 100% přírodní krmivo, příroda má naši plnou a maximální důvěru!