Krmný sen - vitální směr s hmyzem (5 kg)

Kód: 810551-5000
929 Kč / ks 18,58 Kč / 100 g
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Celoroční krmivo obohaceno o energeticky bohatá semena, zrna, vločky a hmyz! Plný celoroční přísun důležitých bílkovin a tuků. Energeticky bohatá a vyvážená alternativa živé stravy. 100% přírodní produkt v prémiové kvalitě z regionu.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Chovatelské krmivo s extra vysokým obsahem bílkovin a tuků
 

Náš životně důležitý Vitalmix  v prémiové kvalitě je zvláště vysokoenergetické celoroční krmivo pro podporu vitality nebo při nedostatku potravy, v chladném období a pro posílení imunitního systému. Tato směs prvotřídních jader, semen, ořechů a hmyzu je ideální pro celoroční krmení a poskytuje bohatý zdroj potravy pro ptáky ve vaší zahradě nebo na balkoně.

  100% přírodní s extra proteinem. Volně žijící ptáci potřebují dostatečný přísun bílkovin a vitamínů během období rozmnožování a v mnoha dalších situacích. Tato pečlivě vybraná směs poskytuje základní živiny a energii, kterou volně žijící ptáci potřebují, aby zůstali aktivní a zdraví po celý rok. Obzvláště oblíbené krmivo u mnoha volně žijících ptáků zejména v období rozmnožování - pro mláďata sýkor, červenek, pěnkav, vrabců atd. Tato směs, ať už v krmítku nebo roztroušená na zemi, přitahuje velké množství opeřených návštěvníků. Plný přísun bílkovin a energie!

   • Suroviny prémiové kvality - obohacené o energeticky bohatá slunečnicová semínka, arašídy a sušené moučné červy.
   • Další zdroj výživy pro podporu vitality.
   • Celoroční krmivo bohaté na živiny pro domácí volně žijící ptáky.
   • Vyrobeno v Německu ve vakuově baleném sáčku.
   Zaměřujeme se na regionalitu:
   Naše krmivo pro divoké ptáky se vyrábí v tradičním mlýně v Německu. Mlýn je provozován 5. generací a existuje již více než 200 let. Společnost Wildtier Liebe se distancuje od průmyslového, levného a podřadného sériově vyráběného krmiva. Cítí rovněž závazek vůči našim divokým zvířatům dodávat vysoce kvalitní a druhově vhodná krmiva. Vděčí za to přírodě a cenným způsobem přispívá k udržitelné ochraně přírodních druhů.
    

   Podpořte přirozenou rozmanitost a zajistěte, aby bylo o vaše opeřené kamarády dobře postaráno po celý rok. Užijte si podívanou a radost pozorováním různých druhů ptáků, které budou přitahovat naše krmné směsi pro ptáky, a ciťte se dobře ve svém okolí, obklopeni Vašimi divokými ptáčky.

    
    
   Dávkování

   Doplňkové krmení volně žijících ptáků je důležitým krokem v podpoře původních druhů s cílem zachovat náš rozmanitý život ptactva. Při krmení ptáků po celý rok je důležité postupovat tak, aby byl ptákům poskytnut spolehlivý zdroj potravy. Při krmení je třeba přísně dbát na čistotu.

   Naše krmivo pro ptáky poskytuje našim opeřeným přátelům cennou podporu po celý rok. V jarním období slouží k doplnění energetických zásob ptáků a dodání potřebné hybnosti. Během léta hraje klíčovou roli při výchově silných mladých ptáčat. Na podzim pomáhá připravit ptáky na nadcházející chladné měsíce tím, že jim poskytuje základní živiny. V zimních měsících naše krmivo pro ptáky zajišťuje dostatečný přísun nezbytných tuků, bílkovin, vitamínů a minerálních látek, které ptákům dodají energii, kterou potřebují pro chladné období. 

    
   Složení
   Černá slunečnicová semínka, pruhovaná slunečnicová semínka, pšeničné vločky, ovesné vločky, arašídy, mouční červi, olej
    
    
   Obsah
   5 kg

   Doplňkové parametry

   Kategorie: Zahradní návštěvníci
   Hmotnost: 5.2 kg

   Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

   Nevyplňujte toto pole:

   Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

   Nevyplňujte toto pole:

   REAVET po vzoru přírody nabízí jednu z největších řad přírodních produktů pro domácí mazlíčky.

   Po vzoru přírody - motivem k našemu přehodnocení byl rozvoj vzrůstajícího počtu nemocí souvisejících se stravou a alergií u našich mazlíčků. Zjistili jsme, že umělé přísady, příchutě a barviva v krmivech přispívají k většině každodenních onemocnění. Proto se obracíme zpět k síle přírody! Ať už jde o ochranu proti parazitům bez chemických přísad, doplňky krmiva vyrobené z čistě přírodních surovin nebo 100% přírodní krmivo, příroda má naši plnou a maximální důvěru!