Taurin prášek pro kočky (100 g)

Kód: A10000228
Tip Mnoho pozitivních referencí
Značka: AniForte
550 Kč / ks 550 Kč / 100 g
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

AniForte® Taurin prášek pro kočky je ideální jako doplněk ke každodennímu krmení (i při syrovém krmení). Taurin je esenciální aminokyselina pro kočky a musí být do stravy přidávána dodatečně. Vitální látka je nezbytná pro udržení zdravé sítnice, pro podporu imunitního systému a dalších metabolických procesů.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

AniForte® Taurin prášek pro kočky - esenciální aminokyseliny pro podporu kardiovaskulárního systému

Taurin je pro kočky nezbytnou aminokyselinou a musí být získáván z potravy, protože kočičí játra nedokáží aminokyselinu syntetizovat v dostatečném množství. Denní potřeba taurinu pro kočku s normální hmotností 4 kg se pohybuje kolem 500 mg. Může se však lišit v závislosti na věku, kondici, váze a energetických potřebách vašeho chlupatého kamaráda. Koťata, březí a kojící kočky i starší zvířata mají zvýšenou spotřebu taurinu. Aminokyselina má důležité funkce v imunitním systému a je nezbytná pro zdraví sítnice.

Vitální látka je také důležitá pro udržení normální činnosti srdce a podporu kardiovaskulárního systému.

  • Esenciální aminokyselina.
  • Pro udržení zdravé sítnice u koček.
  • Podpora imunitního, kardiovaskulárního systému a metabolismu.
  • Vyrovnává denní potřebu taurinu u koček.
  • Bez přísad.

Taurin není v mnoha druzích hotových pokrmů přítomen v dostatečném množství, protože se při ohřevu (při přípravě krmiva) z velké části vyvaří. AniForte® taurinový prášek  pro kočky dokáže vyvážit denní potřeby vašeho mazlíčka a má také pozitivní vliv na četné metabolické a orgánové funkce. AniForte® taurinový prášek  for Cats může být zvláštní podporou pro zdravou sítnici vaší kočky. Kromě toho prášek přispívá k normálnímu imunitnímu systému a posiluje vitalitu a pohodu vašeho čtyřnohého přítele.

Tisíce spokojených zákazníků již léta důvěřují prášku AniForte® Taurine pro kočky. Cenný doplněk krmiva je zvláště ceněn pro kočky díky vyváženému přísunu esenciálních aminokyselin.

Naše produkty AniForte® jsou vyvinuty v úzké spolupráci s alternativními praktiky, odborníky na výživu a veterináři, aby podpořily zdravý vývoj vašeho zvířete.

 

Použití
0,5 gramu denně

(1 odměrka odpovídá 0,5 gramu)

Taurin lze jednoduše přimíchat do denního krmiva. 
Doporučené hodnoty pro maximální obsah taurinu/kg kompletního krmiva o vlhkosti 12% jsou 2500 mg.
 
 
Složení
Taurin (3a370)

Obsah účinné látky: 980.000 mg taurinu na kg (číslo CAS: 107-35-7; druh: Felidae; α DE NW 1 53731)

Skladování 
Skladujte na chladném a suchém místě v těsně uzavřených nádobách. Po otevření znovu zavřete. Chraňte před horkem a přímým slunečním zářením. Chraňte před vlhkostí.
 
Trvanlivost
24 měsíců od data výroby v originálním balení a při správném skladování.
 
Objem
100 g
 
 
 
Bezpečnostní informace o produktu
 

Bezpečnostní pokyny:
Uchovávejte mimo dosah dětí. Při manipulaci používejte ochranu dýchacích cest, ochranu očí a kůže.

Po kontaktu s očima: Vyjměte kontaktní čočky. Vyplachujte oko 10 - 15 minut pod tekoucí vodou s široce rozevřenými víčky. Následně vyhledejte oftalmologické ošetření.

Doplňkové parametry

Kategorie: BARF přísady pro kočky
Hmotnost: 0.15 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 5.4.2023
Myslím, že je to skvělý doplněk, protože ne každé krmivo Taurin obsahuje. Moje kočka má navíc potravinovou intoleranci a nesmí jíst bohužel úplně všechno. Od té doby, co jsem jí to nasadila, se jí leskne srst, je vitálnější a pohyblivější než předtím. Můj veterinář říká, že je skvělé přidávat něco takového, protože je to prý pro kočky nezbytné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AniForte® pro přirozeně zdravá zvířata!
AniForte® se skládá z různorodého, motivovaného a především zvířat milujícího týmu, který je oddaný vyvíjet přírodní produkty ve prospěch zvířat. 

Příroda, a především zdraví zvířat je pro nás důležité. Zvířecí naturopati, veterináři a odborníci na výživu přinášejí do vývoje mnoho odborných znalostí. Díky těmto znalostem a skvělé spolupráci je u nás možné vyrábět produkty z čistě přírodních surovin.