Taurin prášek pro psy (100 g)

Kód: A10000249
524 Kč / ks 524 Kč / 100 g
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

AniForte® Taurin pro psy je ideálním doplňkem ke každodennímu krmení (i pro syrové krmení, BARF). Pro psy je taurin aminokyselinou, kterou si tělo dokáže syntetizovat samo. Potřeba se ale může lišit v závislosti na věku, hmotnosti a energetické úrovni. Proto je vhodné a má smysl Taurin přikrmovat. Vitální látka je zvláště důležitá pro udržení normální činnosti srdce a podporu kardiovaskulárního systému.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

AniForte® Taurin prášek pro psy - esenciální aminokyseliny pro podporu kardiovaskulárního systému

Pro psy – stejně jako pro kočky – je taurin nezbytnou aminokyselinou pro různé tělesné funkce. Rozdíl je v tom, že psi jsou schopni syntetizovat taurin sami z aminokyselin methioninu a cysteinu. V závislosti na věku, hmotnosti a energetické úrovni se může potřeba taurinu lišit. Často lze pozorovat nedostatek taurinu, zejména u větších plemen psů, jako je novofundlanďan. Taurin není v mnoha druzích hotových pokrmů přítomen v dostatečném množství, protože se při ohřevu a tím i při výrobě jídla z velké části převaří. AniForte® Taurine Powder dokáže vyvážit denní potřeby vašeho blízkého a má také pozitivní vliv na normální činnost srdce.

Kromě toho je životně důležitá látka také nezbytná pro udržení zdravé sítnice, pro podporu imunitního systému a dalších metabolických procesů.

  • Má pozitivní vliv na činnost srdce.
  • Podporuje kardiovaskulární systém.
  • Kompenzuje nedostatek taurinu u psů.
  • Bez přísad.

Tisíce spokojených zákazníků již léta důvěřují prášku AniForte® Taurine pro psy. Produkt je zvláště ceněn jako hodnotný doplněk krmiva, který umožňuje vyvážený přísun esenciálních aminokyselin.

Naše produkty AniForte® jsou vyvinuty v úzké spolupráci s alternativními praktiky, odborníky na výživu a veterináři, aby podpořily zdravý vývoj vašeho zvířete.

 

Použití
0,5 gramu denně

(1 odměrka odpovídá 0,5 gramu)

Taurin lze jednoduše přimíchat do denního krmiva. 
Doporučené hodnoty pro maximální obsah taurinu/kg kompletního krmiva o vlhkosti 12% jsou 2500 mg.
 
 
Složení
Taurin (3a370)

Obsah účinné látky: 980.000 mg taurinu na kg (číslo CAS: 107-35-7; druh: Canidae; α DE NW 1 53731)

Skladování 
Skladujte na chladném a suchém místě v těsně uzavřených nádobách. Po otevření znovu zavřete. Chraňte před horkem a přímým slunečním zářením. Chraňte před vlhkostí.
 
Trvanlivost
24 měsíců od data výroby v originálním balení a při správném skladování.
 
Objem
100 g
 
 
 
Bezpečnostní informace o produktu
 

Bezpečnostní pokyny:
Uchovávejte mimo dosah dětí. Při manipulaci používejte ochranu dýchacích cest, ochranu očí a kůže.

Po kontaktu s očima: Vyjměte kontaktní čočky. Vyplachujte oko 10 - 15 minut pod tekoucí vodou s široce rozevřenými víčky. Následně vyhledejte oftalmologické ošetření.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pes
Hmotnost: 0.15 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 31.5.2023
Při aplikaci přípravku postupuji tak, jak je doporučeno - přimíchávám ho do krmiva mého psa. S produkty AniForte mám jen velmi dobré zkušenosti, jsou přírodní a velmi kvalitní. Zůstáváme věrni AniForte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AniForte® pro přirozeně zdravá zvířata!
AniForte® se skládá z různorodého, motivovaného a především zvířat milujícího týmu, který je oddaný vyvíjet přírodní produkty ve prospěch zvířat. 

Příroda, a především zdraví zvířat je pro nás důležité. Zvířecí naturopati, veterináři a odborníci na výživu přinášejí do vývoje mnoho odborných znalostí. Díky těmto znalostem a skvělé spolupráci je u nás možné vyrábět produkty z čistě přírodních surovin.