Tinktura na kopyta - podpora při akutních potížích (125 ml)

Kód: 240220-0125
623 Kč / ks 4,98 Kč / 1 ml
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Tinktura, jež může podpořit proces hojení bakteriálního onemocnění kopyt. Podporuje při akutních potížích, chrání před škodlivými vlivy. S organickou sloučeninou mědi, hřebíčkem a tymiánem.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Tinktura na kopyta - podpora při akutních potížích a hnilobě kopyt (125 ml)

Když svému koni čistíte kopyta, cítíte najednou nepříjemný zápach? Zdají se vám střelové rýhy najednou výrazně užší a hlubší? Pak by váš kůň mohl trpět hnilobou kopyt. Jde o infekční onemocnění, které postihuje rohový střel kopyta a jeho rýhy. Způsobuje ji anaerobní bakterie Fusobacterium necrophorum, která přežívá bez kyslíku a běžně se vyskytuje třeba v půdě nebo výkalech. Na vývoj infekce mají vliv i další bakterie a houby, které je možné v postižené rohovině kopyta najít.

S REAVET Jet Tinkturou jsme vyvinuli produkt, který může podpořit proces hojení bakteriálního onemocnění. Tinktura se používá při akutních problémech spojených nejen s hnilobou kopyt, dokáže ochránit kopyta i před dalšími škodlivými vlivy. Organicky obsažená sloučenina mědi je vysoce aktivní nosnou látkou, která dokáže pečovat o střelku/střední střelovou rýhu a udržovat ji v suchu. Tímto způsobem lze zabránit pronikání choroboplodných zárodků hlouběji do kopyta, přičemž je zachována prodyšnost rohoviny. O eugenolu obsaženém v hřebíčku se říká, že zastavuje růst bakterií a působí proti bolesti. Tymián a karvakrol, které obsahuje, mají údajně antiseptický účinek a mohou tak brzdit růst bakterií.

  • Pro akutní problémy postihující kopyta koní.
  • K ochraně před škodlivými vlivy.
  • S organickou sloučeninou mědi.
  • S bonusem hřebíčku a tymiánu.

Tinktura REAVET pomáhá nejen preventivně chránit kopyta koní, ale lze ji použít i při akutních problémech se střelkami kopyta. Vaše tinktura pro krásná a zdravá kopyta.

Naše  produkty REAVET jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s odborníky na zdraví zvířat, odborníky na výživu a biology, aby podpořily zdravý vývoj zvířat.

S REAVET Vám rádi poradíme, pokud máte nějaké dotazy k našim produktům. Těšíme se, že vám budeme moci pomoci pro blaho vašeho koně či poníka.

 

Použití

Nanášejte na střelovou rýhu jednou nebo dvakrát týdně nebo v případě potřeby denně. Kůň by měl stát pokud možno na suché zemi. Pokud je rýha velmi hluboká, namočte vatový tampon tinkturou a vložte jej do rýhy. Denně vyměňujte. 

 
Složení
Isopropylalkohol, Naftalen-2-karboxylát měďnatý, Propylenglykol, Oxid křemičitý, Thymus vulgaris (tymián), Olej z listů Eugenia caryophyllus (hřebíček). Obsahuje tymiánový olej a extrakt z hřebíčku.
 
Trvanlivost + skladování 
Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. 
 
Objem
125 ml
 
 
 

Bezpečnostní informace o produktu

Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje podráždění kůže. Může vyvolat alergické kožní reakce. Způsobuje vážné poškození očí. Může způsobit ospalost a závratě. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Bezpečnostní pokyny:
Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji vznícení. Nekuřte. Proveďte opatření proti elektrostatickým výbojům. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít.

Pokyny pro první pomoc:
PŘI STYKU S KŮŽÍ : Veškeré kontaminované oblečení okamžitě svlékněte. Pokožku omyjte vodou/sprchou.
PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře.
PŘI PODRÁŽDĚNÍ KŮŽE NEBO VYRÁŽCE: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.
 

Likvidace:
Zlikvidujte obsah/nádobu pro likvidaci problémového odpadu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůň
Hmotnost: 0.15 kg
Objem: 125ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

REAVET po vzoru přírody nabízí jednu z největších řad přírodních produktů pro domácí mazlíčky.

Po vzoru přírody - motivem k našemu přehodnocení byl rozvoj vzrůstajícího počtu nemocí souvisejících se stravou a alergií u našich mazlíčků. Zjistili jsme, že umělé přísady, příchutě a barviva v krmivech přispívají k většině každodenních onemocnění. Proto se obracíme zpět k síle přírody! Ať už jde o ochranu proti parazitům bez chemických přísad, doplňky krmiva vyrobené z čistě přírodních surovin nebo 100% přírodní krmivo, příroda má naši plnou a maximální důvěru!