Balkónová miska na koupel či krmení ptáků

Kód: 710380-0001
696 Kč / ks 696 Kč / 1 ks
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Balkónová miska připravena k okamžitému použití. Vyrobeno z robustního materiálu odolnému vůči každému počasí. Misku lze použít jako koupel pro ptáčky i jako misku pro krmení. Robustní držák pro připevnění na balkónové zábradlí (rozpětí svorky až 5,7 cm).

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Miska pro ptáky s balkónovým držákem
 

Tato domácí koupel pro ptáky ve volné přírodě je dokonalým doplňkem vašeho balkónu. Vyrobeno z chytré kombinace robustního plastu a pevných kovových prvků. Miska nabízí ideální způsob, jak poskytnout ptákům zdroj vody nebo prostor ke krmení, aniž by zabírala cenné místo. Připevnění této misky pro ptáky na zábradlí balkónu je extrémně snadné. Pevný kovový držák umožňuje spolehlivé připevnění k zábradlí o maximální tloušťce 5,7 cm. Díky tomu je dokonalým doplňkem vašeho balkonového prostředí. S prvním vybráním o velkorysých 16 centimetrech a dalším vybráním o velikosti 10 centimetrů nabízí tato vana pro ptáky dostatek prostoru pro opeřence různých velikostí, aby se v něm mohli vykoupat nebo napít.

  • Vyrobeno z plastu odolného proti povětrnostním vlivům, robustní balkónový držák z kovu.
  • Snadné připevnění na zábradlí balkónu (max. síla balkónové konstrukce až do 5,7 cm).
  • Dvě prohlubně v misce pro všestranné použití.
  • Rychlá a snadná montáž a instalace.

Sestavení této misky pro ptáky je snadné a nevyžaduje žádné nástroje. Jednoduše se zacvakne a je připravena k okamžitému použití. S rozměry 30 x 30 x 23 cm (D x Š x V) nabízí dostatek prostoru pro ptáky a přitom je na vašem balkóně prostorově úsporná a praktická.

Ať už jako miska pro ptáky nebo jako miska na krmení - naše multifunkční vana pro ptáky je ideální pro přilákání a krmení roztomilých návštěvníků balkónu. Ať už chcete pozorovat ptáky nebo jen chcete přispět k podpoře přirozeného prostředí pro volně žijící ptactvo, tato napáječka snadno poslouží oběma účelům.

 
 
Materiál
  • Vyrobeno z plastu odolného vůči povětrnostním vlivům a kovové konstrukce.
  • Kovový balkonový držák.
  • Vhodné pro připevnění na balkónové zábradlí (tloušťka konstrukce až do 5,7 cm).
  • Rozměry: 30 x 30 x 23 cm (D x Š x V).

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní návštěvníci
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

REAVET po vzoru přírody nabízí jednu z největších řad přírodních produktů pro domácí mazlíčky.

Po vzoru přírody - motivem k našemu přehodnocení byl rozvoj vzrůstajícího počtu nemocí souvisejících se stravou a alergií u našich mazlíčků. Zjistili jsme, že umělé přísady, příchutě a barviva v krmivech přispívají k většině každodenních onemocnění. Proto se obracíme zpět k síle přírody! Ať už jde o ochranu proti parazitům bez chemických přísad, doplňky krmiva vyrobené z čistě přírodních surovin nebo 100% přírodní krmivo, příroda má naši plnou a maximální důvěru!