Dental spray - zubní sprej pro psy (50 ml)

Kód: WK10040
446 Kč / ks 8,92 Kč / 1 ml
Skladem - ihned k odeslání (1 ks)
Možnosti doručení

Jedinečné složení pro zdravé zuby a svěží dech psů. Složení spreje přispívá k udržení mineralizace zubů. Obsahuje vápník, mátu a různé organické, na divoko/přírodně pěstované byliny. Erythritol pochází z přírodních zdrojů, vhodný pro dospělé psy i štěňata. Ručně lahvováno do lahviček Miron s filtrem průchodu světla. Vyrobeno v Německu.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Zubní sprej pro psy

Přírodní složení naší péče o psí zuby - kupte si dentální sprej pro psy v osvědčené kvalitě Waldkraft.
Konečně se zase můžete líbat se svým chlupáčem bez nepříjemného zápachu z úst Vašeho psa. Se zubním sprejem pro psy od Waldkraft je nepříjemný zápach z úst minulostí. Se sprejem pro péči o chrup podpoříte svého psa k zdravým zubům a svěžímu dechu zcela přirozeným způsobem. Kromě toho přírodní složky podporují vyváženou ústní flóru, ve které se vytváří méně zubního kamene. Ve spolupráci s veterináři a odborníky na zdraví zvířat jsme vytvořili speciální recepturu, která pochází čistě ze složek přírodního původu. Přirozená podpora udržení zdravých, mineralizovaných zubů.

Vybrané, přirozeně fermentované byliny, účinné mikroorganismy, vápník, máta peprná a erythritol zajišťují jedinečné složení živočišné kosmetiky:
-  Laboratorně testováno a ověřeno.
-  Obsahuje vápník, který pomáhá udržovat zdravé zuby a kosti.
-  Erythritol pomáhá udržovat mineralizaci zubů. Je organický, certifikovaný a pochází z přirozené fermentace.
-  100% veganské, bez škodlivých látek a živočišných složek.
-  Ručně plněno do sklenic Miron s filtrem propustnosti světla. Vyrobeno v Německu.

Co dělá zubní sprej pro psy? Zdravé zuby pro lepší kvalitu života.
Více než 85 % všech psů starších 3 let má problémy se zuby. Silné a zdravé zuby jsou čistou kvalitou života Vašeho psa. Proč? Protože zuby Vašeho psa jsou každý den vystaveny mnoha výzvám. Je v jejich přirozenosti, že trhají a a mělní potravu svými zuby. Zdravé zuby jsou nejen krásné, ale také dávají vašemu chlupatému kamarádovi svobodu, radost a kvalitu života. Opačně řečeno - neomezují jej jako zuby nezdravé. 

Krmivo zde hraje rozhodující roli, protože ve složení krmiv jsou velké rozdíly. Mnoho konvenčních komplexních krmiv obsahuje cukr z jednoho prostého důvodu, že lépe chutná. Jak ale víte, cukr nikdy nebyl, není a nikdy nebude přítelem zubů – právě naopak.
Jelikož si naši čtyřnozí přátelé nečistí zuby po každém jídle, jsou náchylnější k tvorbě plaku. Když se začne usazovat a tvořit, bakterie mohou ovlivnit ústní flóru a vést například k zápachu z úst nebo se usadit v podobě zubního kamene. Výsledkem jsou nákladné návštěvy veterináře, specializovaných zubních klinik a stres pro Vašeho psa. Co ale dělat, abyste zabránili vzniku plaku a tím i předchůdce zubního kamene? Konzumace zdravé a vyvážené stravy je zásadní pro udržení zdravé flóry v ústech Vašeho mazlíčka. Jak ale vyčistit zuby Vašeho psa šetrně a bez stresu?

Čištění zubů u psů - co dělat, když má pes zubní kámen?
Psi se většinou zdráhají čištění zubů. Existují speciální zubní kartáčky na psí zuby a zubní pasty v příchutích pro psy. Přesto pes na zubní kartáček často štěká a odmítá jej jako nějaké cizí těleso. A to vede ještě k většímu stresu - pro Vás i Vašeho psa. K odstranění zubního kamene existují i ​​tzv. škrabky na zubní kámen. Ale pokud je už zubní kartáček pro Vašeho miláčka překážkou, pak by varianta se škrabkou  mohla být minimálně stejně obtížná. Přesně proto jsme něco vymysleli. Protože víme, že zdravé zuby znamenají šťastné psy a pohodové majitele psů.

Speciálně vyvinutý dentální sprej - harmonizuje dech a je šetrný k dásním.
Mnoho produktů zubní péče pro psy je vyrobeno z chemických přísad. To může vést nejen k nežádoucím vedlejším účinkům, ale je to spíše stres než péče, zejména u citlivých psů. Náš dentální sprej pro psy se skládá výhradně z přírodních složek: erythritolu a účinných mikroorganismů v kombinaci s fermentovanými divokými bylinami, rafinovaný tekutým vápníkem a minerální kamennou solí z regionální produkce.
Naše speciální složení pro péči o zuby harmonizuje složení mikrobiomu ústní flóry, a to zcela přirozeným způsobem. Mikroorganismy rozpouštějí stávající plak a zubní kámen, zatímco bylinná směs neutralizuje nepříjemný zápach z úst a zároveň šetrně pečuje o dásně. Vyvinutý a schválený veterináři a odborníky na zdraví zvířat.

Přírodní ingredience pro přirozenou dentální hygienu: Dentální sprej pro psy – vítěz našeho osobního testu
S naším dentálním sprejem pro psy jsme našli vítěze našeho osobního testu. Proč? Protože sprej pro péči o zuby pro psy od Waldkraft má inovativní a jedinečné složení. Použití erythritolu pro péči o ústní dutinu u psů je inovativní přístup založený na nejnovějších schválených tvrzeních, protože erythritol nabízí mnoho různých výhod. Na rozdíl od xylitolu se erythritolu nemusíte bát - pro Vašeho miláčka je naprosto bezpečný. Sladidlo je téměř nízkokalorické, a proto je zdravější alternativou klasického cukru. Přispívá také k udržení mineralizace zubů.
Následně vstupuje do hry tekutý vápník, který je důležitou součástí zdravých kostí. Jako takový přirozeně také přispívá k udržení zdravých zubů a je ideálním aktivním partnerem pro erythritol. Obsažený tekutý vápník se vyrábí v Rakousku. Tam se vyrábí v malých sériích speciálně pro péči o zvířata.

V ústní hygieně je toho ale víc. Pokud ústní flóra není v rovnováze, radostné funění Vašeho chlupáče za sebou zanechá spíše nepříjemné pachové stopy. Může za to nahromadění škodlivých bakterií, tzv. mikroorganismů. Mikroorganismy existují déle než lidstvo, jsou to pra-stvoření naší planety a základní stavební kámen všeho živého. Přiložený EM bylinný ferment začíná touto myšlenkou a kombinuje rostlinné látky z 10 různých divokých a aromatických bylin. EM zvyšuje počet dobrých mikroorganismů, takže škodlivé bakterie v ústní flóře dále nepřevládají. A díky tomu se v první řadě nemůže vytvořit plak nebo zubní kámen. Bylinný ferment EM pochází z rodinné továrny v Chiemgau a je certifikován jako organický. EM je zkratka pro účinné mikroorganismy, které se používají s velkým důrazem na detail pro fermentaci organických divokých bylin.

Mátový olej navíc zajišťuje svěží vonící dech. Máta je základní potravina a působí tak proti kyselému prostředí = ideálnímu prostředí pro škodlivé bakterie. V potravinářském a farmaceutickém průmyslu se často používá jako ochucovadlo, zejména v perorálních přípravcích. Náš mátový olej dokonce přesahuje bio kvalitu, protože pochází z pěstování Demeter. Listy máty se sklízejí ručně a šetrně extrahují tak, aby bylo zachováno celé spektrum esenciálních olejů a rostlinných látek.

Přírodní kamenná sůl pochází z regionální produkce ve středním Německu. Tam se těží v solném dole v hloubce 500-800 m. Samozřejmostí je bez přísad dle osvědčené kvality Waldkraft.

Aby byl dentální sprej pro psy dlouhodobě v dobrém stavu, poskytuje mu Waldkraft trochu ochrany navíc. Lahvička je vyrobena z vysoce kvalitního fialového skla Miron, kterým proniknou jen určité části světelného spektra. Tyto specifické světelné frekvence doslova postaví Váš nový oblíbený produkt do toho nejlepšího světla.

Zubní sprej pro psy od Waldkraft boduje maximálně uvolněnou aplikací. Sprej můžete nastříkat 3-4krát denně buď přímo na plak, nebo jednoduše do úst. Alternativně můžete dentální sprej pro psy také aplikovat na dásně bavlněným hadříkem - nebo jej jednoduše nastříkat přímo na krmivo. Důležité je pouze to, aby byl dentální sprej pro psy distribuován v tlamě Vašeho mazlíčka.

Ujistěte se, že používáte ústní sprej pravidelně, protože stejně jako my, i psi potřebují čistit zuby každý den. Krátce po nastříkání nebo po jídle bude zápach z úst Vašeho psa neutralizován. Okamžitě si také všimnete, že bakterie způsobující zápach v ústech již nemají navrch. Pokud má Váš pes již mnoho zubního kamene, problémy se zuby nebo zranění v tlamě, měli byste si před použitím dentálního spreje pro psy promluvit se svým veterinářem.

 

Doporučené dávkování
3-4x denně dávejte sprej do úst nebo aplikujte bavlněným hadříkem na dásně a lícní váčky, lze i olíznout, cílem je distribuce obsahu spreje v ústech.

Skladování
Skladujte uzavřené, v suchu, chráněné před světlem a mimo dosah dětí.

Složení
Energizovaná voda, fermentovaný bylinný extrakt (extrakt z kmínu, řebříčku, anýzu, fenyklu, březového listu, zlatobýlu, rozmarýnu, máty peprné, kořene proskurníku a listu maliníku), erythritol, tekutý vápník, sůl, mátový olej.

Objem
50ml 

Trvanlivost
12 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: Pes
Hmotnost: 0.3 kg
Objem: 50ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Waldkraft = síla z přírody.

Podporovat zdraví zvířat je náš velký úkol a také to nejkrásnější, co si dokážeme představit. Hodně pro nás znamená, když mohou zvířata vesele a bezstarostně poskakovat. A že Vy, jako majitel zvířete můžete zase dýchat, protože víte, že je Vaše zvíře v pořádku.

Proto jsme v roce 2018 založili Waldkraft. V našich produktech jsou nejlepší přírodní účinné látky kombinovány tak, aby mohly optimálně rozvinout svůj potenciál. K tomu využíváme vědecké poznatky a zpětné vazby z terénu. Výsledkem jsou produkty, jenž dodáváme těm, které máme nejraději - našim vlastním zvířatům.