Giardia sprej při napadení parazity Giardie (250 ml)

Kód: 230130-0250
449 Kč / ks 1,80 Kč / 1 ml
Skladem - ihned k odeslání (2 ks)
Možnosti doručení

Účinný sprej proti Giardia parazitům a dalším mikroorganismům. Přímo použitelný jak preventivně, tak i v případě zamoření. Žádné starosti s mícháním nebo dávkováním.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Giardia sprej - povrchová desinfekce pro prostředí všech domácích mazlíčků (psi, kočky i drobní hlodavci)

REAVET Giardia Spray je hygienický dezinfekční prostředek pro domácí mazlíčky. Používá se rozprašováním na povrchy/plochu. Díky tomu je snadné a jednoduché udržovat cvičební plochy, hračky a předměty bez otravných giardií a dalších mikroorganismů. Kromě toho také odstraňuje nepříjemné pachy, které mohou vzniknout při napadení parazity Giardia.

Giardia jsou prvoci vyskytující se jako parazité ve střevech psů. Psi se nakazí prostřednictvím reprodukčních stadií parazita (cysty), které jsou přijímány prostřednictvím kontaminované vody, jako jsou kaluže nebo jídlo. Příčinou je také olizování infikovaných psích výkalů nebo jejich přenášení přes tlapky do trávicího traktu psa. Mezi příznaky patří například opakující se chronické průjmy, které jsou hlenovité nažloutlé nebo řídké, kašovité až vodnaté a mají páchnoucí hnilobnou kvalitu. Při infekci Giardií se také často objevuje krvavý průjem.

  • Ambientní postřik – preventivní i v případě zamoření.
  • Na obranu proti Giardia a dalším mikroorganismům.
  • Odstraňuje nepříjemné pachy.
  • Lze použít přímo: bez potíží s mícháním nebo dávkováním = sprej je připraven k okamžitému použití.

Naše  produkty REAVET jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s odborníky na zdraví zvířat, odborníky na výživu a biology, aby podpořily zdravý vývoj zvířat.

S REAVET Vám rádi poradíme, pokud máte nějaké dotazy k našim produktům. Těšíme se, že vám budeme moci pomoci pro blaho vašeho domácího mazlíčka.

 

Použití
Před použití dobře protřepejte! Postříkejte sprejem nejbližší okolí zvířete 1-2x týdně, například okolí krmného místa, pelíšků, výběhů pro hlodavce apod.
Upozornění: nepoužívejte aplikací na zvíře - nestříkejte přímo na psa, kočku či domácí malá zvířata (morče, králík atd.).
 
 
 
Složení
Voda (dem.), trihydrát tosylchloramidu sodného (chloramin T)
Účinná látka: 
Tosylchloramid sodný 20ml/L | Baua reg.č.: N-103436 | Číslo CAS: 127-65-1
 
Trvanlivost + skladování 
Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. 
 
Objem
250 ml
 
 
 
Bezpečnostní informace o produktu

Biocidní přípravky používejte opatrně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o produktu. Může vyvolat alergické kožní reakce. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobým účinkem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pečlivě si přečtěte všechny pokyny a dodržujte je. Vyvarujte se vdechování mlhy. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Likvidujte obsah/nádobu v souladu s místními/regionálními/národními/mezinárodními předpisy. Při styku s kůží omyjte velkým množstvím vody.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pes
Hmotnost: 0.3 kg
Objem: 250ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

REAVET po vzoru přírody nabízí jednu z největších řad přírodních produktů pro domácí mazlíčky.

Po vzoru přírody - motivem k našemu přehodnocení byl rozvoj vzrůstajícího počtu nemocí souvisejících se stravou a alergií u našich mazlíčků. Zjistili jsme, že umělé přísady, příchutě a barviva v krmivech přispívají k většině každodenních onemocnění. Proto se obracíme zpět k síle přírody! Ať už jde o ochranu proti parazitům bez chemických přísad, doplňky krmiva vyrobené z čistě přírodních surovin nebo 100% přírodní krmivo, příroda má naši plnou a maximální důvěru!