Hnízda pro vlaštovky (vlaštovčí hnízda)

Kód: 810030-0001
Tip
Značka: REAVET
1 085 Kč / ks 1 085 Kč / 1 ks
Skladem - ihned k odeslání (4 ks)
Možnosti doručení

Hnízda pro vlaštovky vyrobená ze 100% prodyšné bahenní hlíny. Nosná konstrukce je vyrobena z masívního dřeva s FSC certifikací. Speciálně přizpůsobený rám se dvěma velkými hnízdícími miskami a úzkými vstupními otvory. V podlaze se nacházejí otvory pro lepší cirkulaci vzduchu. Dobré klima díky přírodnímu, cca 2 cm silnému masivnímu dřevu. Díky sešroubovaným prvkům velice stabilní. Dodáváme již smontováno.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Věrná kopie vlaštovčích hnízd s předvrtanými otvory pro snadnou instalaci
 

Podpořte okouzlující vlaštovky s našimi speciálními hnízdy, která jsou speciálně přizpůsobena jejich potřebám. Naše hnízdo je vyrobeno ze 100% prodyšného bahna s nosným základním rámem z masivního dřeva, jež nabízí vlaštovkám optimální domov pro výchovu jejich ptáčat.

Vlaštovky jsou dámy vašeho "vzdušného zahradního prostoru" a místa k rozmnožování si pečlivě vybírají. Jsou známé svými charakteristickými hnízdy na zdech domů a pod jejich střechami. Vzhledem k tomu, že se vlaštovky rády množí v hejnech, je dobré umístit několik hnízd vedle sebe.

Naše  dvojité vlaštovčí hnízdo napodobuje přirozené hnízdící podmínky tohoto druhu ptáků a má dvě velké hnízdící misky s úzkými vletovými otvory, které dokonale vyhovují jejich potřebám. Jejich volba používat bezpečná hnízdiště pod střechami z nich dělá důležitou součást našeho životního prostředí. Přírodní bahno a větrací otvory ve dně vytvářejí optimální prostředí pro odchov mláďat. Kvalitní zpracování se šroubovanými dřevěnými prvky zajišťuje odolnost a stabilitu, předvrtané otvory zase umožňují snadné uchycení pod okapy domů, garáží nebo stájí. 

  • 100% vyrobeno z povětrnostně odolné a prodyšné bahenní hlíny, nosný rám z masivního dřeva s FSC certifikací.
  • Speciálně přizpůsobená hnízda se dvěma velkými hnízdícími miskami a úzkými vstupními otvory.
  • Dobré klima díky přirozené bahnité půdě a větracím otvorům ve spodní části hnízdících misek.
  • Vysoce kvalitní zpracování se šroubovanými dřevěnými prvky.
  • Předvrtané otvory pro snadné uchycení pod okapy domů, garáží nebo stájí.

Udržitelné lesnictví: Reavet spolu se společností Wildtierliebe sází na dřevo s certifikací FSC, aby výrobce zajistil, že všechny jeho produkty na ochranu přírody splňují nejvyšší ekologické standardy a přispívají k ochraně lesů. Používáním udržitelných surovin, jako je naše dřevo, přispívají nejen k ochraně životního prostředí, ale díky masivnímu dřevu rovněž nabízí vysokou odolnost a dlouhou životnost.

 
 
Umístění
Hnízda by měla být instalována pod okapy domů, garáží nebo stájí v minimální výšce 2,5 metru. Přesah střechy by měl být minimálně 30 cm. Ideální je jihovýchodní směr. 
 
Čištění
Po období rozmnožování (na podzim nebo v zimě) by měla být pomůcka pro hnízdění vyčištěna, aby se odstranily všechna paraziti nebo patogeny. Abyste zabránili šíření nemocí, nevyhazujte materiály po čištění na zahradě. K odstranění nečistot použijte teplou vodu a kartáč. Po vyčištění by dvojité hnízdo mělo před opětovným zavěšením důkladně vyschnout.
 
Tip
Pokud vlaštovky váhají a nenalétávají, můžete hnízdo potřísnit (pomazat) vlastní hlínou ze zahrady. 
   
 
Materiál
  • Bláto a masívní dřevo
  • Již sestaveno - nic neskládáte ani nešroubujete, pouze zavěsíte pomocí předvrtaných otvorů v dřevěné konstrukci hnízda
  • Rozměry: 52,5 x 17 x 17 cm (Délka x Šířka x Výška)

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní návštěvníci
Hmotnost: 2.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

REAVET po vzoru přírody nabízí jednu z největších řad přírodních produktů pro domácí mazlíčky.

Po vzoru přírody - motivem k našemu přehodnocení byl rozvoj vzrůstajícího počtu nemocí souvisejících se stravou a alergií u našich mazlíčků. Zjistili jsme, že umělé přísady, příchutě a barviva v krmivech přispívají k většině každodenních onemocnění. Proto se obracíme zpět k síle přírody! Ať už jde o ochranu proti parazitům bez chemických přísad, doplňky krmiva vyrobené z čistě přírodních surovin nebo 100% přírodní krmivo, příroda má naši plnou a maximální důvěru!