Krmítko AniForte® Wild na sypkou ptačí směs + 200 g krmiva

Kód: A10001996
857 Kč / ks 857 Kč / 1 ks
Na dotaz
Možnosti doručení

Krmítko pro ptáky je vyrobeno z přírodního neošetřeného dřeva a hodí se skvěle do každé zahrady. Můžete si ho pověsit i na terasu nebo na balkon. Otevřená přední část je vybavena kovovou mřížkou, za kterou je ptačí směs krmiva. Pokud se otevře dřevěné víko pokryté kůrou, lze krmivo snadno doplnit/dosypat. Spolu s krmítkem dodáváme 200 gramů sypaného krmení do začátku.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

AniForte® Wild - závěsné krmítko na sypkou ptačí směr pro volně žijící ptáky + 200 g krmiva
 

Krmítko pro ptáky AniForte® Wild je vyrobeno z vysoce kvalitního masivního dřeva. Používanými dřevinami jsou bříza, jasan, platan, jilm nebo olše. Dřevo pochází 100% z udržitelného evropského lesnictví.

Přednosti dřeva, které k výrobě používáme:

  • FSC certifikované, z udržitelného lesního hospodářství.
  • Odolné vůči povětrnostním vlivům.
  • Bez škodlivin.
  • Žádná tvorba třísek (nepouští třísky).

Zásobování tohoto ptačího krmítka směsí pro ptáčky 

S naším vysoce kvalitním krmítkem pro volně žijící ptactvo můžete ptáčky podpořit přísunem krmiva v měsících, v kterých ptactvo všeobecně strádá. Zejména na podzim a v zimě je přírodně dostupná nabídka potravy pro ptactvo a další volně žijící zvířata omezená, takže jsou odkázáni na naši lidskou výpomoc. 

Krmítko pro ptáky AniForte® Wild je vyrobeno z přírodního neošetřeného dřeva a skvěle se hodí do každé zahrady. Můžete si ho pověsit i na terasu nebo na balkon. Otevřená přední část disponuje kovovou mřížkou, za kterou je ptačí krmivo (směs). Pokud otevřete dřevěné víko pokryté kůrou, můžete sypké krmivo snadno dosypat - doplnit. Do začátku dostanete od nás 200 gramů krmné směsi zdarma. Další můžete snadno dokoupit v souvisejících produktech k tomuto krmítku.

 

Informace k instalaci

Neumisťujte krmítka pro ptáky blízko země. Dodržujte prosím minimální výšku 1,5 až 2 m, aby byla zvířata chráněna před predátory, jako jsou například kočky nebo kuny. K zavěšení produktu můžete použít dodaný šroub.

Krmítko před a po zimní sezóně opláchněte teplou vodou a nechte dobře vyschnout. Odklápěcí víko usnadňuje čištění krmítka a jeho plnění krmnou ptačí sypkou směsí (viz související produkty k tomuto krmítku).

Poznámka
Dřevo je neošetřené. Pro dlouhou životnost doporučujeme ošetřit dřevo trochou lněného oleje. 
 
 
Rozměry (přibližně)
Šířka: 39 cm
Výška: 26,5 cm
Hloubka: 24,5 cm
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní návštěvníci
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AniForte® pro přirozeně zdravá zvířata!
AniForte® se skládá z různorodého, motivovaného a především zvířat milujícího týmu, který je oddaný vyvíjet přírodní produkty ve prospěch zvířat. 

Příroda, a především zdraví zvířat je pro nás důležité. Zvířecí naturopati, veterináři a odborníci na výživu přinášejí do vývoje mnoho odborných znalostí. Díky těmto znalostem a skvělé spolupráci je u nás možné vyrábět produkty z čistě přírodních surovin.