Moučka z mletých koňských kostí pro psy a kočky - vápník pro klouby a kosti (500 g - 1 kg)

Kód: A10002235 A10002234 Zvolte variantu
488 Kč / ks 691 Kč / ks od 488 Kč / ks 97,60 Kč / 100 g 69,10 Kč / 100 g
Do 1 - 2 týdnů u Vás Do 1 - 2 týdnů u Vás Zvolte variantu
Hmotnost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

AniForte® moučka z mletých koňských kostí se spoustou vápníku a dalšími minerály pro zdravé kosti Vašeho čtyřnohého mazlíčka. Doplněk vhodný od mladých zvířat až po starší seniory. 

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Prášek z mletých koňských kostí pro psy a kočky - vápník a další minerály pro Vašeho čtyřnohého parťáka

AniForte® BARF-Line Ground Horse Bones je vhodný pro psy a kočky všech věkových kategorií a je cenným doplňkem stravy pro podporu druhově vhodného (syrového) krmení. Vysoce kvalitní přírodní produkt je vyroben z čistých koňských kostí a může pomoci udržet přirozenou strukturu kostí vašeho čtyřnohého miláčka. Vápník obsažený v kostech dokáže udržet zdraví a zpomalit úbytek kostní hmoty.

  • Obsahuje vysoce kvalitní přírodní vápník. 100% objemu produktu tvoří prášek z mletých koňských kostí pro udržení stability kloubů vašeho mazlíčka.
  • Zabraňuje příznakům nedostatku vápníku při BARFování.
  • Optimální, originální doplněk každodenního (syrového) krmení nebo vařeného jídla.
  • Zvláště vhodný během všech růstových fází, od březosti až po seniorní zvířata citlivá na potraviny a pro alergiky.

AniForte® BARF-Line Ground Horse Bones má velmi dobrou biologickou dostupnost díky zpracování 100% čistých koňských kostí. Podporuje rovnováhu živin vašeho čtyřnohého mazlíčka a je přirozeným zdrojem vápníku. Jemně mletý prášek je ideální forma náhrady vápníku pro psy a kočky, které nesnášejí syrové kosti nebo pro které není krmení kostmi možné. AniForte® BARF-Line Ground Horse Bones je optimální a přirozená alternativa jako náhrada kostí (krmením kostmi), zejména pro zvířata s intolerancí krmiva nebo alergiemi .

Doplnění mletých kostí se doporučuje ke zkvalitnění každodenní stravy psů a koček čerstvým masem (BARF), konzervami čistého masa nebo vařeným krmivem.
Zejména štěňata a koťata, která stále rostou, spoléhají na zvýšenou potřebu vápníku pro podporu vývoje kostí. Březí zvířata také potřebují více vápníku, protože musí esenciální minerál dodávat také ostatním živým potomkům. U seniorů jsou procesy úbytku kostní hmoty již pokročilé, a proto může zvýšený příjem vápníku pomoci tyto procesy zpomalit.
Kvůli všem shora popsaným důvodům proto doporučujeme optimální přísun vápníku v podobě mletých koňských kostí od AniForte®.
 
Vysoce kvalitní pevnost kostí - Vyrobeno v Německu
Naše  kostní moučka obsahuje kvalitní vápník, který je fyziologicky obsažen v koňských kostech. Šetrným zpracováním čerstvých kostí a našimi vysokými standardy kvality získáte vysoce kvalitní produkt jemné konzistence, který je svým složením ideální pro syrové krmení nebo vařenou stravu. Prášek je tak jemně mletý, že jej lze snadno přimíchat do každodenního jídla. Z hlediska chuti se těší vysoké míře přijetí.
 

Naše mleté ​​kosti AniForte® BARF-Line samozřejmě neobsahují přidaný cukr, umělá aromata, barviva ani konzervační látky. Vyrábí se v Německu a podléhá nejpřísnějším kontrolám kvality.

Pro všechny v AniForte je kvalita a vysoká hodnota nejvyšší prioritou. Proto jsou všechny produkty AniForte® BARF-Line vyráběny pouze z těch nejlepších ingrediencí a 100% v Německu. To nám ale nestačí, protože pro vaše zvíře chceme jen to nejlepší. Proto jsou AniForte produkty vyvíjeny v úzké spolupráci s veterináři, odborníky na zdraví zvířat a odborníky na výživu na nejvyšší úrovni.

 

Použití
Dávkování pro dospělé psy:
Psi do 5 kg:  3 g denně
Psi do 10 kg:  5 g denně
Psi do 15 kg:  7 g denně
Psi do 20 kg:  9 g denně
Psi do 25 kg:  11 g denně
Psi do 30 kg:  13 g denně
Štěňata/mladí psi do 6 měsíců cca 2 - 2,5 g na kilogram tělesné hmotnosti. 
Velcí psi od 6 měsíců do 12 měsíců cca 1,5 g na kilogram tělesné hmotnosti. 
Potřeba vápníku u rostoucího psa je individuální a závisí na tělesné hmotnosti, věku, aktuální hmotnosti a konečné hmotnosti.
 
Dávkování pro dospělé kočky:
Kočky do 2 kg:  0,5 g denně
Kočky do 4 kg:  1 g denně
Kočky do 8 kg:  2 g denně
 
(1 odměrka odpovídá 2 g)
Prášek jednoduše přimíchejte do hlavního denního krmení. Pokud současně krmíte kostmi, mělo by se množství podle toho snížit nebo vynechat. Uvedená denní potřeba je pouze doporučení a může se lišit.
 
 
Složení
Zpracované živočišné bílkoviny z čerstvých mletých koňských kostí (14,4 % vápníku, 6,65 % fosforu)
Analytické složky:
Hrubý protein 46,2%;  hrubý tuk 11,0%;  hrubý popel 39,1%;  vlhkost 4,1%
 
 
Trvanlivost + skladování 
Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. 
 
Objem
=>    500 g
=>  1.000 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AniForte® pro přirozeně zdravá zvířata!
AniForte® se skládá z různorodého, motivovaného a především zvířat milujícího týmu, který je oddaný vyvíjet přírodní produkty ve prospěch zvířat. 

Příroda, a především zdraví zvířat je pro nás důležité. Zvířecí naturopati, veterináři a odborníci na výživu přinášejí do vývoje mnoho odborných znalostí. Díky těmto znalostem a skvělé spolupráci je u nás možné vyrábět produkty z čistě přírodních surovin.