Sada: Sada na střevní potíže i přírodní odčervení - pes

Kód: SET18009
–15 %
Darmaufbau Set b
1 897 Kč –15 % 1 612 Kč / ks 537,33 Kč / 1 ks
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Sada vyvinutá a sestavená odborníky na zdraví zvířat. Hira podporuje svými divokými bylinami, listy a plody. MSM mimo jiné podporuje detoxikaci a zdravou funkci jater. Floratur EM Premium s 31 účinnými mikroorganismy a heřmánkovým fermentem. Kupte je ve zvýhodněné sadě s 15% slevou oproti tomu, kolik byste zaplatili za jednotlivé doplňky zvlášť.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Střeva našeho psa jsou každý den vystavena různým výzvám. Škodlivé vlivy prostředí, bakterie, viry a paraziti napadají vlastní obranyschopnost organismu. Trpět může nejen chuť do života a vitalita psů. Trpět mohou i ti, kteří se o naše hafany starají - tedy my.

Stejně jako u nás lidí, klíč ke zdravému střevnímu prostředí a tedy zdravému imunitnímu systému spočívá v neposlední řadě ve vyvážené a zdravé stravě. Je velmi důležité, aby byli psi dostatečně zásobeni mikroživinami, vitamíny a aminokyselinami.

Naše střevní sada je velmi nápomocná a osvědčená pro citlivá střeva našich psů, pro jejich nevyvážené střevní prostředí.

MSMMethylsulfonylmethan, organická síra neboli MSM je u zvířat důležitá primárně pro správné fungování bílkovin, zdraví kloubních a kožních pojivových tkání, svalů, kostí, šlach a vazů. Kromě analgetického a protizánětlivého působení jsou cenné i další účinky MSM, například pomoc při detoxikaci organismu od těžkých kovů a podpora zdravé funkci jater. 
 

Hira - sofistikovaná rostlinná směs, která podporuje střevní flóru u psů a koček (např. po antibiotikách, lécích, při zažívacích problémech). Složitý a promyšlený recept, přirozeně účinný. 100% přírodní produkt bez žádných známých vedlejších účinků. 

Floratur EM Premium -  heřmánkový ferment speciálně vyvinutý pro psy a kočky. V kapkách zemité barvy najdete heřmánkový kvas té nejlepší bio kvality smíchaný s 31 účinnými mikroorganismy. 100% přírodní. Laboratorně testován, certifikován jako organický a bez přísad.

MSM - MSM Pur je organická síra ve vysoce čisté formě, která se získává složitým vícestupňovým destilačním procesem. Síra se podílí na mnoha nezbytných procesech v organismu a je proto nepostradatelnou součástí mnoha endogenních látek, jako jsou různé enzymy, hormony a esenciální aminokyseliny.
 
Hira jako promyšlené doplňkové krmivo působí proti nedostatku saponinů, hořčin a taninů (bylinné složky). Bylinný přípravek, který využívá instinktivní chování divokých a domestikovaných zvířat ve volné přírodě. Pokud chcete podpořit funkci střev Vašeho mazlíčka a udržet je zdravé přirozenou cestou, aniž byste je dráždili nebo ničili mikrobiom, našli jste dobrý doplněk stravy na rostlinné bázi.
Kdy má Hira smysl?
 
Pro Floratur EM Premium Bio od Waldkraft jsou cenné organické rostliny fermentované kyselinou mléčnou na melasu z cukrové třtiny a smíchány s účinnými mikroorganismy. Přemnožením jsou pozitivní bakterie schopny heřmánek přeměnit do deseti dnů. Melasa, která slouží jako potrava pro mikrobiální kultury, je po fermentačním procesu zcela spotřebována. Tento proces fermentace činí suroviny stravitelnějšími, aby je tělo mohlo lépe vstřebat. Po deseti dnech takto vznikne 100% přírodní, čerstvý bio nápoj.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pes
Hmotnost: 1.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Waldkraft = síla z přírody.

Podporovat zdraví zvířat je náš velký úkol a také to nejkrásnější, co si dokážeme představit. Hodně pro nás znamená, když mohou zvířata vesele a bezstarostně poskakovat. A že Vy, jako majitel zvířete můžete zase dýchat, protože víte, že je Vaše zvíře v pořádku.

Proto jsme v roce 2018 založili Waldkraft. V našich produktech jsou nejlepší přírodní účinné látky kombinovány tak, aby mohly optimálně rozvinout svůj potenciál. K tomu využíváme vědecké poznatky a zpětné vazby z terénu. Výsledkem jsou produkty, jenž dodáváme těm, které máme nejraději - našim vlastním zvířatům.