Sada: Stop obtěžujícím parazitům - pes

Kód: SET18005
Mnoho pozitivních referencí Výhodná cena TOP
Značka: Waldkraft
1 462 Kč / ks
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Sada vyvinutá a sestavená odborníky na zdraví zvířat. Hira podporuje svými divokými bylinami, listy a plody. Arbor zaujímá pozici ochránce proti klíšťatům. Floratur EM Premium s 31 účinnými mikroorganismy a heřmánkovým fermentem. Kupte je ve zvýhodněné sadě a získejte 1x Floratur EM Premium zdarma (platíte pouze za Arbor a Hiru).

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Touto sadou vyhlašujeme STOP všem otravným parazitům, ať už našim mazlíčkům komplikují život jak zevnitř, tak i zevně. Proto jí říkáme "Stop obtěžujícím parazitům". Sada obsahuje Arbor, Hiru, a k tomu 1x Floratur EM Premium jako dárek. 

Arbor - doplňkové krmivo pro podporu fyziologického kožního metabolismu, jako preventivní opatření proti klíšťatům. 100% bylinné složení, efektivní díky vybraným složkám a bez jakýchkoliv známých vedlejších účinků. Jednoduchá aplikace přidáním doplňku do krmení.
 

Hira - sofistikovaná rostlinná směs, která podporuje střevní flóru u psů a koček (např. po antibiotikách, lécích, při zažívacích problémech). Složitý a promyšlený recept, přirozeně účinný. 100% přírodní produkt bez žádných známých vedlejších účinků. 

Floratur EM Premium -  heřmánkový ferment speciálně vyvinutý pro psy a kočky. V kapkách zemité barvy najdete heřmánkový kvas té nejlepší bio kvality smíchaný s 31 účinnými mikroorganismy. 100% přírodní. Laboratorně testován, certifikován jako organický a bez přísad.

Arbor - doplňkové krmivo pro podporu fyziologického kožního metabolismu, jako preventivní opatření proti klíšťatům.
Dobrý společník a spolubojovník proti malým krvelačným otravům při vašich procházkách lesem je dnes potřebnější než kdy jindy. Součástí je i ochranný oděv, pokud nechcete, aby vás klíšťata štípala nebo kousala. Ale který čtyřnohý kamarád by se chtěl v létě oblékat do ochranného skafandru proti klíšťatům? Všichni známe odpověď, a proto Waldkraft vyvinul neviditelný „ochranný plášť“, který si chlupáč nemusí oblékat, ale může jej pohodlně zbaštit v krmivu. Receptura je založena na přírodních látkách, jež jsou spojeny ve správném poměru tak, aby byl Arbor efektivní.
 
Hira jako promyšlené doplňkové krmivo působí proti nedostatku saponinů, hořčin a taninů (bylinné složky). Bylinný přípravek, který využívá instinktivní chování divokých a domestikovaných zvířat ve volné přírodě. Pokud chcete podpořit funkci střev Vašeho mazlíčka a udržet je zdravé přirozenou cestou, aniž byste je dráždili nebo ničili mikrobiom, našli jste dobrý doplněk stravy na rostlinné bázi.
Kdy má Hira smysl?
 
Pro Floratur EM Premium Bio od Waldkraft jsou cenné organické rostliny fermentované kyselinou mléčnou na melasu z cukrové třtiny a smíchány s účinnými mikroorganismy. Přemnožením jsou pozitivní bakterie schopny heřmánek přeměnit do deseti dnů. Melasa, která slouží jako potrava pro mikrobiální kultury, je po fermentačním procesu zcela spotřebována. Tento proces fermentace činí suroviny stravitelnějšími, aby je tělo mohlo lépe vstřebat. Po deseti dnech takto vznikne 100% přírodní, čerstvý bio nápoj.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pes
Hmotnost: 1.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Waldkraft = síla z přírody.

Podporovat zdraví zvířat je náš velký úkol a také to nejkrásnější, co si dokážeme představit. Hodně pro nás znamená, když mohou zvířata vesele a bezstarostně poskakovat. A že Vy, jako majitel zvířete můžete zase dýchat, protože víte, že je Vaše zvíře v pořádku.

Proto jsme v roce 2018 založili Waldkraft. V našich produktech jsou nejlepší přírodní účinné látky kombinovány tak, aby mohly optimálně rozvinout svůj potenciál. K tomu využíváme vědecké poznatky a zpětné vazby z terénu. Výsledkem jsou produkty, jenž dodáváme těm, které máme nejraději - našim vlastním zvířatům.