Sada: Kůže a srst - pes a kočka

Kód: SET18010
Tip Mnoho pozitivních referencí Výhodná cena
Značka: Waldkraft
–20 %
Haustiere Haut fell
1 447 Kč –20 % 1 157 Kč / ks
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Sada vyvinutá a sestavená odborníky na zdraví zvířat. 100% čistá šťáva z dračí krve s antivirálními, antibakteriálními a hemostatickými účinky. MSM je organická síra v destilované, vysoce čisté formě. Zeolit ​​vyrobený ze 100% přírodního klinoptilolitu vulkanického původu.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Říkáme ji "Sada na kůži a srst od Waldkraft" - Zeolit, MSM a Dračí krev pro psy a kočky. Při objednání tohoto setu nabízíme 20% slevu ze součtu ceny za všechny tři doplňky, než kdyby byly objednány samostatně.

Dračí krev - Sangre de Drago má velmi zvláštní postavení pro psy, kočky a koně. Zatímco lidé lepí ránu náplastí, zvířata se při příští procházce nebo pobytu na pastvě rychle dostanou do kontaktu s nečistotami a bakteriemi. Dračí krev vytváří na kůži průhledný film, který působí jako ochranná bariéra. K tomu můžete použít pár kapek našeho prémiového produktu nebo ho přidat do krému či tinktury, kterou stejně se svým čtyřnohým přítelem používáte. Obvykle postačí 2-3 kapky v závislosti na velikosti plochy poškozené kůže.

Methylsulfonylmethan, organická síra neboli MSM je u zvířat důležitá primárně pro správné fungování bílkovin, zdraví kloubních a kožních pojivových tkání, svalů, kostí, šlach a vazů. Nejčastěji se užívá jako pomocník s artritidou, imunitou či při léčbě bolestí kloubů, kožních onemocnění, zažívacích problémů, alergií a zánětů. 

Zeolit je minerál vulkanického původu, z chemického hlediska jde o hlinitokřemičitan. Má zvláštní strukturu připomínající včelí plást, do níž velmi efektivně zachytává škodliviny a umožňuje jejich vyloučení z těla. My jej dodáváme ve formě prášku, která oproti tekuté formě obsahuje mnohonásobně vyšší množství účinné látky.

Dračí krev se získává ze sušené mléčné mízy, tedy pryskyřice, stromu dračí krve. 100% čistá šťáva z dračí krve. Bez barviv a chemických přísad. Pro své antivirální, antibakteriální a hemostatické účinky je vhodná aplikace při různých druzích poranění:
-  Velmi účinně zastavuje krvácení a zaceluje rány.
-  Podporuje regranulaci podkoží a tvorbu kolagenu, čímž urychluje hojení a zacelení ran.
-  Zároveň účinně chrání před vniknutím infekce.
-  Poskytuje úlevu o bodnutí hmyzem.
Více informací naleznete zde: Dračí krev - Sangre de Drago.
 
MSM Pur je organická síra ve vysoce čisté formě, která se získává složitým vícestupňovým destilačním procesem. Síra se podílí na mnoha nezbytných procesech v organismu a je proto nepostradatelnou součástí mnoha endogenních látek, jako jsou různé enzymy, hormony a esenciální aminokyseliny. Kromě analgetického a protizánětlivého působení jsou cenné i další účinky MSM:
-  zlepšuje krevní zásobování v těle,
-  redukuje svalové křeče,
-  zpevňuje a redukuje zjizvenou tkáň,
-  velmi dobrý efekt má i u poúrazových stavů pohybového aparátu a po náročné fyzické aktivitě, kde urychluje hojení poškozených tkání a usnadňuje rehabilitaci,
-  pozitivně ovlivňuje kůži a srst (u koní pak i kopytní rohovinu),
-  pomáhá detoxikovat těžké kovy a podporuje zdravou funkci jater.
 
100%ně přírodní Zeolit ​​Waldkraft obsahuje vysoce čistý prapůvodní minerální prášek klinoptilolit vulkanického původu se zvláště cennými vlastnostmi. Těmi jsou zejména schopnost vázat na sebe:
-  jedy,
-  zbytky pesticidů,
-  zbytky léčiv,
-  těžké kovy včetně radioaktivních prvků,
-  patogenní bakterie a viry,
-  některé z alergenů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pes
Hmotnost: 0.75 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Waldkraft = síla z přírody.

Podporovat zdraví zvířat je náš velký úkol a také to nejkrásnější, co si dokážeme představit. Hodně pro nás znamená, když mohou zvířata vesele a bezstarostně poskakovat. A že Vy, jako majitel zvířete můžete zase dýchat, protože víte, že je Vaše zvíře v pořádku.

Proto jsme v roce 2018 založili Waldkraft. V našich produktech jsou nejlepší přírodní účinné látky kombinovány tak, aby mohly optimálně rozvinout svůj potenciál. K tomu využíváme vědecké poznatky a zpětné vazby z terénu. Výsledkem jsou produkty, jenž dodáváme těm, které máme nejraději - našim vlastním zvířatům.