Sada: Pohyb a pes

Kód: SET18007
Mnoho pozitivních referencí Výhodná cena
Značka: Waldkraft
1 613 Kč / ks
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Sada vyvinutá a sestavená odborníky na zdraví zvířat. Bohyně kloubů Arthridea je založena na osvědčeném triu účinných látek chondroitin sulfátu, MSM a glukosamin hydrochloridu. Organická síra neboli MSM je u zvířat důležitá primárně pro správné fungování kloubů, kožních pojivových tkání, svalů, kostí, šlach a vazů. Zeolit efektivně zachytává škodliviny a umožňuje jejich vyloučení z těla. Kupte je ve zvýhodněné sadě a získejte 1x Zeolit zdarma (platíte pouze za Arthrideu a MSM).

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Nazvali jsme ji "Sestava Waldkraft pro pohyb psa", která obsahuje Arthridea, MSM a k tomu 1x Zeolit jako dárek. 

Arthridea - Bohyně kloubů je založena na osvědčeném triu účinných látek chondroitin sulfátu, MSM a glukosamin hydrochloridu, které používáme již u předchůdce Arthribasis. Dále je také vybavena novými přírodními silami z bioaktivních kolagenových peptidů, Slávky zelenoústé a vybraných rostlinných látek a může tak nabídnout ještě širší podporu pro normální vývoj chrupavek a normální funkci kloubů. 

Methylsulfonylmethan, organická síra neboli MSM je u zvířat důležitá primárně pro správné fungování bílkovin, zdraví kloubních a kožních pojivových tkání, svalů, kostí, šlach a vazů. Nejčastěji se užívá jako pomocník s artritidou, imunitou či při léčbě bolestí kloubů, kožních onemocnění, zažívacích problémů, alergií a zánětů. 

Zeolit je minerál vulkanického původu, z chemického hlediska jde o hlinitokřemičitan. Má zvláštní strukturu připomínající včelí plást, do níž velmi efektivně zachytává škodliviny a umožňuje jejich vyloučení z těla. My jej dodáváme ve formě prášku, která oproti tekuté formě obsahuje mnohonásobně vyšší množství účinné látky.

Arthridea - Bohyně kloubů čerpá z úspěšných zkušeností komunity, je založena na platných a četných klinických studiích jednotlivých složek, spojuje silné stránky dalších úspěšných společných produktů na trhu. Naše 'Bohyně kloubů' se tak nejmenuje bezdůvodně. Má silný účinek, efektivní v interakci jednotlivých složek a ušlechtilý ve složení těchto vysoce kvalitních složek. Receptura Arthridea využívá nejen tři klíčové složky, které již byly obsaženy v Arthridonu H. A které to jsou? Více informací naleznete zde: Arthridea – Bohyně kloubů.

MSM Pur je organická síra ve vysoce čisté formě, která se získává složitým vícestupňovým destilačním procesem. Síra se podílí na mnoha nezbytných procesech v organismu a je proto nepostradatelnou součástí mnoha endogenních látek, jako jsou různé enzymy, hormony a esenciální aminokyseliny. Kromě analgetického a protizánětlivého působení jsou cenné i další účinky MSM:
-  zlepšuje krevní zásobování v těle,
-  redukuje svalové křeče,
-  zpevňuje a redukuje zjizvenou tkáň,
-  velmi dobrý efekt má i u poúrazových stavů pohybového aparátu a po náročné fyzické aktivitě, kde urychluje hojení poškozených tkání a usnadňuje rehabilitaci,
-  pozitivně ovlivňuje kůži a srst (u koní pak i kopytní rohovinu),
-  pomáhá detoxikovat těžké kovy a podporuje zdravou funkci jater.
 
100%ně přírodní Zeolit ​​Waldkraft obsahuje vysoce čistý prapůvodní minerální prášek klinoptilolit vulkanického původu se zvláště cennými vlastnostmi. Těmi jsou zejména schopnost vázat na sebe:
-  jedy,
-  zbytky pesticidů,
-  zbytky léčiv,
-  těžké kovy včetně radioaktivních prvků,
-  patogenní bakterie a viry,
-  některé z alergenů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pes
Hmotnost: 0.92 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Waldkraft = síla z přírody.

Podporovat zdraví zvířat je náš velký úkol a také to nejkrásnější, co si dokážeme představit. Hodně pro nás znamená, když mohou zvířata vesele a bezstarostně poskakovat. A že Vy, jako majitel zvířete můžete zase dýchat, protože víte, že je Vaše zvíře v pořádku.

Proto jsme v roce 2018 založili Waldkraft. V našich produktech jsou nejlepší přírodní účinné látky kombinovány tak, aby mohly optimálně rozvinout svůj potenciál. K tomu využíváme vědecké poznatky a zpětné vazby z terénu. Výsledkem jsou produkty, jenž dodáváme těm, které máme nejraději - našim vlastním zvířatům.