Sprej proti klíšťatům pro psy (100 ml - 250 ml)

Kód: A10000251 A10000252 Zvolte variantu
Mnoho pozitivních referencí
Značka: AniForte
499 Kč / ks 587 Kč / ks od 499 Kč / ks 4,99 Kč / 1 ml 2,35 Kč / 1 ml
Skladem - ihned k odeslání (1 ks) Do 1 - 2 týdnů u Vás Zvolte variantu
Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

Sprej proti klíšťatům AniForte® se používá v případě napadení vnějších parazitů - především klíšťat, nebo k jejich prevenci. Repelent pro psy nabízí účinnou obranu proti klíšťatům a dalším ektoparazitům, jako jsou roztoči a blechy. Sprej proti klíšťatům pro psy minimalizuje riziko infekce, zejména od patogenů přenášených klíšťaty a komáry.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

AniForte® Odpuzovač klíšťat pro psy - náš účinný sprej proti klíšťatům

Paraziti jako klíšťata netrápí jen psy, protože mohou přenášet i nebezpečné nemoci jako je například Lymská borelióza. Náš repelent proti klíšťatům pro psy AniForte® sprej proti klíšťatům podporuje účinnou kontrolu parazitů a dlouhodobou prevenci před zamořením parazity.

Hlavní přednosti našeho spreje proti klíšťatům:

  • Účinný sprej proti klíšťatům a parazitům.
  • Odpuzovač klíšťat pro psy - účinná receptura na bázi esenciálních olejů.
  • Sprej proti klíšťatům pro psy rovněž jako prevence v ekologickém provedení. Lze jej použít jako kontaktní sprej s aplikací na psa nebo i jako preventivní sprej/postřik do prostředí obývaného vaším chlupáčem (například místa na spaní či odpočinek).

Jako další podporu v boji s klíšťaty doporučujeme používat v kombinaci s tímto naším sprejem proti klíšťatům také kapsle AniForte® ZeckenShield. Jako celoroční podporu pak doporučujeme náš Ectoprotex Spot-on pro psy. Anebo dopřejte svému chlupáči celou sadu všech tří produktů za zvýhodněnou cenu (se slevou) - vše viz související produkty.

 

Použití
Jako prevence v rámci postřiku prostředí, v němž pejsek pobývá: nastříkejte bezprostřední okolí zvířete (kde spí, odpočívá atd.). Aplikaci opakujte 1x až 2x týdně.
Jako kontaktní sprej na srst, například před procházkou či venčením: Nastříkejte repelent proti klíšťatům přímo na srst zvířete, nejlépe na kořen ocasu a mezi lopatky. Při použití na zvíře stříkejte ze vzdálenosti cca 5 cm a vyhněte se očím a dýchacím cestám! Frekvence aplikace našeho odpuzovače klíšťat pro psy závisí na individuálních životních podmínkách zvířete.
 
Poznámka
Před použitím sprej proti klíšťatům pro psy dobře protřepejte! Esenciální oleje mohou způsobit podráždění pokožky.
 
Složení
Voda (dem.), olej z černého kmínu, citronový eukalyptový olej, levandulový olej, geraniol, tea tree olej, solubilizátor
Účinná látka: geraniol 18 ml/l
 

Skladování
Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. Doba použitelnosti 12 měsíců po otevření.

Objem
=> 100 ml
=> 250 ml
 
 
Bezpečnostní informace o produktu
 

Bezpečnostní pokyny:
Používejte biocidní přípravky opatrně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o produktu. Pouze pro vnější použití na neporušenou pokožku! Uchovávejte mimo dosah dětí! Vyhněte se očnímu kontaktu!

Pokyny pro první pomoc:
Všeobecné pokyny: V případě nehody nebo necítíte-li se dobře, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc (je-li to možné, ukažte návod k obsluze nebo bezpečnostní list).
Při nadýchání: V případě nehody při nadýchání: Vyveďte postiženého na čerstvý vzduch a udržujte jej v klidu. V případě podráždění dýchacích cest vyhledejte lékaře.
Při styku s kůží: Opatrně omyjte velkým množstvím vody a mýdlem. V případě podráždění pokožky vyhledejte lékaře.
Po kontaktu s očima: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. V případě potíží vyhledejte oftalmologa.
Po požití: Ústa důkladně vypláchněte vodou. Nechte pacienta vypít velké množství vody po malých doušcích (efekt ředění). Nevyvolávejte zvracení. V případě pochybností vyhledejte lékařskou pomoc.
 
Likvidace:
Řádná likvidace probíhá v souladu s platnými zákony a předpisy regionálních likvidačních společností.
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Boj s parazity a odčervení u psů
Objem: 100ml / 250ml
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 13.5.2023
Voní velmi příjemně a na můj "psí lapač klíšťat" se velmi osvědčil. Používáme jej od začátku oteplení a jsme rádi, že se zcela obejdeme bez chemických prostředků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AniForte® pro přirozeně zdravá zvířata!
AniForte® se skládá z různorodého, motivovaného a především zvířat milujícího týmu, který je oddaný vyvíjet přírodní produkty ve prospěch zvířat. 

Příroda, a především zdraví zvířat je pro nás důležité. Zvířecí naturopati, veterináři a odborníci na výživu přinášejí do vývoje mnoho odborných znalostí. Díky těmto znalostem a skvělé spolupráci je u nás možné vyrábět produkty z čistě přírodních surovin.