Ectoprotex Spot-on pro psy - repelent na ochranu proti parazitům (50 ml)

Kód: A10000245
Tip Mnoho pozitivních referencí
Značka: AniForte
460 Kč / ks 9,20 Kč / 1 ml
Skladem - ihned k odeslání (2 ks)
Možnosti doručení

AniForte® Ectoprotex se používá v případě napadení ektoparazity nebo k jejich prevenci. Repelent pro psy nabízí účinnou podporu proti blechám, klíšťatům a roztočům.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Ectoprotex Spot-on pro psy - účinná obrana proti klíšťatům, blechám a roztočům

S čím dál mírnějšími zimními měsíci se odpuzování nežádoucích parazitů stává pomalu celoroční záležitostí, se kterou se musí majitelé psů potýkat. Náš kompetenční tým v AniForte speciálně přizpůsobil složení kapek potřebám vašeho psa. Spot-on pro psy byl odborně vytvořen tak, aby vašeho miláčka nijak neomezoval nebo nestresoval při celoročním používání. Jde o to, že v různém prostředí mohou mít pejsci potřebu bojovat s ektoparazity po celý rok. Právě proto byl tento přípravek vyvinutý, protože jeho nejoptimálnějších výsledků dosáhnete právě při dlouhodobém používání. Aplikace je rychlá a snadná - nakapejte 1 - 2 kapky denně mezi lopatky a na kořen ocasu přímo na pokožku.

  • Účinný Spot-On pro psy proti vnějším parazitům.
  • Účinné složení esenciálních olejů a extraktu z Neemu.
  • Účinná obrana a prevence.
  • Přizpůsobeno speciálním potřebám psů.
  • Ideální pro dlouhodobé (celoroční) použití. 
  • Vhodné i pro štěňata od 8. týdne.

Pokud je již váš pes blechami napaden, doporučujeme před použitím našeho Spot-on pro psy použít bezkonkurenční kombinaci spreje AniForte® Flea-EX a prášku AniForte® Flea-EX (viz související produkty). 

Pro další vnitřní podporu v boji proti klíšťatům doporučujeme používat kapsle AniForte® ZeckenShield (viz související produkty), ideálně opět v kombinaci s AniForte® Ectoprotex Spot-on pro psy. 

 

Použití

Aplikujte 1-2 kapky denně mezi lopatky a podle potřeby také na kořen ocasu. Pro optimální účinek používejte přípravek Ectoprotex Spot-on po celý rok.

 
Poznámka
Před použitím dobře protřepejte! Esenciální oleje mohou způsobit podráždění pokožky. 
 
Složení
Parafínový olej, extrakt z margosy, olej z černého kmínu, kokosový olej, citronový olej, geraniový olej
Účinná látka: Extrakt z margosy 150 ml/l
 

Skladování
Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. Doba použitelnosti 12 měsíců po otevření.

Objem
50 ml
 
 
 
Bezpečnostní informace o produktu
 

Bezpečnostní pokyny:
Používejte biocidní přípravky opatrně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o produktu. Pouze pro vnější použití na neporušenou pokožku! Uchovávejte mimo dosah dětí! Vyhněte se očnímu kontaktu!

Pokyny pro první pomoc:
Všeobecné pokyny: Při přetrvávajících potížích vyhledejte lékaře. Okamžitě svlékněte kontaminovaný oděv a obuv a před opětovným použitím je důkladně omyjte.
Při nadýchání: V případě nehody při nadýchání: Vyveďte postiženého na čerstvý vzduch a udržujte jej v klidu. 
Při styku s kůží: Při styku s kůží opláchněte vodou.
Po kontaktu s očima: Vyjměte kontaktní čočky. Vyplachujte oko 10-15 minut pod tekoucí vodou s široce rozevřenými víčky. Poté jděte na ošetření k očnímu lékaři.
Po požití: Ústa důkladně vypláchněte vodou. Nechte pacienta vypít velké množství vody po malých doušcích (efekt ředění). Nevyvolávejte zvracení. Osobě v bezvědomí by se nemělo nic podávat.
 
Likvidace:
Řádná likvidace probíhá v souladu s platnými zákony a předpisy regionálních likvidačních společností.
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Boj s parazity a odčervení u psů
Hmotnost: 0.1 kg
Objem: 50ml
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 14.5.2023
Tento přípravek používám v kombinaci s pivovarskými kvasnicemi a myslím, že je skvělý. Funguje nám to, protože jsem začátku podávání ještě neviděl ani jedno klíště. Jedinou nevýhodou může být vůně, ale akceptuji to, protože neobsahuje žádnou chemii. A ještě jedna věc - na balení je napsáno 1 až 2 kapky mezi lopatky a ke kořeni ocasu, ale osobně si myslím, že je to trochu moc. Dávám mojí feně jednu kapku a s těmi kvasnicemi to bohatě stačí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AniForte® pro přirozeně zdravá zvířata!
AniForte® se skládá z různorodého, motivovaného a především zvířat milujícího týmu, který je oddaný vyvíjet přírodní produkty ve prospěch zvířat. 

Příroda, a především zdraví zvířat je pro nás důležité. Zvířecí naturopati, veterináři a odborníci na výživu přinášejí do vývoje mnoho odborných znalostí. Díky těmto znalostem a skvělé spolupráci je u nás možné vyrábět produkty z čistě přírodních surovin.