Z-Blocker PLUS pro psy proti klíšťatům (120 tablet)

Kód: 220050-0120
Novinka
Značka: REAVET
742 Kč / ks 742 Kč / 1 ks
Skladem - ihned k odeslání (1 ks)
Možnosti doručení

Kombinace pivovarských kvasnic a thiaminu (vitamín B1) plus v této variantě navíc s černým kmínem a kokosem. Životně důležité složení bez zápachu, vhodná podpora kožního metabolismu. Vyrobeno v Německu.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Z-Blocker PLUS pro psy - druhově vhodná podpora proti klíšťatům 

REAVET Z-Blocker PLUS je druhově vhodná a účinná podpora proti klíšťatům v každém psím věku - vhodná pro juniory, dospělé psy i seniory.
  • Pro podporu kožního metabolismu i jako prevence proti klíšťatům.
  • Podpora přirozené rovnováhy vitamínů B.
  • Doporučeno v kombinaci s REAVET sprejem na klíšťata - ošetření klíšťat pro psy jako ochrana proti klíšťatům.
Tablety na ochranu proti klíšťatům pro psy: nemoci způsobené parazity
Pokud vlastníte psy nebo kočky, měli byste vždy dávat pozor na klíšťata. Mohou přenášet nebezpečné nemoci také na naše psy a kočky. V dnešní době můžete klíšťatům snadno zabránit pomocí druhově vhodných ošetření klíšťat pro psy. Svého psa můžete ochránit před nemocemi, jako je anaplazmóza a lymeská borelióza, které klíšťata přenášejí. Tablety REAVET Z-Blocker PLUS podporují vašeho společníka v průběžné profylaxi proti klíšťatům - REAVET Z-Blocker PLUS je moderní a inovativní ochrana proti klíšťatům pro psy!
 
Osvědčená ochrana proti klíšťatům pro psy – která působí zevnitř těla směrem ven na kůži
Tablety REAVET Z-Blocker PLUS se skládají ze speciální receptury s čistě přírodními pivovarskými kvasnicemi a thiaminem, který je také známý jako vitamín B1. Thiamin je životně důležitý, protože ovlivňuje důležité metabolické procesy v celém organismu. Osvědčená receptura thiaminu a pivovarských kvasnic dokáže změnit pach psí kůže. Ta je pak pro klíšťata odpudivá a nepříjemná, pro člověka je však tato změna sotva postřehnutelná.
Varianta PLUS je oproti menšímu balení klasického Z-Blockeru obohacena o černý kmín a kokos.
 
Ochrana proti klíšťatům pro vašeho psa s prokázanou účinností a obzvláště vysokou přijatelností díky tabletám se snadnou aplikací.
Studie ukázala, že psi krmení komplexem pivovarských kvasnic a thiaminu, jaký se používá v tabletách REAVET Z-Blocker PLUS, měli výrazně nižší počet klíšťat než ti , kteří nebyli krmeni aktivním komplexem. Ukazuje se, že formulace tablet REAVET Z-Blocker PLUS může mít na klíšťata repelentní účinek a je tedy účinnou ochranou proti klíšťatům. Mnohá ​​zvířata navíc nejsou dostatečně zásobována thiaminem kvůli jejich stravě s masově vyráběným průmyslovým krmivem, což může mít negativní dopad na jejich přirozený metabolismus vitaminu B. Tablety REAVET Z-Blocker  PLUS také podporují důležitý normální přísun vitamínu B pro psí organismus.
 
Ideální ochrana proti klíšťatům ve formě tablet pro psy jako lék proti klíšťatům bez přidání umělých barviv, cukru, příchutí a genetického inženýrství.
Zvláště šetrná výroba tablet REAVET Z-Blocker PLUS odpovídá potřebám vašeho psa na účinnou ochranu proti klíšťatům.
 
Zvláště bezpečná ochrana proti klíšťatům pro psy od REAVET
Tisíce spokojených zákazníků důvěřují osvědčeným receptům ve výrobcích REAVET již řadu let. Zákazníci REAVET mohou opět nechat svá zvířata volně pobíhat v husté trávě a porostu.
Pro dlouhodobou podporu proti parazitům a klíšťatům doporučujeme také REAVET EctoStop Spot On pro psy. Nyní můžete kromě ochrany vašeho psa proti klíšťatům podpořit svého čtyřnohého přítele kapkami Spot On.
 

Naše  produkty REAVET jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s odborníky na zdraví zvířat, odborníky na výživu a biology, aby podpořily zdravý vývoj zvířat.

S REAVET Vám rádi poradíme, pokud máte nějaké dotazy k našim produktům. Těšíme se, že vám budeme moci pomoci pro blaho vašeho čtyřnohého kamaráda.

 

Použití
Psi na 10 kg:  1 tableta denně
 
Tabletu lze jednoduše zamíchat do jídla nebo podávat jako pamlsek. Z-Blocker PLUS by měl být podávaný denně - nejlepší čas je 1-2 hodiny před procházkou. Ve vzácných případech (zejména u starších psů) může být nástup účinku mírně opožděn (až o 1-2 týdny).
 
 
 
Složení
Prášek z pivovarských kvasnic, černý kmín, kokos
Analytické složky:
Hrubý protein 43,08%;  hrubý tuk 0%;  hrubý popel 0,03%;  hrubá vláknina 0,43%
Nutriční přísada:
Thiamin hydrochlorid (3a820) 43 000 mg/kg
Technologická přísada:
Oxid křemičitý 19 600 mg/kg 
 
 

Skladování
Pro zachování standardu kvality musí být produkt skladován na suchém, chladném místě a chráněn před světlem. 

Objem
120 tablet

Doplňkové parametry

Kategorie: Pes
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

REAVET po vzoru přírody nabízí jednu z největších řad přírodních produktů pro domácí mazlíčky.

Po vzoru přírody - motivem k našemu přehodnocení byl rozvoj vzrůstajícího počtu nemocí souvisejících se stravou a alergií u našich mazlíčků. Zjistili jsme, že umělé přísady, příchutě a barviva v krmivech přispívají k většině každodenních onemocnění. Proto se obracíme zpět k síle přírody! Ať už jde o ochranu proti parazitům bez chemických přísad, doplňky krmiva vyrobené z čistě přírodních surovin nebo 100% přírodní krmivo, příroda má naši plnou a maximální důvěru!