Hmyzí hotel s atraktantem

Kód: A10001999
1 438 Kč / ks 1 438 Kč / 1 ks
Na dotaz
Možnosti doručení

Hmyzí hotel s atraktantem pro včely, vosy, motýly, škvory, berušky a mouchy. Vyrobeno z velmi kvalitního materiálu - z dřeva z udržitelného lesního hospodářství, odolného vůči povětrnostním vlivům. Vyrobeno v Německu.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

AniForte® Wild pro včely, vosy, motýly, škvory, berušky a mouchy - hmyzí hotel s atraktantem
 
Chcete, aby to ve vaší zahradě hučelo a bzučelo? Pak je náš AniForte® Wild - hmyzí hotel s atraktantem právě pro vás! V našem vysoce kvalitním a odolném hmyzím hotelu se četný hmyz cítí na vaší zahradě nebo na balkoně úplně jako doma. Budete rádi, když se druhově bohatí hosté nastěhují do některého z těchto různých pokojů:
  • Oblast vyplněná slámou je ideální pro škvory a všechny druhy štěnic.
  • Divoké včely a vosy se v rákosí a ve vyvrtaném tvrdém dřevě cítí obzvlášť pohodlně. S AniForte® Wild hmyzím hotelem pozvete do své zahrady také divoké včely a vytvoříte tak důležitý životní prostor pro ohrožená zvířata.
  • Tenké větvičky nabízejí malý motýlí ráj. Ty lze jednoduše zasunout do přihrádky pro motýly, která poskytuje ochranu před chladem a slouží jako oáza klidu.
  • Šišky přitahují berušky a mouchy a poskytují jim dokonalý hmyzí hotelový areál.
 
AniForte® Wild – hmyzí hotel
AniForte® Wild – hmyzí hotel je vyroben s láskou z masivního dřeva, abyste se z něj vy i veškerý hmyz mohli dlouho těšit. Přírodní dřevo pochází z javoru, jasanu, olše nebo břízy z rumunských lesů. Výhradním používáním materiálů z udržitelného lesnictví děláte naší přírodě s naším hmyzím hotelem dvakrát tak dobře! K montáži našeho hmyzího hotelu používáme pozinkované šrouby, abychom zajistili maximální odolnost.
 
 
Hmyzí atraktant 
S naším AniForte® Wild - hmyzím hotelem obdržíte přírodní hmyzí atraktant, aby mohli noví obyvatelé hotel rychle najít a nastěhovat se do něj. Nové hosty tak můžete pozorovat krátce po zavěšení.
 
 
 
Informace k instalaci
Hmyzí hotel by měl být zavěšen na slunném místě a chráněn před větrem a deštěm. Venku může viset po celý rok.

K zavěšení můžete použít dodaný šroub. Součástí je také návnada k přilákání hmyzu (atraktant). 

Atraktant
Smíchejte prášek 1:1 s vodou a aplikujte do hmyzího hotelu.
 
Rozměry (přibližně)
Šířka: 28 cm
Výška: 42 cm
Hloubka: 10 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní návštěvníci
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AniForte® pro přirozeně zdravá zvířata!
AniForte® se skládá z různorodého, motivovaného a především zvířat milujícího týmu, který je oddaný vyvíjet přírodní produkty ve prospěch zvířat. 

Příroda, a především zdraví zvířat je pro nás důležité. Zvířecí naturopati, veterináři a odborníci na výživu přinášejí do vývoje mnoho odborných znalostí. Díky těmto znalostem a skvělé spolupráci je u nás možné vyrábět produkty z čistě přírodních surovin.