Velký hmyzí hotel s plechovou střechou

Kód: 710070-0001
799 Kč / ks 799 Kč / 1 ks
Skladem - ihned k odeslání (1 ks)
Možnosti doručení

Masívní hmyzí hotel vyrobený ze 100% přírodního borovicového dřeva. Kovová střecha odolná proti povětrnostním vlivům. Díky různým přírodním materiálům je domeček druhově přizpůsobený různému druhu hmyzu. Při dodání již smontované. 

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Hmyzí domek speciálně uzpůsobený na několik hmyzích druhů 
 

Náš hmyzí hotel WILDLIFE HOME, který je domovem pro naše pracovité přátele, je vyrobený z vysoce kvalitního borovicového dřeva odolného vůči povětrnostním vlivům. Nabízí bezpečné útočiště pro užitečný hmyz ve vaší zahradě. Díky ochranné kovové stříšce, která jej chrání před navlhnutím, zajišťuje hmyzí domeček dlouhodobou ochranu svým obyvatelům.

Pečlivě vybrané hnízdící materiály, jako jsou kusy dřeva, bambus, polena a šišky, poskytují rozmanité prostředí pro různé druhy hmyzu, které čekají na své uhnízdění. Bez ohledu na to, zda jsou to divoké včely, berušky nebo motýli – ti všichni zde najdou útulný úkryt. Díky praktickému kovovému závěsnému zařízení je instalace dětskou hrou. Jednoduše jej zavěste na strom, zeď nebo jiné vhodné místo v zahradě či na balkoně a obohaťte přírodní svět ve své zahradě!

  • Dobré klima díky přírodnímu masivnímu dřevu.
  • Speciálně přizpůsobené díky přírodním výplňovým materiálům (tvrdá dřeva, kulaté dřevo, bambusové trubky o průměru cca 3 mm - 8 mm a šišky).
  • Ochrana před vlhkostí díky robustní kovové střeše.
  • Praktické závěsné zařízení pro snadnou montáž.

S naším hmyzím hotelem nejen že ochráníte tyto malé pomocníky, ale zajistíte si i cennou rozmanitost na vaší zahradě! Tento hmyzí hotel je vám dodáván kompletně smontovaný, abyste mohli okamžitě začít chránit a propagovat místní hmyzí populaci.

 
 
Umístění

Většina hmyzu preferuje slunná místa. Vybírejte proto místa, kam alespoň část dne dopadá přímé sluneční světlo. To pomáhá regulovat teplotu uvnitř domku a podporuje aktivitu hmyzu. Silný vítr může domek poškodit nebo rušit hmyz. Vybírejte proto místa, která jsou chráněna před silným větrem, například v blízkosti budov nebo plotů.

Integrujte hmyzí hotel do přirozeného prostředí vaší zahrady. Umístěte jej blízko rostlin, které mohou sloužit jako zdroj potravy nebo úkryt. To zvyšuje pravděpodobnost, že hmyz pomůcku pro hnízdění najde a následně použije.

   
Materiál
  • 100% borovicové dřevo
  • Již sestaveno - nic neskládáte ani nešroubujete, pouze zavěsíte
  • Rozměry: 28,5 x 8,5 x 39,5 cm (Délka x Šířka x Výška)

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní návštěvníci
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

REAVET po vzoru přírody nabízí jednu z největších řad přírodních produktů pro domácí mazlíčky.

Po vzoru přírody - motivem k našemu přehodnocení byl rozvoj vzrůstajícího počtu nemocí souvisejících se stravou a alergií u našich mazlíčků. Zjistili jsme, že umělé přísady, příchutě a barviva v krmivech přispívají k většině každodenních onemocnění. Proto se obracíme zpět k síle přírody! Ať už jde o ochranu proti parazitům bez chemických přísad, doplňky krmiva vyrobené z čistě přírodních surovin nebo 100% přírodní krmivo, příroda má naši plnou a maximální důvěru!