Hotel pro berušky

Kód: 810060-0001
613 Kč / ks 613 Kč / 1 ks
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Hotel pro berušky vyrobený ze 100% přírodního dřeva s FSC certifikací. Vše specificky uzpůsobeno pro berušky včetně úzkých vstupních škvír směřujících směrem dolů. Výborné klima uvnitř domečku díky 2 cm silnému masivnímu dřevu. Výborná stabilita díky sešroubovaným částem (stěnám) domku.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Domeček pro berušky z přírodního FSC certifikovaného dřeva - přivítejte na své zahradě mimo ostatní také slunéčka sedmitečné
 

Náš hotel pro slunéčka sedmitečné vytváří beruškám dokonalé prostředí, kde se mohou zdržovat, odpočívat a hibernovat. Je to příjemné útočiště navržené s péčí, láskou a ohleduplností.

Domeček vyrobený z kvalitního, neošetřovaného přírodního dřeva o rozměrech 17x23x12 cm, nabízí slunéčkám perfektní prostor k usazení a přezimování. Speciálně navržené, dolů směřující a úzké otvory vytvářejí pohodlné klima, které slunéčkám nabízí ochranu před průvanem a zároveň jim umožňuje snadný přístup do útrob domečku. Náš beruščí hotel, vyvinutý ve spolupráci s biology a ochránci přírody, je přizpůsoben přesně potřebám tohoto užitečného hmyzu. Náš domeček pro berušky je navržen tak, aby byl uživatelsky obzvláště příjemný. Flexibilní klapka umožňuje snadné otevírání, díky čemuž je plnění a čištění nekomplikovaným a příjemným úkolem.

  • 100% vyrobeno z masivního dřeva odolného vůči povětrnostním vlivům.
  • Speciálně přizpůsobený domeček s úzkými poklopy směřujícími dolů pro vhodný vstup a ochranu před průvanem.
  • Dobré klima díky přírodnímu, cca 2 cm silnému masivnímu dřevu.
  • Vysoce kvalitní zpracování se šroubovanými dřevěnými prvky.
  • Domeček je možné jak postavit, tak i zavěsit.
Udržitelné lesnictví:
Ve společnosti Wildtier Liebe spoléhají na dřevo s certifikací FSC, aby zajistili, že všechny jejich produkty na ochranu přírody splňují nejvyšší ekologické standardy a přispívají k ochraně lesů. Používáním udržitelných surovin, jako je dřevo s FSC certifikací, přispívají nejen k ochraně životního prostředí, ale díky masivnímu dřevu nabízí také vysokou odolnost a dlouhou životnost těchto domečků.
 
 
 
Umístění

Většina hmyzu preferuje slunná místa. Vybírejte proto místa, kam alespoň část dne dopadá přímé sluneční světlo. To pomáhá regulovat teplotu uvnitř domů a podporuje aktivitu hmyzu. Vybírejte místa, která jsou chráněna před silným větrem, například v blízkosti budov nebo plotů. Integrujte hmyzí hotel do přirozeného prostředí vaší zahrady. Umístěte jej blízko rostlin, které mohou sloužit jako zdroj potravy nebo úkryt. To zvyšuje pravděpodobnost, že hmyz domeček pro uhnízdění použije.

Tip: K vyplnění je vhodná vlnitá lepenka nebo lepenka. Vložte několik kousků lepenky, dokud nebude domeček plný.   

 
Materiál
  • 100% masivní, FSC certifikované dřevo (tloušťka 18 mm)
  • Již sestaveno - nic neskládáte ani nešroubujete
  • Rozměry: 17 x 12 x 23 cm (Délka x Šířka x Výška)

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní návštěvníci
Hmotnost: 1.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

REAVET po vzoru přírody nabízí jednu z největších řad přírodních produktů pro domácí mazlíčky.

Po vzoru přírody - motivem k našemu přehodnocení byl rozvoj vzrůstajícího počtu nemocí souvisejících se stravou a alergií u našich mazlíčků. Zjistili jsme, že umělé přísady, příchutě a barviva v krmivech přispívají k většině každodenních onemocnění. Proto se obracíme zpět k síle přírody! Ať už jde o ochranu proti parazitům bez chemických přísad, doplňky krmiva vyrobené z čistě přírodních surovin nebo 100% přírodní krmivo, příroda má naši plnou a maximální důvěru!