Vila pro divoké včely se střechou z přírodní kůry

Kód: 710080-0001
Tip
Značka: REAVET
716 Kč / ks 716 Kč / 1 ks
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Exkluzivní vila pro divoké včely vyrobená ze 100% přírodního borovicového dřeva. Domov uzpůsobený pro různé druhy hmyzu a včel s vhodným přírodním hnízdícím materiálem. K zavěšení pomocí robustní šňůrky. Při dodání již smontované.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Vila pro divoké včely se střechou z přírodní kůry
 

Naše včelí vila je vyrobena ze 100% přírodního dřeva a nabízí celoročně chráněné útočiště a také pomůcku pro přezimování a hnízdění pro divoké včely a další užitečný hmyz. Střecha hmyzího hotelu je kompletně pokryta dřevem pro snížení vlhkosti uvnitř obydlí. Přírodní výplňové materiály, jako je rákos, dřevěné štěpky a polínka v hmyzím hotelu, vytvářejí další životní prostor pro divoké včely, berušky a motýly. Včelí hotel můžete umístit postavením na vhodné místo nebo jej zavěsit na zahradě či balkóně. Nebo jej jednoduše zavěsit přímo na strom či zeď pomocí přiložené šňůry.

  • Neošetřené přírodní dřevo.
  • Kůrová střecha poskytuje ochranu před vlhkostí.
  • Přírodní výplňové materiály jako jsou dřevěné štěpky, bambus a dřevěná polínka.
  • Praktické závěsné zařízení.
  • Hnízdící pomůcka pro berušky, motýly, zlatoočka a divoké včely.

S naším hmyzím hotelem tyto malé pomocníky nejen ochráníte, ale také zajistíte zachování cenné rozmanitosti ve vaší zahradě nebo na balkoně. Tento včelí hotel je vám dodáván kompletně smontovaný, abyste mohli okamžitě začít chránit a propagovat místní hmyzí populaci.

Závěrem
Málo kvetoucí louky, používání insekticidů v zemědělství a intenzivní přehnojování krajiny náš hmyz velmi zatěžují. Ani v mnoha zahradách už hmyz nenajde přirozenou potravu. Místo původních květin, trav, keřů a stromů často dominují pouze trávníky a exotické rostliny. Abychom mohli užitečnému hmyzu nabídnout stanoviště odpovídající jeho potřebám, má velký význam změna myšlení a měnit zahradu tak, aby byla přátelská k hmyzu. Přírodní zahrady totiž poskytují celoroční přísun nektaru. Je proto nejlepší mít mnoho původních rostlin a širokou škálu tvarů a barev květů.
 
 
 
Umístění

Většina hmyzu preferuje slunná místa. Vybírejte proto místa, kam alespoň část dne dopadá přímé sluneční světlo. To pomáhá regulovat teplotu uvnitř vily a podporuje aktivitu hmyzu. Silný vítr může domek poškodit nebo rušit hmyz. Vybírejte proto místa, která jsou chráněna před silným větrem, například v blízkosti budov nebo plotů.

Integrujte vilu do přirozeného prostředí vaší zahrady. Umístěte jej blízko rostlin, které mohou sloužit jako zdroj potravy nebo úkryt. To zvyšuje pravděpodobnost, že hmyz pomůcku pro hnízdění najde a následně použije.

   
Materiál
  • 100% borovicové dřevo
  • Již sestaveno - nic neskládáte ani nešroubujete, pouze zavěsíte
  • Rozměry: 29,5 x 8 x 28 cm (Délka x Šířka x Výška)

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní návštěvníci
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

REAVET po vzoru přírody nabízí jednu z největších řad přírodních produktů pro domácí mazlíčky.

Po vzoru přírody - motivem k našemu přehodnocení byl rozvoj vzrůstajícího počtu nemocí souvisejících se stravou a alergií u našich mazlíčků. Zjistili jsme, že umělé přísady, příchutě a barviva v krmivech přispívají k většině každodenních onemocnění. Proto se obracíme zpět k síle přírody! Ať už jde o ochranu proti parazitům bez chemických přísad, doplňky krmiva vyrobené z čistě přírodních surovin nebo 100% přírodní krmivo, příroda má naši plnou a maximální důvěru!