Včelí hotel s kovovou střechou

Kód: 710090-0001
617 Kč / ks 617 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Masívní včelí hotel vyrobený ze 100% přírodního borovicového dřeva. Bambus a kulatinky jako hnízdící materiál pro různé druhy včel. S praktickým kovovým zavěšení, při dodání již smontováno. 

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Včelí domeček z přírodního dřeva s kovovou střechou - vytvořte si zahradu přívětivou včelkám 
 

Náš včelí hotel WILDLIFE HOME je vyroben výhradně z robustního borovicového dřeva (odolného vůči povětrnostním vlivům) a trvanlivého přírodního materiálu. Pečlivě obroušené neošetřené dřevěné komponenty nabízejí optimální podmínky. Výplňové materiály jsou vyrobeny z bambusu a kulatého dřeva (dřevěných kulatin), jež jsou dokonale přizpůsobeny rozmanitým potřebám divokých včel.

Kovová montážní lišta usnadňuje instalaci hmyzího hotelu na zahradě nebo na balkoně. Náš včelí hotel nabízí stanoviště pro různé druhy včel.

  • Vyrobeno ze 100% borovicového dřeva.
  • Kovová střecha poskytuje ochranu před vlhkostí.
  • Přírodní výplňové materiály, jako je bambus a dřevěné kulatinky.
  • Celoroční ústupová, přezimovací a hnízdící pomůcka pro divoké včely.
  • Praktické kovové závěs k zavěšení domku.

S naším hmyzím hotelem tyto malé pomocníky nejen ochráníte, ale také zajistíte zachování cenné rozmanitosti ve vaší zahradě nebo na balkoně. Tento včelí hotel je vám dodáván kompletně smontovaný, abyste mohli okamžitě začít chránit a propagovat místní hmyzí populaci.

Málo kvetoucí louky, používání insekticidů v zemědělství a intenzivní přehnojování krajiny náš hmyz velmi zatěžují. Ani v mnoha zahradách už hmyz nenajde kvalitní potravu. Místo původních květin, trav, keřů a stromů často dominují jednotné trávníky a exotické rostliny. Aby byl užitečný hmyz v prostředí, které odpovídá jeho potřebám, je velmi důležitá změna našeho myšlení = udělat naše zahrady přátelské hmyzu. Tím je myšleno pěstování původních rostlin s širokou škálou tvarů a barev květů. 
 
 
 
Umístění
Většina hmyzu preferuje slunná místa. Vybírejte proto místa, kam alespoň část dne dopadá přímé sluneční světlo. To pomáhá regulovat teplotu uvnitř domku a podporuje aktivitu hmyzu. Silný vítr může poškodit obydlí nebo rušit hmyz. Vybírejte proto místa, která jsou chráněna před silným větrem, například v blízkosti budov nebo plotů. Integrujte hmyzí hotel do přirozeného prostředí vaší zahrady. Umístěte jej blízko rostlin, které mohou sloužit jako zdroj potravy nebo úkryt. To zvyšuje pravděpodobnost, že hmyz pomůcku pro hnízdění snadno najde a použije.
   
 
Materiál
  • 100% borovicové dřevo
  • Již sestaveno - nic neskládáte ani nešroubujete, pouze zavěsíte
  • Rozměry: 20 x 17 x 24,5 cm (Délka x Šířka x Výška)

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní návštěvníci
Hmotnost: 2 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

REAVET po vzoru přírody nabízí jednu z největších řad přírodních produktů pro domácí mazlíčky.

Po vzoru přírody - motivem k našemu přehodnocení byl rozvoj vzrůstajícího počtu nemocí souvisejících se stravou a alergií u našich mazlíčků. Zjistili jsme, že umělé přísady, příchutě a barviva v krmivech přispívají k většině každodenních onemocnění. Proto se obracíme zpět k síle přírody! Ať už jde o ochranu proti parazitům bez chemických přísad, doplňky krmiva vyrobené z čistě přírodních surovin nebo 100% přírodní krmivo, příroda má naši plnou a maximální důvěru!