Motýlí dům

Kód: 810050-0001
Tip
Značka: REAVET
617 Kč / ks 617 Kč / 1 ks
Skladem - ihned k odeslání (1 ks)
Možnosti doručení

Motýlí dům vyrobený ze 100% přírodního dřeva s FSC certifikací. Vše specificky uzpůsobeno pro motýly včetně úzkých vertikálních otvorů. Výborné klima uvnitř domečku díky 2 cm silnému masivnímu dřevu. Výborná stabilita díky sešroubovaným částem (stěnám) domku.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Domeček pro motýly z přírodního FSC certifikovaného dřeva - přivítejte na své zahradě mimo ostatní také krásné poletující motýly
 

Náš motýlí dům má úzké, svislé štěrbinové vchody, které nabízejí barevným motýlům ochranu před bouří a predátory. Nabízí motýlům ideální úkryt ve vlhkých a chladných dnech anebo jen tak prostor pro vlastní odpočinek.

Přírodní, kolem 2 centimetrů silné dřevěné prvky zaručují nejen robustní konstrukci, ale také dokonalé klima uvnitř domku. Obydlí je bezpečné a bez třísek, takže jemná motýlí křídla zůstanou naprosto nepoškozená. Robustní šroubované dřevěné prvky zajišťují dlouhou životnost a dělají z tohoto motýlího domečku dlouhodobého společníka. Motýlí hotel je navržen tak, aby byl obzvláště uživatelsky přívětivý. Flexibilní klapka umožňuje snadné otevírání boční stěny, díky čemuž je plnění a čištění nekomplikovaným a příjemným úkolem. Zaměřujeme se nejen na bezpečnost motýlů, ale také na vaši radost a spokojenost s tímto zahradním doplňkem. 

  • 100% vyrobeno z masivního dřeva odolného proti povětrnostním vlivům - bez třísek pro bezpečnost jemných motýlích křídel.
  • Ochrana proti průvanu díky úzkým vertikálním otvorům.
  • Dobré klima díky přírodnímu, cca 2 cm silnému masivnímu dřevu.
  • Vysoce kvalitní zpracování se šroubovanou dřevěnou střechou.
  • Sklopná boční stěna pro snadné plnění hnízdícím materiálem a pro snadné čištění.
Udržitelné lesnictví:
Ve společnosti Wildtier Liebe spoléhají na dřevo s certifikací FSC, aby zajistili, že všechny jejich produkty na ochranu přírody splňují nejvyšší ekologické standardy a přispívají k ochraně lesů. Používáním udržitelných surovin, jako je dřevo s FSC certifikací, přispívají nejen k ochraně životního prostředí, ale díky masivnímu dřevu nabízí také vysokou odolnost a dlouhou životnost těchto domečků.
 
 
 
Umístění

Většina hmyzu preferuje slunná místa. Vybírejte proto místa, kam alespoň část dne dopadá přímé sluneční světlo. To pomáhá regulovat teplotu uvnitř domů a podporuje aktivitu hmyzu. Vybírejte místa, která jsou chráněna před silným větrem, například v blízkosti budov nebo plotů. Integrujte hmyzí hotel do přirozeného prostředí vaší zahrady. Umístěte jej blízko rostlin, které mohou sloužit jako zdroj potravy nebo úkryt. To zvyšuje pravděpodobnost, že hmyz domeček pro uhnízdění použije.

Tip: Suché větvičky nebo kousky kůry zajistí, že motýli najdou v motýlím hotelu větší oporu. Pro úspěšnou kolonizaci by měla být do motýlího domu umístěna větvička bez listí.

 
Materiál
  • 100% masivní, FSC certifikované dřevo (tloušťka 18 mm)
  • Již sestaveno - nic neskládáte ani nešroubujete
  • Rozměry: 20 x 20 x 28 cm (Délka x Šířka x Výška)

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní návštěvníci
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

REAVET po vzoru přírody nabízí jednu z největších řad přírodních produktů pro domácí mazlíčky.

Po vzoru přírody - motivem k našemu přehodnocení byl rozvoj vzrůstajícího počtu nemocí souvisejících se stravou a alergií u našich mazlíčků. Zjistili jsme, že umělé přísady, příchutě a barviva v krmivech přispívají k většině každodenních onemocnění. Proto se obracíme zpět k síle přírody! Ať už jde o ochranu proti parazitům bez chemických přísad, doplňky krmiva vyrobené z čistě přírodních surovin nebo 100% přírodní krmivo, příroda má naši plnou a maximální důvěru!