Ptačí budka AniForte® Wild pro sýkory modřinky a další malé druhy sýkor

Kód: A10001991
999 Kč / ks 999 Kč / 1 ks
Na dotaz
Možnosti doručení

Ptačí budka pro sýkorky se vstupním otvorem 28 mm je vyrobena z přírodního neošetřovaného dřeva. Kvalitní voliéra nabízí bezpečný chov sýkorek modřinek a dalších malých druhů sýkorek. Chrání ptáky při rozmnožování a výchově mláďat.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

AniForte® Wild - ptačí budka AniForte® Wild pro sýkory modřinky a další malé druhy sýkor
 

Ptačí domek AniForte® Wild je vyroben z masivního přírodního dřeva platanů, jasanů, olší, jilmu nebo břízy. Díky svému přírodnímu vzhledu se skvěle hodí do každé zahrady nebo na balkon. Ptačí budka je vybavena sklopnou střechou z kůry a vletovým otvorem 28 mm, což je ideální otvor pro malé ptáčky z čeledi sýkorek.

Přednosti dřeva, které k výrobě používáme:

  • FSC certifikované, z udržitelného lesního hospodářství.
  • Odolné vůči povětrnostním vlivům.
  • Bez škodlivin.
  • Žádná tvorba třísek (nepouští třísky).
Kupte si ptačí budku AniForte® Wild pro sýkorky
Ptačí budka pro sýkorky AniForte® Wild je bezpečným úkrytem a nabízí ochranu před povětrnostními vlivy, predátory, psy a kočkami. Díky atraktivnímu vzhledu a vysoké robustní kvalitě je budka pro sýkorky vhodná i jako krásný hodnotný dárek pro zahrádkáře a milovníky přírody.
 

V důsledku rostoucí urbanizace mizí stanoviště mnoha ptáků a volně žijících druhů, takže zvířata jsou odkázána na pomoc člověka. S kvalitní budkou můžete přispět k ochraně přírody a druhové ochraně sýkor. S touto budkou zároveň podpoříte odchovy jejich mláďat. 

 

Informace k instalaci

Ptačí budka AniForte® Wild by měla být zavěšena v minimální výšce 2,5 metru, aby byli ptáci chráněni před kočkami, kunami a jinými predátory.

Výrobek má na zadní straně kovový háček, díky kterému jej snadno zavěsíte na stromy, zeď domu i na terasu či balkon. Při montáži výrobku použijte dodané pozinkované šrouby pro zajištění delší životnosti. Přední panel lze po uvolnění čelních pěti šroubů sejmout a usnadnit si tím čištění budky. Je velmi důležité čistit budku každoročně po vylíhnutí mláďat z hnízda (říjen až prosinec). 

Poznámka
Dřevo je neošetřené. Pro dlouhou životnost doporučujeme ošetřit dřevo trochou lněného oleje. 
 
 
Rozměry (přibližně)
Šířka: 23 cm
Výška: 29 cm
Hloubka: 15 cm
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní návštěvníci
Hmotnost: 0.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AniForte® pro přirozeně zdravá zvířata!
AniForte® se skládá z různorodého, motivovaného a především zvířat milujícího týmu, který je oddaný vyvíjet přírodní produkty ve prospěch zvířat. 

Příroda, a především zdraví zvířat je pro nás důležité. Zvířecí naturopati, veterináři a odborníci na výživu přinášejí do vývoje mnoho odborných znalostí. Díky těmto znalostem a skvělé spolupráci je u nás možné vyrábět produkty z čistě přírodních surovin.