Sada: První pomoc na drobná poranění

Kód: SET18013
Mnoho pozitivních referencí Výhodná cena
Značka: Waldkraft
–10 %
Mensch Hund
1 780 Kč –10 % 1 602 Kč / ks
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Sada sestavená jako první pomoc při nehodě. Drobná poranění kůže (škrábanec, řezná nebo tržná rána), natažený sval, křeče apod. Na to vše se hodí mít doma dvojici v podobě Dračí krve a Pelyňku ročního. Kupte si tuto cenově zvýhodněnou sadu s 10% slevou oproti součtu cen za oba dva produkty zvlášť. 

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

"První pomoc" jsou asi silná slova, ale znáte to sami, když psi vyvádějí a kočky se kočkují. A to nemusí být jen hrátky. Stát se může cokoliv a kdykoliv (túra, výlet, trénink, cvičák, ...). Proto jsme nabídli tuto dvojici s 10% slevou ze součtu ceny za oba doplňky, než kdyby byly objednány samostatně. Mějte je po ruce, protože pokud se bude jednat o drobné nehody či zranění, budete je moci ošetřit na místě a účinně.

Drobnými nehodami myslíme odřeniny, drobné tržné nebo řezné ranky na kůži kdekoliv na těle, ranky na tlapkách (oblast polštářků a drápků), natažený sval, svalové křeče apod. Pokud by se mělo jednat o vážný úraz, pak z pohledu vazů, šlach a kloubů doporučujeme nasadit naši Arthridea Adhoc, která je první pomocí pro vážnější poranění (viz související produkty).

A nyní k těm našim dvěma:

Dračí krev (50 ml) - Sangre de Drago má velmi zvláštní postavení pro psy, kočky a koně. Zatímco lidé lepí ránu náplastí, zvířata se při příští procházce nebo pobytu na pastvě rychle dostanou do kontaktu s nečistotami a bakteriemi. Dračí krev vytváří na kůži průhledný film, který působí jako ochranná bariéra. K tomu můžete použít pár kapek našeho prémiového produktu nebo ho přidat do krému či tinktury, kterou stejně se svým čtyřnohým přítelem používáte. Obvykle postačí 2-3 kapky v závislosti na velikosti plochy poškozené kůže.

Pelyněk roční (100 ml)- léčivá rostlina, která působí antibakteriálně, antiparaziticky, protizánětlivě. Brzdí nádorové bujení, napadá a ničí rakovinové buňky. Stimuluje obranu organismu, posiluje imunitní systém. Účinně čistí krev, je vysoce efektivní proti parazitům a navíc působí proti zárodkům infekcí, působí antispasmodicky (zmírňuje křeče, uvolňuje svaly) a podporuje trávení.

Dračí krev se získává ze sušené mléčné mízy, tedy pryskyřice, stromu dračí krve. 100% čistá šťáva z dračí krve. Bez barviv a chemických přísad. Pro své antivirální, antibakteriální a hemostatické účinky je vhodná aplikace při různých druzích poranění:
-  Velmi účinně zastavuje krvácení a zaceluje rány.
-  Podporuje regranulaci podkoží a tvorbu kolagenu, čímž urychluje hojení a zacelení ran.
-  Zároveň účinně chrání před vniknutím infekce.
-  Poskytuje úlevu o bodnutí hmyzem.
Více informací naleznete zde: Dračí krev - Sangre de Drago.
 
Pelyněk roční, používaný v tradiční čínské medicíně více než 2000 let, zůstal v našich zeměpisných šířkách do značné míry neznámý nebo je prostě odmítán a vnímán jako plevel. Jeho příbuzná Artemisia absinthium - pelyněk, ze kterého se vyrábí alkoholický nápoj absint, to dotáhla mnohem dál.
Jednoletá rostlina by soutěž krásy určitě nevyhrála. 50 až 250 centimetrů vysoká; stonek je obvykle zcela holý, ale má mnoho postranních výhonků, které vytvářejí žluté, v době kvetení miskovité květy. Jeho příjemně omamná vůně je velmi nápadná. Jemně zpeřené listy končí hřebenovitou špičkou. Semena Artemisia annua přezimují v zemi a klíčí na jaře. Pelyněk roční, původem z letně/teplých deštivých oblastí Euroasie, nyní roste také v jižní Evropě a v Německu, rozšířený podél Labe.
Více informací naleznete zde: Artemisia - Pelyněk roční

Doplňkové parametry

Kategorie: Pes
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Waldkraft = síla z přírody.

Podporovat zdraví zvířat je náš velký úkol a také to nejkrásnější, co si dokážeme představit. Hodně pro nás znamená, když mohou zvířata vesele a bezstarostně poskakovat. A že Vy, jako majitel zvířete můžete zase dýchat, protože víte, že je Vaše zvíře v pořádku.

Proto jsme v roce 2018 založili Waldkraft. V našich produktech jsou nejlepší přírodní účinné látky kombinovány tak, aby mohly optimálně rozvinout svůj potenciál. K tomu využíváme vědecké poznatky a zpětné vazby z terénu. Výsledkem jsou produkty, jenž dodáváme těm, které máme nejraději - našim vlastním zvířatům.