Sada: Stop klíšťatům

Kód: SET18006
Mnoho pozitivních referencí Výhodná cena
Značka: Waldkraft
–10 %
Wald Paket Mockup
1 320 Kč –10 % 1 188 Kč / ks
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Sada sestavená na vítězný souboj proti klíšťatům - vítězný pro vás a vašeho chlupáče. Nedejte klíšťatům nejmenší šanci. Nabídněte jim Zitru (repelentní účinek proti klíšťatům i jinému hmyzu, vhodný i pro štěňata a mladé psy) a Arbor, jež zaujímá pozici ochránce proti klíšťatům. Kupte oba dva produkty s 10%ní slevou oproti celkové ceně za oba produkty zvlášť.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Každé jaro, léto a podzim sledujeme mapu výskytu klíšťat s obavou, kolik si jich zase přineseme z procházky domů. My osobně jsme z té povětšinou červené oblasti Jižních Čech a náš rekord je 28 černých potvor (slušně řečeno) za jeden celodenní výlet na jedné naší fence. Naštěstí dále bez následků, všechny jsme úspěšně vytáhli, a to v tom nepočítám ty, co jsme vyndali ze srsti průběžně. Takovým počtům je teď konec. S touto preventivní sadou hodně silné přírodní dvojky můžete významně snížit donášku klíšťat domů, a to navíc čistě přírodní cestou. A co že sada obsahuje?

Arbor - doplňkové krmivo pro podporu fyziologického kožního metabolismu, jako preventivní opatření proti klíšťatům. 100% bylinné složení, efektivní díky vybraným složkám a bez jakýchkoliv známých vedlejších účinků. Jednoduchá aplikace přidáním doplňku do krmení.
 
Zitrarepelentní účinek proti klíšťatům i jinému hmyzu, vhodný i pro štěňata a mladé psy. Poskytuje okamžitou ochranu po dobu až 6 hodin. Žádné syntetické vonné látky. Jednoduchá aplikace rozprašovačem.  

 

Arbor - doplňkové krmivo pro podporu fyziologického kožního metabolismu, jako preventivní opatření proti klíšťatům.
Dobrý společník a spolubojovník proti malým krvelačným otravům při vašich procházkách lesem je dnes potřebnější než kdy jindy. Součástí je i ochranný oděv, pokud nechcete, aby vás klíšťata štípala nebo kousala. Ale který čtyřnohý kamarád by se chtěl v létě oblékat do ochranného skafandru proti klíšťatům? Všichni známe odpověď, a proto Waldkraft vyvinul neviditelný „ochranný plášť“, který si chlupáč nemusí oblékat, ale může jej pohodlně zbaštit v krmivu. Receptura je založena na přírodních látkách, jež jsou spojeny ve správném poměru tak, aby byl Arbor efektivní.
 
Zitra - Olej proti klíšťatům
Při hledání účinné, ale přírodní látky proti klíšťatům Waldkraft narazil na eukalyptus citronový (Eucalyptus citriodora). Dekorativní, 30 až 50 metrů vysoký strom s nápadně světlou kůrou, původem z východního pobřeží Austrálie, nabízí účinnou zbraň proti klíšťatům. Tou je esenciální olej s intenzivní vůní eukalyptu a citronu. Květinové aroma, které je lidskému nosu příjemné, spouští v klíšťatech nechuť a brání jim v kousnutí kůže. Zároveň má paralyzující účinek na dýchací ústrojí hmyzu, napadá chitinovou schránku a vysušuje ji.
Více informací naleznete zde: Zitra

Doplňkové parametry

Kategorie: Boj s parazity a odčervení u psů
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Waldkraft = síla z přírody.

Podporovat zdraví zvířat je náš velký úkol a také to nejkrásnější, co si dokážeme představit. Hodně pro nás znamená, když mohou zvířata vesele a bezstarostně poskakovat. A že Vy, jako majitel zvířete můžete zase dýchat, protože víte, že je Vaše zvíře v pořádku.

Proto jsme v roce 2018 založili Waldkraft. V našich produktech jsou nejlepší přírodní účinné látky kombinovány tak, aby mohly optimálně rozvinout svůj potenciál. K tomu využíváme vědecké poznatky a zpětné vazby z terénu. Výsledkem jsou produkty, jenž dodáváme těm, které máme nejraději - našim vlastním zvířatům.