Zinkový sprej - pro péči o pokožku a rány (200 ml)

Kód: 240250-0200
Novinka
Značka: REAVET
557 Kč / ks 2,79 Kč / 1 ml
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Zinkový sprej pro krytí ran. Po aplikaci vytváří prodyšnou ochrannou vrstvu. S oxidem zinečnatým pro lepší a rychlejší regeneraci pokožky.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Zinkový sprej pro lepší a rychlejší regeneraci pokožky (200 ml)

Na poli, na pastvině nebo i ve stáji se čas od času mohou objevit drobné ranky a poranění kůže. REAVET sprej pro péči o rány je proto ideální pro krytí postižených oblastí pokožky a zároveň pomáhá předcházet pronikání choroboplodných zárodků a nečistot. Cenné složky specificky podporují hojení ran a podporují regeneraci postižené kůže.

  • Pro krytí ran.
  • Prodyšná ochranná vrstva.
  • S oxidem zinečnatým pro lepší regeneraci pokožky.
  • Antibakteriální čištění a péče o rány.

Zinek je nezbytný pro lepší a rychlejší regeneraci pokožky. REAVET Zinc Spray je mast ve spreji s oxidem zinečnatým. Ve formě oxidu zinečnatého může zinek zevně podporovat tvorbu nové, zdravé kožní tkáně. Zinkový sprej je proto ideální pro krytí ran a ekzémů a zároveň pomáhá předcházet pronikání choroboplodných zárodků a nečistot zvenčí.

Při každodenním používání může mít zinkový sprej pozitivní vliv na strukturu, elasticitu a stav pokožky. Cenné složky specificky podporují hojení ran a podporují regeneraci pokožky.

Pro optimální péči o pokožku doporučujeme zinkový sprej REAVET kombinovat s dalšími produkty pro péči o srst a kůži (zevní/vnitřní použití, kosmetika). Přesvědčte se a dodejte svému koni ještě více zdraví a životní energie.

Naše  produkty REAVET jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s odborníky na zdraví zvířat, odborníky na výživu a biology, aby podpořily zdravý vývoj zvířat.

S REAVET Vám rádi poradíme, pokud máte nějaké dotazy k našim produktům. Těšíme se, že vám budeme moci pomoci pro blaho vašeho zvířecího miláčka.

 

Použití

Před použitím sprej protřepejte. Očistěte postižená místa pokožky a aplikujte (pouze pro zevní použití).

 
Složení
Destiláty, butan, oxid zinečnatý, parafinová kapalina, propan, lanolin, oxid křemičitý, alantoin
 
Trvanlivost + skladování 
Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. Vyhněte se očnímu kontaktu. Nevhodné ke konzumaci. Pouze pro vnější použití. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.
 
Objem
200 ml
 
 
 
Bezpečnostní informace o produktu
Biocidní přípravky používejte opatrně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o produktu. Může vyvolat alergické kožní reakce. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobým účinkem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pečlivě si přečtěte všechny pokyny a dodržujte je. Vyvarujte se vdechování mlhy. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Likvidujte obsah/nádobu v souladu s místními/regionálními/národními/mezinárodními předpisy.
PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůň
Hmotnost: 0.25 kg
Objem: 200ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

REAVET po vzoru přírody nabízí jednu z největších řad přírodních produktů pro domácí mazlíčky.

Po vzoru přírody - motivem k našemu přehodnocení byl rozvoj vzrůstajícího počtu nemocí souvisejících se stravou a alergií u našich mazlíčků. Zjistili jsme, že umělé přísady, příchutě a barviva v krmivech přispívají k většině každodenních onemocnění. Proto se obracíme zpět k síle přírody! Ať už jde o ochranu proti parazitům bez chemických přísad, doplňky krmiva vyrobené z čistě přírodních surovin nebo 100% přírodní krmivo, příroda má naši plnou a maximální důvěru!