Čmeláčí dům s atraktantem a hnízdícím materiálem

Kód: 810040-0001
Tip
Značka: REAVET
1 427 Kč / ks 1 427 Kč / 1 ks
Skladem - ihned k odeslání (1 ks)
Možnosti doručení

Masívní čmeláčí dům vyrobený ze 100% přírodního dřeva s FSC certifikací. Vše specificky uzpůsobeno pro čmeláčky včetně 2 cm vchodu a výbornému klima uvnitř domečku díky 2 cm silnému masivnímu dřevu. Výborná stabilita díky sešroubovaným částem (stěnám) domku.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Čmeláčí domeček z přírodního FSC certifikovaného dřeva s kovovou střechou - přivítejte na své zahradě mimo ostatní také čmeldy
 

Domov pro naše tvrdě pracující opylovače! Náš domeček pro čmeláky je vyroben ze 100% přírodního masivního dřeva odolného vůči povětrnostním vlivům, aby vytvořil bezpečný a pohodlný životní prostor pro tyto důležité malé obyvatele. Náš domek pro čmeláky nabízí nejen chráněné stanoviště, ale je také udržitelným možností, jak podpořit hodnotnou práci čmeláků ve vaší zahradě nebo na balkoně. Svou kvalitní konstrukcí je obohacením pro každého milovníka přírody.

Speciálně navrženo pro potřeby čmeláků: Velkorysá velikost vstupu 20 mm a připevněný dřevěný klín slouží jako perfektní místo pro přistání a vzlet pro čmeláky. Nouzový východ vzadu a boční větrací otvory zajišťují optimální bezpečnost a cirkulaci vzduchu uvnitř domečku pro čmeláky. Každý detail byl pečlivě zvážen a výsledkem je, že náš domeček pro čmeláka je pro malé pracanty nejen bezpečný, ale i jednoduše umístitelný. Díky dvěma robustním dřevěným podpěrám pod podlahou domečku máte zajištěno, že i když jej kamkoliv položíte/umístíte, domeček nebude zespodu napadnutý vlhkostí a chladem. Sešroubované dřevěné prvky zaručují odolnou konstrukci a spolehlivou oporu čmeláčím nájemníkům.

  • Specifické přizpůsobení pro všechny druhy čmeláků.
  • Nouzový východ v zadní stěně a boční ventilace pro správnou cirkulaci vzduchu.
  • Zvýšená stabilita.
  • Vysoká kvalita.

Nepochybí nám tam bariéra proti přirozeným predátorům?  Nechybí. Čmeláci jsou schopni samostatně hlídat vchod úplně stejně, jako je to obvyklé i ve volné přírodě. 

Udržitelné lesnictví:
Ve společnosti Wildtier Liebe spoléhají na dřevo s certifikací FSC, aby zajistili, že všechny jejich produkty na ochranu přírody splňují nejvyšší ekologické standardy a přispívají k ochraně lesů. Používáním udržitelných surovin, jako je dřevo s FSC certifikací, přispívají nejen k ochraně životního prostředí, ale díky masivnímu dřevu nabízí také vysokou odolnost a dlouhou životnost těchto domečků.
 
 
 
Umístění

Již v prvních mírných březnových dnech se čmeláčí královny objevují a hledají nejlepší čmeláčí budky. Čili už na začátku března byste měli mít domeček již na svém místě.

Tip: Dodávanou čalouněnou vlnu jednoduše rozložte do hnízdící části. Čalouněná vlna udržuje hnízdní domeček v teple a chrání před parazity.

Atraktant na hmyz: Smíchejte prášek v poměru 1:1 s vodou a naneste na dřevěný klínek krabičky pro čmeláka.

   
 
Materiál
  • 100% masivní, FSC certifikované dřevo (tloušťka 18 mm)
  • Již sestaveno - nic neskládáte ani nešroubujete
  • Rozměry: 29 x 31 x 25 cm (Délka x Výška x Šířka)

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní návštěvníci
Hmotnost: 3.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

REAVET po vzoru přírody nabízí jednu z největších řad přírodních produktů pro domácí mazlíčky.

Po vzoru přírody - motivem k našemu přehodnocení byl rozvoj vzrůstajícího počtu nemocí souvisejících se stravou a alergií u našich mazlíčků. Zjistili jsme, že umělé přísady, příchutě a barviva v krmivech přispívají k většině každodenních onemocnění. Proto se obracíme zpět k síle přírody! Ať už jde o ochranu proti parazitům bez chemických přísad, doplňky krmiva vyrobené z čistě přírodních surovin nebo 100% přírodní krmivo, příroda má naši plnou a maximální důvěru!