Včelí hotel ze 100% borovicového dřeva

Kód: 710110-0001
567 Kč / ks 567 Kč / 1 ks
Do 1 - 2 týdnů u Vás
Možnosti doručení

Masívní včelí hotel vyrobený ze 100% přírodního borovicového dřeva. Namontované dřevěné podpěry umožňují domeček jak zavěsit, tak i postavit na vybrané místo. Speciálně uzpůsobené pro včelky s čistými vstupy od 4 mm do 7 mm. Dodáváme již smontováno. 

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

Včelí domeček na podpůrných nožkách z přírodního dřeva - speciálně přizpůsobený pro včely, dělnice, včely samotářky i včely divoké.
 

Přivítejte tvrdě pracující opylovače ve svém vlastním včelím hotelu. Náš včelí hotel WILDLIFE HOME, vyrobený ze 100% přírodního dřeva, nabízí bezpečné útočiště pro různé druhy včel.

Druhově specifické vchody s průměry od 4 mm do 7 mm zajišťují optimální vstupy pro včely dělnice, včely samotářky a včely divoké. Každý vchod byl navržen s mimořádnou pečlivostí, aby byla zajištěna čistota a bezpečnost. Zejména pak vhodnost pro citlivá křídla našich bzučících přátel. Kvalitní zpracování se šroubovanými dřevěnými prvky zaručuje dlouhou životnost a stabilitu. Přírodní borové dřevo vytváří ve včelím hotelu ideální klima. Reavet včelí hotel namontovaný na dřevěných podpěrných nožičkách umožňuje mimo obvyklého zavěšení také stát (postavit jej) v suchu na zemi a poskytuje tak bezpečnou základnu pro včelstva z vašeho okolí.

  • Neošetřené přírodní dřevo.
  • Speciálně uzpůsobené pro včelí druhy s čistými vstupy od 4 mm do 7 mm.
  • Vysoce kvalitní zpracování se šroubovanými dřevěnými prvky.
  • Namontované na dřevěných podpěrných nohách - možnost postavit domek kdekoliv v suchu na podlahu.
  • Alternativně je možné domek také zavěsit pomocí integrovaného kovového závěsu.

S naším hmyzím hotelem tyto malé pomocníky nejen ochráníte, ale také zajistíte zachování cenné rozmanitosti ve vaší zahradě nebo na balkoně. Tento včelí hotel je vám dodáván kompletně smontovaný, abyste mohli okamžitě začít chránit a propagovat místní hmyzí populaci.

Málo kvetoucí louky, používání insekticidů v zemědělství a intenzivní přehnojování krajiny náš hmyz velmi zatěžují. Ani v mnoha zahradách už hmyz nenajde kvalitní potravu. Místo původních květin, trav, keřů a stromů často dominují jednotné trávníky a exotické rostliny. Aby byl užitečný hmyz v prostředí, které odpovídá jeho potřebám, je velmi důležitá změna našeho myšlení = udělat naše zahrady přátelské hmyzu. Tím je myšleno pěstování původních rostlin s širokou škálou tvarů a barev květů. 
 
 
 
Umístění
Většina hmyzu preferuje slunná místa. Vybírejte proto místa, kam alespoň část dne dopadá přímé sluneční světlo. To pomáhá regulovat teplotu uvnitř domku a podporuje aktivitu hmyzu. Silný vítr může poškodit obydlí nebo rušit hmyz. Vybírejte proto místa, která jsou chráněna před silným větrem, například v blízkosti budov nebo plotů. Integrujte hmyzí hotel do přirozeného prostředí vaší zahrady. Umístěte jej blízko rostlin, které mohou sloužit jako zdroj potravy nebo úkryt. To zvyšuje pravděpodobnost, že hmyz pomůcku pro hnízdění snadno najde a použije.
   
 
Materiál
  • 100% borovicové dřevo
  • Vhodný jak k postavení na určené místo nebo také k zavěšení 
  • Již sestaveno - nic neskládáte ani nešroubujete, pouze zavěsíte nebo postavíte
  • Rozměry: 21 x 18,5 x 28,5 cm (Délka x Šířka x Výška)

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní návštěvníci
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

REAVET po vzoru přírody nabízí jednu z největších řad přírodních produktů pro domácí mazlíčky.

Po vzoru přírody - motivem k našemu přehodnocení byl rozvoj vzrůstajícího počtu nemocí souvisejících se stravou a alergií u našich mazlíčků. Zjistili jsme, že umělé přísady, příchutě a barviva v krmivech přispívají k většině každodenních onemocnění. Proto se obracíme zpět k síle přírody! Ať už jde o ochranu proti parazitům bez chemických přísad, doplňky krmiva vyrobené z čistě přírodních surovin nebo 100% přírodní krmivo, příroda má naši plnou a maximální důvěru!