Ptačí budka AniForte® Wild pro pro červenky, střízlíky, rehky a spol.

Kód: A10001993
999 Kč / ks 999 Kč / 1 ks
Skladem - ihned k odeslání (1 ks)
Možnosti doručení

Sníte o tom, že budete na své zahradě pozorovat roztomilé červenky, rehky, střízlíky a další? Pak je pro vás naše ptačí budka pro s polootevřenou konstrukcí to pravé. Chrání ptáky při rozmnožování a výchově mláďat.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
od 1.500,-
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2.500,- (platí pro všechny dopravce)
Čistě přírodní produkty
Čistě přírodní produkty
100% přírodní ingredience

Detailní popis produktu

AniForte® Wild - ptačí budka AniForte® Wild pro červenky, střízlíky, rehky a spol.
 

Ptačí budka AniForte® Wild je vyrobena z masivního přírodního dřeva a nabízí "polodutinovým" ptákům prostor a ochranu pro odchov mláďat.

Přednosti dřeva, které k výrobě používáme:

  • FSC certifikované, z udržitelného lesního hospodářství.
  • Odolné vůči povětrnostním vlivům.
  • Bez škodlivin.
  • Žádná tvorba třísek (nepouští třísky).
Kupte si ptačí budku AniForte® Wild pro "polojeskynní" ptactvo
Zajímá vás tvar této budky? Proč se zmiňujeme o těchto ptáčcích jako "polojeskynní"? To proto, protože milují polootevřené prostory se vstupním otvorem, které nabízí nejen ochranu, ale i světlo a teplo. Je to vlastně jen půlka jeskyně nebo štěrbina. Tato naše ptačí budka poskytuje dokonalý prostor pro rozmnožování vzácných druhů, jako jsou červenky, rehek domácí či střízlík obecný. Oproti hnízdům v lese nabízejí naše kvalitní budky podstatně větší ochranu a jsou tak vhodným odchovem pro toto "polojeskynní" ptactvo.
 

Tipy pro zavěšení budky: Budky by měly být vždy umístěny na chráněném a klidném místě - daleko od vaší terasy. Ujistěte se, že vstupní otvor je chráněn před silnými povětrnostními vlivy, jako je déšť nebo slunce. Ptačí budku zavěste optimálně pod přístřešky, do malých výklenků nebo rohů.

Abyste měli štěstí v podobě usazení se malého párečku červenek nebo střízlíků na vaší zahradě, měli byste ptačí budky zavěsit nejpozději do března. Protože období rozmnožování polojeskyňářů trvá zhruba od dubna do srpna. Při troše štěstí se můžete těšit až na pět vajec a podle toho i stejný počet malých ptáčků. 

 

Informace k instalaci

Ptačí budka AniForte® Wild by měla být zavěšena v minimální výšce 2,5 metru, aby byli ptáci chráněni před kočkami, kunami a jinými predátory.

Výrobek má na zadní straně kovový háček, díky kterému jej snadno zavěsíte na stromy, zeď domu i na terasu či balkon. K zavěšení produktu použijte dodané šroubyJe velmi důležité čistit budku každoročně po vylíhnutí mláďat z hnízda (říjen až prosinec). 

Poznámka
Dřevo je neošetřené. Pro dlouhou životnost doporučujeme ošetřit dřevo trochou lněného oleje. 
 
 
Rozměry (přibližně)
Šířka: 17 cm
Výška: 25 cm
Hloubka: 21 cm
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní návštěvníci
Hmotnost: 0.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AniForte® pro přirozeně zdravá zvířata!
AniForte® se skládá z různorodého, motivovaného a především zvířat milujícího týmu, který je oddaný vyvíjet přírodní produkty ve prospěch zvířat. 

Příroda, a především zdraví zvířat je pro nás důležité. Zvířecí naturopati, veterináři a odborníci na výživu přinášejí do vývoje mnoho odborných znalostí. Díky těmto znalostem a skvělé spolupráci je u nás možné vyrábět produkty z čistě přírodních surovin.